Поздравления за Модераторите!!!!

  • 1 940
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Наистина сте страхотни Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation Браво!!!!
        Но не остават теми които да обсъждаме Wink Майтапя се,такива винаги ще се намерят!

# 16
  • София
  • Мнения: 15 198
Цитат на: biliana333
Наистина сте страхотни Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation Браво!!!!
        Но не остават теми които да обсъждаме Wink Майтапя се,такива винаги ще се намерят!


Хич даже да не се появят нови теми, добрите стари теми винаги ще се въртят-сигурна съм Grinning

# 17
  • Мнения: X
Темичката стана доста подредена и приятна, дано е от полза. Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 4 412
Браво и от мен! Много полезно. Благодаря!
 smile3525
Оф: Сладка хапка, сега видях, че двете ти деца са родени в един и същи ден. Интересно съвпадение. И ми харесва ника ти - вече викам на дъщеря ми "Сладка хапка"

# 19
  • Sofiа
  • Мнения: 3 239
Леле, колко е подробно.
Евала мацки. Страхотна работа сте свършили    friendship

# 20
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Страхотна идея и добре свършена работа.
 smile3525  newsm20  newsm51

Заслужават почерпка  beer или  food010 или  food002  или Wine Glass

# 21
  • Мнения: 3 153
Страхотно! Ей 'тва се казва Модераторстване:) Браво, момичета!

# 22
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Браво, страхотни сте!  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 246
Браво,много подредено,из4ерпателно.....добре свършена работа Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue

# 24
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Голямо БРАВО  за свършената работа!!!!

# 25
  • Мнения: 844
Да, и аз забелязах темичката вчера. Голямо четене ще пада. Благодаря ви и ви черпя с една виртуална   party023

# 26
  • Мнения: 3 334
Чак сега я видях и наистина поздравления за добре свършената работа-ще ни е от полза!

Благодаря

# 27
  • Мнения: 1 613
Цитат на: bibi
Леле Лиоооооооо - добре , че си ти за сетен път се убеждавам, щото такива големи бели птици като мен  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed не го бях скивали  ooooh!  ooooh!  ooooh!


И аз, и аз не го бях видяла  Embarassed  Embarassed  Embarassed

Браво момичета! Благодаря за полезната информация!

# 28
  • Мнения: 439
Браво на модераторите, браво и на Лио..... щото и аз съм от порода заплеси невиждащи Grinning

# 29
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: Vivi

Лио, Лио, за къде сме без теб.....  Grinning


аз нещо като "зоркото око" Mr. Green сакън нещо да не се пропусне Grinning и не мога да не го отбележа специално, редно си е Grinning  #Milti

Общи условия

Активация на акаунт