Клюкините от деня - 6

  • 13 494
  • 302
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 327
Старата темичка наедря и за това пускам нова.
Надявам се на още малко циганско лято и слънце - не на улицата, а ако може навсякъде Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 731
Здрасти  Tired
Уж спах добре, а пък главата ми ще се пръсне...
Идеи за лечение?

Слънце ли казахте?

# 2
  • Мнения: 1 809
И аз се надавям на слънце и на улицата и в душата  Simple Smile
Пожелавам ви го  Hug
Сабина,да не си настинала?

# 3
  • Мнения: 481
Сабина, как си с кръвното? На мен ми се е случвало така да ме боли глава ако ми е паднало кръвното или съм събрала границите. В такъв случай ми помага пиенето на много течности и най-вече айрян със сол и натурални сокове. Пробвай с повече течности, ако не помогнат на главата, със сигурност ще е добре за бъбреците...  (не мога да слагам емотикони... дава ми грешка в страницата... а тук исках да сложа една усмивка Simple Smile )

# 4
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Eй,голяма смотла съм Rolling Eyes,загубих си тела в къщи и немога да го намеря. newsm78Скрих го някъде от малката ама и от мен май го скрих Tired

# 5
  • Мнения: 911
 Mr. Green и аз най-редовно го правя тоя номер и си звъня на мене си от стационарния на мобилния и ходя като муха без глава от стая в стая, докато не излезе от някой джоб  Crazy затова съм си записала на воисмейла, че "очевидно не мога да си намеря телефона, ще ви се обадя като го октрияSick

# 6
  • Мнения: 420
 Crazyхич не си го слагайте на сърце! Най-редовно се опитвам да сменям каналите на ТВ с телефона, както и да звънна на дистанционното, като не стане от раз, се усещам.

# 7
  • Мнения: 2 274
Клюката при мен е, че от днес започвам да правя фитнес! На обяд ядох сандвич "Фитнес", в работата направих егати гимнастиките за една сделка и просто нямаше начин, когато се прибрах да не се разкръша и дори развъртях обръча пълен с вода!  Laughing

# 8
  • Мнения: 911
Клюката при мен е, че от днес започвам да правя фитнес! На обяд ядох сандвич "Фитнес", в работата направих егати гимнастиките за една сделка и просто нямаше начин, когато се прибрах да не се разкръша и дори развъртях обръча пълен с вода!  Laughing

 #Crazy ох, ама недей така баш по мазола!!!!  Sick моите двасетина кила, дето ми хартисала след раждането, въобще даже не се топят, ами май...напротив! ужас!!!  Shocked а като знам как и Коледните пости хич няма да ги постя, ами... Wink

я по-добре обясни каквой туй чудо обръч пълен с вода!  newsm78 някаква нова метода ша да е   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 731
Абе момичета, Мими къде изчезна? Thinking

# 10
  • Мнения: 2 274
Купуваш си най-обикновен обръч, разтваряш го там, където се свързват двата края и пълниш с вода...Ако ти е много тежък, отсипваш малко. За по-сигурно облепваш със скоч мястото на свързването... И почваш! Успех!  Laughing Аз понеже малко "love handles" съм направила, а на този етап не са ми нужни...  Laughing
За повече ефект и при натоварването върху бедрата, сменяй опорния крак.

# 11
  • Мнения: 2 274
Абе момичета, Мими къде изчезна? Thinking
Мими не търсеше ли нова работа? Надявам се да е намерила и затова на този етап  да няма много време за форума.  Peace
А може и друго да е намерила!  Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 6 999
Много ме разсмяхте с тези телефонни съобщения и 'любовни дръжки'.  Joy
Godzilla, ако ги нямаш тез 'дръжки' как ще се хване някой на тях?  newsm78

Новината при мен е, че днес излязох с приятелка на обяд и си накупих дрехи и обувки... Замислих се, че на цялото работене дето го работя всичко отива за ток, телефони, застраховки, кредити...

А гадното е, че от сутринта нямаме вода - има авария до вкъщи Sad Работниците казаха, че до вечерта ще имаме, но на - още нямаме михме се с минерална вода, но не мога да не си пусна душ Sad Кой живее най-близо до мен и има вода?  Flutter

# 13
  • Мнения: X
Ам не съм наблизо, но понеже вече и знаеш къде живея, та мож да заповядаш. По всяко време.  Hug

# 14
  • Мнения: X
Crazyхич не си го слагайте на сърце! Най-редовно се опитвам да сменям каналите на ТВ с телефона, както и да звънна на дистанционното, като не стане от раз, се усещам.

мдам
и аз тъй подобно
лошата новина е, че и в работа ги правя същите та и колегите взеха да ме гледат странно

Общи условия

Активация на акаунт