Кисело мляко с бисквити

  • 2 179
  • 17
  •   1
Отговори
Моля да споделите как приготвяте кисело мляко с бисквити в шише. Какви бисквитки слагате?Как ги натрошавате, за да могат да минат през биберона?
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 8 242
А защо трябва да е в шише  Shocked
Твърда храна в шише - не виждам никакъв смисъл.. А и таз манджа е поне за 8-9 месечно (аз лично това го дадох на 15 месеца) - за какви биберони говорим  Crazy

# 2
  • Мнения: 1 006
Киселото мляко с бисквити го давам с лъжичка.

# 3
Дъщеря ми е почти на 1 годинка и аз все още я кърмя. Опитвам се да я отбивам и понеже отказа всички видове АМ опитвам с кисело мляко, което определено й харесва. Защо в шише- мисля, че е ясно. За бисквитките знам, че засищат повече.

# 4
  • Мнения: 27 524
Не съм давала такова чудо. Давала съм мляко с малко каша в шише. Бисквитите не са за пиене  Simple Smile

# 5
Ок..оставаме на варианта кисело мляко без бисквити.
Благодаря!

# 6
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Разтваряй предватително с много малко вода бишкоти на Плазмон.След това ги смесвай с млякото. Давай с биберона 1-2-3 на Авент. И по-скоро я свиквай да го яде това с лъжичка. Peace

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 21:48 от Laura B

# 7
  • София
  • Мнения: 580
Аз давам само с лъжичка. Peace
Но моя позната слага във вечерното мляко бисквити и логиката и е че така детето и се засища за през ноща.Аз не го приемам но всеки си знае.Ползва чаени бисквити и ги мачка с шише но точно как незнам.Биберона го разширява за да минава млякото мисля че ми е казвала с ножичка.
Но защо ти трябва да слагаш бисквити в шише newsm78

# 8
Супер! Ще заменим любимите биберони на мама с Авентски, а после...лесно.

# 9
  • Мнения: 27 524
Ок..оставаме на варианта кисело мляко без бисквити.

А на каква възраст е детето ти? Щом е още с биберон, не виждам причина да е на кисело мляко, а не на АМ...  Thinking

# 10
  • Мнения: 164
Аз й давам АМ с бисквити на Плазмон, разтварят се идеално. Ако успееш да дадеш кис мляко с биберон, то ще успееш и с с тези бисквитки. Но не си предтавям кис мляко с биберон, освен ако не е с мноооого голяма дупка Simple Smile

# 11
  • Мнения: 268
Моля да споделите как приготвяте кисело мляко с бисквити в шише. Какви бисквитки слагате?Как ги натрошавате, за да могат да минат през биберона?
Благодаря!
[/quote
                   PeaceКИСЕЛОТО МЛЯКО И БИСКВИТИТЕ(на плазмон,на кики бебе,закуска,об.безмасло...)СЕ РАЗБИВАТ С ПАСАТОР И СЛЕД ТОВА СЕ ИЗСИПВА В ШИШЕТО-надявам се да съм ти била полезна Grinning

# 12
  • Мнения: 4 621
Не съм приготвяла в шише - приготвях го в чинийка като натрошавах обикновени бисквити в млякото и го давах с лъжичка Peace

# 13
  • Мнения: 292
Киселото мляко с бисквити го давам с лъжичка.
и аз Peace

# 14
  • Мнения: 145
Аз слагам и до сега-1г.6м по една бисквита в АМ-обикновени-Закуска,разтварят се идеално само докато тръскаш шишето,за да се разтвори млякото. Дали е каша или бисквита-няма голяма разлика, по-засищащо е отколкото чисто АМ.

Общи условия

Активация на акаунт