Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 675
Благодаря че ме включихте в списъчето! Heart Eyes
Пожелавам на всички да имаме късмет да гушнем най-сладкото същество в обятията си! Praynig
Нека Господ е с нас и в тези трудни моменти чуе молитвите ни!
 Hug

# 676
  • София
Луиза,  Hug Hug Hug, благодаря ти. Нека има усмивка за теб, радост и бебенце.  bouquet

# 677
  • София
Здравейте,
да имам дете - това е прекрасно, това е вълшебно, това е мечта за мен от 8,5 години. В началото се молех постоянно навсякъде и по-всяко време, с времето вярата ми започна да отслабва и да се губи някъде в сивото ежедневие, налегна ме депресия и монотонност, подтиснатост и липса на самочувствие, нежелание за нищо и постоянна умора.
Сега като прочетох тази тема се появи една искрица, една надежда, че може би имам още време и не е късно, че някога ще се случи и на мене.
Ще се моля за вас момичета, ако мога поне на една да помогна................

# 678
Mila Vasipan ot vse sarce ti pojelavam Bog da 4ue molbata ti i da te dari s rojba.Vajnoto e nikoga da ne gubi6 viarata si i da znae6 4e ne si sama....Dano Bog 4ue molbata ti....

# 679
  • София
Мерси миличка, някак по-леко е когато споделяш болката си с хора, които те разбират   bouquet

# 680
Мила vasipan силно се надявам и твоята мечта да се сбъдне, не губи вяра. В този форум има момичета, които винаги са готови да ти помогнат. Не се предавай  Hug ще се молим заедно  Praynig  Hug Hug

# 681
  • Sofia
Васипан  Hug, ще има бебета за всички  .........,  трябва да има..........!!!

# 682
  • България - София
Лали, защо не си сложила срещу Николина Пиколина коремче?

# 683
  • София
Зло да я забрави, Николина-пиколина.  bouquet
Много работа тези дни и нямам време да поглеждам. Embarassed

# 684
А на *vera   да  правят кълбета 2 броя сладури  bouquet

# 685
Мили момичета,

в неделя се помолих за всички ни на иконата в Бачковския манастир.
Казват, че Св. Богородица Троеручица имала чудодейна сила. Затова простичко й се помолих: "Помогни ни, майко. Смили се над нас!"  Praynig

# 686
Хайде сега и на  ВЕНИ -ЧЕРНАТА РОЗА  една синя таркаляща се топка! Joy

# 687
Мили момичета,

в неделя се помолих за всички ни на иконата в Бачковския манастир.
Казват, че Св. Богородица Троеручица имала чудодейна сила. Затова простичко й се помолих: "Помогни ни, майко. Смили се над нас!"  Praynig
Благодаря ти! Hug Нека бъдат чути молитвите на всички ни! Praynig

# 688
  • София
Джема, благодаря ти, всички ще успеем, още съвсем малко остава. Hug Hug Hug

# 689
  • София
Имам удоволствието на поздравя новите бременни тумбачета сред нас - Svet1970, elii_g, Roksi77 и да им пожелая сладки бебоци на края. Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Благодаря на една бдителна съфорумка, която ме подсети. Embarassed

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт