Питанка за едни жени с едни Фурли.

  • 7 303
  • 146
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Мернах един ник Тъпа женка, но с Фурла ( или нещо такова) и в мен се зароди един въпрос....
Колко точно тъпа трябва да си, за да имаш чанта Фурла, да караш нова кола, да си обзавеждаш къщата ( разбира се ) с помощта на гениални дизайнери, да си подновяваш гардероба по време след седмицата на модата в Милано , да имаш златни карти за поне 4 топ Спа центъра? И това е само началото на списъка, няма да го продължавам, за да си задам въпроса ...

Тъпи ли са жените с Фурли, според вас?

# 1
  • Мнения: 2 401
Не знам колко са тъпи, но май са с висок коефициент социална интелигентност  Wink

# 2
  • Мнения: 1 072
Тъпата женка, която визираш е самозванка. Не е женка и няма Фурла.

На въпроса - Тъпи ли са женките с гореизредените екстри? - ми де да знам. Може би са по-малко затормозени, което пък ги прави лениви.

# 3
  • Мнения: 25 442
Не знам колко са тъпи, но май са с висок коефициент социална интелигентност  Wink

Социална или сексуална?  newsm78

# 4
  • Мнения: 2 253
Обичам го тоя форум,пусто да опустее...тъкмо се чудя и мая в коя тема да се свра,и да попитам що е фурла.и бам! темичкааа...Та Фурла е някаква известна марка чанти,така ли?Като Луи Вюитон?И са средство за измерване на умствения багаж.В чантите ли си го носят? На път ли съм да разбера,или???

# 5
  • Мнения: 281
Специално Жените с Фурли не са тъпи, защото те не спадат към типажа, за който става въпрос:)
Жените с ... бих нарекла по-скоро отегчени.

# 6
Тъпа женка, Стоянка...

Иначе има всякакви, и тъпи и остри. То и Фурла не е кой знае каква марка...като гледам само в София за 3 години 4 пъти си сменят адреса на магазина.....Не ме кефят нито моделите, нито изработката. Цени отдавна не гледам, защото не помня....

# 7
  • Мнения: 4 664
Не всички притежаващи Фурли ( то па баси чантата), са тъпи попрезумция. Материално задоволенит жени се делят на два вида-едните печелят сами, което ги вкарва в графата достатъчно интелигентн. Другите действат някой за да им купува това-онова, което не би се отдало на една тъпа жена.

# 8
  • Мнения: 6 029
Обичам го тоя форум,пусто да опустее...тъкмо се чудя и мая в коя тема да се свра,и да попитам що е фурла.и бам! темичкааа...Та Фурла е някаква известна марка чанти,така ли?Като Луи Вюитон?И са средство за измерване на умствения багаж.В чантите ли си го носят? На път ли съм да разбера,или???

# 9
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 371
И аз мисля като Касиди, че има жени, които могат сами да си купят такива чанти. Колкото до втория тип женки, не, не бих казала, че са тъпи, май по-скоро хитруши ще да са  Thinking

# 10
# 11
..........., не, не бих казала, че са тъпи, май по-скоро хитруши ще да са  Thinking

Така ли наричаш скритата проституция? newsm78

# 12
  • Мнения: 4 664


Така ли наричаш скритата проституция? newsm78
До типа жена е. И аз съм била с мъже с възможности, но не съм си искала разни подаръци. Други жени си искат и така...Или по-точно казано, правят така че мъжете сами да се сещат да им купуват разни неща.

# 13
  • Мнения: 2 663
Има ги всякакви
Има такива, които си ги купуват сами-Браво!
Има и такива, на който самочувствието им е много повече от акъла и останаха хитрушите( да не ставам по-груба)

# 14
  • Мнения: 899
Не смятам, че са задължително тъпи. Това, че имат мъж с възможности едва ли зависи толкова от интелекта. А и все пак има жени, които и сами изкарват добри пари - защо все богатите от женски пол ги определяте като придатък на богатите от мъжки пол?

Ако имах възможност да си купувам чанти Фурла или друга скъпа марка, сигурно бих правила, ако ми харесват. Тъпа ли ставам?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт