ФЕВРУАРСКИ дебеланки чакат бебчета засмянки...

  • 14 745
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 543
звездобройке: за помпата за кърма: аз лично мисля да ползвам помпата на моята кума - на чико ръчна, но да ти кажа, когато бях на училището 9 месеца там една лекторка - акушерка от майчин дом, мисля - Елена, каза, че изобщо отрича да се ползва втора употреба помпа за кърма, защото все пак ставало въпрос за телесни течности  и даде пример с това, че помпата е като четката за зъби и попита - дори да я изварите дали ще ползвате четка, която преди някой от вас е полвал. това аз съм запомнила. и да ти кажа, малко ме притесни, ама аз мисля, че ще рискувам и ще използвам помпата от кумата, въпреки, че ми е малко кофти. ама все пак да давам пари, за нещо, което вече ми е дадено.... не знам, мила, и аз съм доста объркана.... newsm78. една пирятелка дори продава помпа Авент и ако нямах от кумата щях да я взема нейната, щото и на чико, и на авент знам, че са хубави! нека някоя по - компетентна мама да даде съвет, може да питаме и нашите докторки. и ще чакам и ти за ми пишеш кво си решила!

# 16
  • sofia
  • Мнения: 482
tchara, честито за количката - много ми харесва.

Аз ще си карам със старата комбинирана, но ще купя и нова лятна количка, смятам да е пусна в употреба при първа възможност, з-о нашия вход има големи стълби и почти е невъзможно да е кача зимната количка сама. С каката направо се измъчих, а след като си купих една лятна з- се родих. Харесах си една на Бертони - лекичка, възможно най-широката, стабилна, пада изцяло в легнало положение  - ще я купим нея. Исках да ви дам линк, но нещо не мога да го открия.

Също този път смятам да си купя и ръчна помпа на Авент, че миналия път бая ми се налагаше да се цедя, но все отлагах и така и не си купих. А относно за "назаем" помпа - незнам, има и по-евтини помпи, ама познавам няколко жени, които са ползвали чужди помпи и нищо лошо не е ставало.

# 17
  • Мнения: 336
    Готика моят изпит е на 29 този месец. Веднъж вече не се явих,защото бях в болница за задържане. И аз като теб се терзая жот хиляди други мисли и нищо не ми влиза в главата. Да не говорим, че като седя по цял ден и вечер коремчето ме наболва  Confused

# 18
  • Варна
  • Мнения: 617
Здравейте, мацки!
Благодаря, че кръстихте новата темичка на МЕН  Mr. Green! От днес съм на диета. Ходих на ЖК и доктора каза: никакъв хляб, баници, милинки, газирано, шоколад, боза.... Попитах го, какво ми остана тогава? Оказа се месо и салати. Всеки ден какви салати да измислям, като все за майонезени се сещам... newsm78. До сега килограмите са +9, като от тях за последния месец са 3. Embarassed За да си оправя малко настроението купих едно синичко костюмче на бебчо, че у нас този цвят не се среща често. Оплаках се вече...и срам не срам само за ядене си мисля...

# 19
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Здравейте.
Алинка, браво за  темичката   bouquet
Аз да се запиша  Embarassed Mr. Green Mr. Green, а и да ви пусна едно линкче с едно корем (че) ище. Най-сетне преди няколко дни и аз се сдобих със снимки. Обаче като си ги гледам и лошо ми става, като се сетя само, че имам още 3 месеца ...
А и това заглавие ..., много е сладко, ама малко ме и депресира...

# 20
  • София
  • Мнения: 717
Здравейте!
Роси, страхотни новини, браво! Hug
Чара, честита придобивка! Със здраве да си я бутате!  bouquet
Алинка, чудесно си се справила Hug
При мен нищо ново под слънцето, работа и само работа. Мисля декември да се спра вече, така и така към НГ трябва да излизам в майчинство, та мисля да си спестя нервите. Много е натоварено през този месец. Та така.
Лека вечер от мен  bouquet


# 21
  • Мнения: 124
Браво Алинка Hug Hug
Slavi_Yo разсмя ме от сърце - май до февруари трябва да караме с това заглавие - защото скоро ще се търкаляме Joy Joy Joy Утре съм при доки и незнам как ще е кача на кантара, ама ще съм +10 минимум .... А къде е февруари..... Whistling
tchara прекрасна придобивка. Като пристигне сподели мнение как е и дали е лека и маневрена Thinking
Бургаският отбор - днес хубаво се събрахме и похапнахме след училището за бременни.... Трябва май всяка седмица да имаме подобни сбирки Simple Smile  Hug Hug Hug А Izida ти днес куде се загуби? Писахме ти голяяяяяяяяяяяяяяяяяяяма черна точка  Naughty

# 22
  • Мнения: 156
Ох,  и аз съм мама дебеланка!
Последния път като бях на ЖК констатираха ,че съм напълняла с 5 и половина кг за 1 месец.  ShockedТова е ужасно много. Уж само на корем съм наддала, ама чак толкова бива ли? Предишната си бременност бях качила 8 кг, а сега в края на 5 месец бях 8 кг Embarassed Embarassed И като се има напредвид ,че не ям особено калорични храни.

# 23
  • Мнения: 419
Нова тема, нов късмет и честита нова придобивка на бебо на мама Чара.  bouquet
Браво на Алина,браво на Ивето за заглавието. В тази тема се надявам да не четем лоши неща, през които минаха няколко мами в предишната. Късмет и с коремите - напред. Целувки и лека нощ!

# 24
  • Мнения: 663
Ами аз да се отчета, че баща ми се размина само с коронарография, "разкарали" са му тромба и е добре, в петък евентуално ще го изпишат. Hug

# 25
  • Мнения: 8 934
zdravi4 БРАВО Много се радвам!
 smile3501 smile3501 smile3501


 Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 4 242
Честита нова темичка, мерси Алинка и браво на Ивето за хубавото заглавие  Hug
Ще добавя по късно двете липсващи теми, че сега отивам да къпя Ива. (а някой ги е добавил май а?  newsm78)
Роси супер си беше наистина и ми действате всички като антидепресант!  Heart Eyes
Чара много се смях с охлювите мила Joy И честита нова количка, със здраве да я такъркате толкова дълго колкото желаете!
Помпата мисля не е проблем да се ползва втора, трета или н-та ръка ако не е надраскана. Все пак е пластмаса, а не може да се сравнява с четка за зъби, няма допир до толкова бактерии. И все пак всеки сам решава.
Момичета кръста и гърба болят от неправилна стойка, обърнете си внимание как стоите, седите и т.н. От бързото порастване на коремчетата трудно свикваме с новите габарити и от тежестта изкривяваме гръбнака, ей ги и болежките, а не би трябвало да има болка. Аз вдигам доста тежко (Ива например) всеки ден, но болка все още нямам (чукам на дърво), обърнете внимание на стойките си! И дано ви минава бързо че гадно боли Praynig
jjoy, Готика успех и късмет с учене и изпити! Peace
Евелинка голямо гледане си те гледат, браво!  Simple Smile
Лейди истина е, все по нощите сядам на спокойствие като изпозаспят всички. А и това ми остана от времето когато Ива беше новородена, нали я чаках около 12 да се събуди за кърмене, а я приспивах около 9, докато хапнем после и оправя станало 10-11 за кога да лягам и пак да се будя. И ей го лошия навик, ама и аз съм си сова по принцип  Mr. Green
Галив евала за добрата тактика!  Peace  Grinning
Някой ме беше питал нещо и таман да кажа... и забравих кой беше и какво пита  Embarassed ooooh! съжалявам много. Айде тичам в банята и ще мисля да се сетя  Rolling Eyes
Здравич много се радвам мила! Господ си знае работата!  Simple Smile

# 27
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
zdravi4, много се радвам за теб /вас/. Наистина имах добро предчувствие. Дано баща ти се възстанови бързо, че и внучка ще има да гледа след 3 месеца  Wink Hug

# 28
  • Мнения: 1 671
Момичета, "Бялата къща" се намира на ул " Ильо Войвода" в кв. "Хаджи Димитър", това е точно след моста "Чавдар", като на първия светофар се завие наляво (на около 50- 100 м след като завиете) . Всъщност водят го борса за детски дрешки "Даяна и Ники". Има неща на доста прилична цена, но пак ви казвам, че изборът е малък. Пускам ви снимка с някои неща, които миналата година съм купувала за Благун, сега са си същите модели (поне преди месец ходих да взимам бодита за Благун):
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=54302&photo=115
Белите бодита и ританки са чист памук, напълно са запазени от змея, сега мисля само да ги сложа в белина и после да ги изпера с бебешки прах.
А тази снимка просто не мога да се сдържа да не ви я покажа, вижте какво бебе си имам  Laughing :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=54302&photo=108
Лека нощ, отивам да се гушкам с татито.

# 29
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
А тази снимка просто не мога да се сдържа да не ви я покажа, вижте какво бебе си имам  Laughing :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=54302&photo=108
Ха-ха-ха-ха. Браво, страхотна снимка. Много се смях на нея.  hahaha Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт