Иска да спи на възглавница,но е малък още.

  • 1 280
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 217
Преди близо месец Калоян имаше силна хрема и спеше на възглавница за да диша по-леко.
Е да ама реши ,че на възглавницата му е хубаво.
И тъй като спи с мен,се бута да легне върху моята възглавница и като легне и се успокоява.
Даже сега си е сложил възглавница под главата/заспива с една малка възглавничка./
Според вас мами да го оставям ли така или да махам възглавницата.,защото знам,че възглавница
може след година и нещо ,ако не и по-късно.

# 1
  • Мнения: 8 999
И моят син заради хрема точно на тази възраст свикна с възглавница. Купих му една почни плоска, но той страшно си я хареса и си спеше с нея. Но, всъщност рядко го заварвах сутрин върху възглавницата. По-скоро беше като играчка в леглото, въпреки, че като го слагах да спи, чинно си я слагаше под главата.

# 2
  • Мнения: 205
Не виждам проблем да спи на ниска възглавницса

# 3
  • Мнения: 186
Не виждам проблем да спи на ниска възглавницса
Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 658
не е толкова малък. Не мисля, че е проблем има си бебешки възглавнички.

# 5
  • Мнения: 3 376
Аз съм за това да се ръководим по децата-щом иска нещо,значи така трябва.По принцип не насилвам детето си за нищо-какво било полезно и какво не-това не е критерий според мен,защото и децата като нас големите си имат различни предпочитания.

Щом му харесва така и се успокоява не виждам проблем.При нас даже е обратното-свекърва ми постоянно слага възглавница на малкия,а той не иска и се измества.Като не му харесва има ли смисъл да го кара само защото тя си мисли,че така е добре? Thinking

# 6
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Пепи иска да спи на голяма възглавница. На такава на каквато спя аз. Оставям го да си я гушка докато заспи и после я махам.

# 7
  • София
  • Мнения: 43 904
има бебешки възглавнички, на чико има за след 6М, те са съвсем ниски...не виждам
проблем от нисичка.
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=22_139&products_id=577
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=22_139&products_id=2568

# 8
  • Мнения: 4 621
Не виждам проблем да спи на ниска възглавницса
Peace

# 9
  • Мнения: 553
мой син като бебе заспиваше на ръце а в леглото- рев въртене ужас...
и повдигнах матрака така че детенце спеше под наклон, защото на 1-2 месеца нямаше как да сложа възглавничка...
много по-късно се оказа че от раждането има стеснение на ноздричките и ако не е надигнат не диша свободно. много се радвам че си послушах детенце, а не всички останали че трябвало да спи наравно... сега щеше да ми едоста гузно че съм\ го измъчила защото някой си мислел еди какво си...
така че моя съвет е слушай си детенце то може да не можа да си каже но определено усеща как му е по-добре.

# 10
  • София
  • Мнения: 43 904
oceanid - много лекари препоръчват такова повдигане на матрака, но не под главата, а така че цялото бебе да е на наклона...и той да е около 30 градуса...именно заради дишането и ако повърне да не се задавя...

# 11
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Не вярвам да има голям проблем както са писали другите мами,щом възглавницата е ниска

# 12
  • Мнения: 4 111
И моят син обича да заспива на висока възглавница, но нашите са много високи и като заспи го измествам.

# 13
  • Мнения: 2 131
И аз мисля, че не е проблем да спи на ниска възглавница. Някъде до третия месец моят син също спеше на такава - съвсем ниска.  Но откакто започна да се обръща по корем, му я махнах. Той сега е на шест месеца и насън се мърда много. Често застава напреко на кошарата, намирала съм го дори обърнат с главата надолу. Така че няма абсолютно никакъв смисъл от възглавница.

# 14
  • Мнения: 6 164
Толкова и ще стои на нея. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт