Кърмене и цикъл???

  • 1 101
  • 16
  •   1
Отговори
Скъпи мами, кърмя почти 4 месеца, но преди 4 дни ми дойде цикъла. Възможно ли е това и случвало ли се е на някоя от вас? 

# 1
  • Мнения: 5 401
Да, точно на 4-тия месец започна и при мен.  Peace

# 2
  • Мнения: 966
Напълно възможно на мен ми дойде още на 2 месец, въпреки че бяхме само на кърма

# 3
  • София
  • Мнения: 2 734
И на мен ми дойде на 2-ия месец.

# 4
  • Мнения: 10 982
Възможно е, макар че аз все още нямам цикъл и не ми липсва. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 629
Кога ще се възвърне цикъла си е строго индивидуално. На мен ми дойде почти на 6-тия месец и от тогава съвсем не е редовен та вече два пъти съм правила тестове за бременност.  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 674
След първото раждане ми дойде на 40 ден,но продължих да кърмя.Сега с второто дете се опита да ми дойде(процапа ми)около 2 месец.Отново продължавам с кърменето.Вече сме на 4 месеца,само кърмя и цикъл нямам.Мисля,че при всяка жена това е строго индивидуално.Ако толкова те притеснява спретни си едно тестче-за успокоение Hug

# 7
  • на пистата
  • Мнения: 5 818
и на мен на третия месец след раждането ми дойде Sadнадявах се да съм от късметлийките да не ги огрее поне година ама...

# 8
  • Мнения: 753
Вчера ми дойде, на 1г и 1 мес. - мисля си, че е от по-голямото количество друга храна, която давам на бебо Sad, но трябва да му повиша хемоглобина, ако може с храна.
Мислите ли, че може да има връзка??

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Да, възможно е.
Дойде ми на шестия месец след раждането и още кърмех.

# 10
  • София
  • Мнения: 418
Днес станахме на 5 месеца. При мен още не е дошъл.

# 11
karmia veche 11 meseca i niamam cikal.hodih na konsultacia predi 4 meseca i mi otgovoriha che chrez medikamenti ste mi go predizvikat no triabva da spra da karmia.az niamam namerenie da otbivam deteto si pone do proletta newsm78 newsm78

# 12
  • Мнения: 30
Доколкото знам, кога ще ти дойде цикълът е строго индивидуално. На мен ми дойде преди 7 дни. Малкия е на седем месеца и все още се кърмим. Няма проблем да се кърми и да имаш цикъл, така че спокойно Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 6 625
Осми месец нямам цикъл. А защо трябва да ти го предизвикват, кой има зор да му идва? Wink

# 14
  • Мнения: 1 321
Естествено че е нормално не виждам какво може да те притеснява. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт