Вашият кошмар?

  • 8 841
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 15 458
Най-големите ми кошмари са все свързани с децата.Като бяха малки все сънувах,че някое пада от високо или, че съм на плажа и идва грамадна вълна, захлупва ни и аз се мъча да  задържа и трите деца да не ги отнесе водата.Тези ги сънувах почти всяка нощ.Други по рядко сънувани са с гонене и не мога да бягам, падане по стълби, спъване.Една нощ сънувах ,че убих с вилица някакъв канибал,който искаше да ми изяде децата.После цял ден ми беше гадно,че съм убила човек.

# 31
  • Мнения: 24
Днес се изпълни.Сънувах човек,който не исках да виждам и го видях. #CrazyКОШМАР

# 32
  • Мнения: 494
  Събуждам се посред нощ, (всеки път е било,когато съпругът ми е в командировка),с усещането,че някой току-що се е надвесил над мен и по лицето ми все още полазват тръпки от нечий студен дъх...Брр-р-р-р.Случвало ми се е няколко пъти.Мразя го този кошмар.

# 33
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цяла седмица сънувам кошмари. Обаче ако разкажа съня ми он по-миналата нощ, целия форум ще почне да драйфа, няма такава извратения...

# 34
  • София
  • Мнения: 56
По принцип рядко помня какво съм сънувала, но като малка сънувах, че майка ми умира. Спомням си ужасното усещане с което се събудих и хукнах да търся майка ми. Тя спеше и се събуди, защото аз вече плачех от страх и ужас. Но това беше отдавна. Други по-ярки кошмари май нямам Confused

# 35
  • Мнения: 2 663
Аз сънувам страшно много, в последно време все хубави неща.
Ето и кошмарите ми:
Имам обаче един детско кошмар, който сънувах до преди няколко години много често и зверски ме беше страх от него.Разхождаме се с майка ми по улицата, на която живееше баба ми и започва да ни преследва един огромен камион( не знам каква марка се води, май ГАЗ, един такъв син с две като бивни пред кръглите фарове, много стар, със заоблени форми) после изведнъж се озоваваме на терасата на къщата ни и се носи един адски гаден мъжки глас над планината срещу нас.Бррррррррррррр побиват ме тръпки само като се сетя

Преди няколко месеца сънувах как сина ми пада от едни трибуни за наблюдение на състезания по гребане от най-високата част, мнооооооооооого гаден сън.Преди се разхождахме около това място, но вече почти не ходим там или ако отидем не пускам малкия да ходи сам.
Следващата вечер пък сънувах, че пада от гаража.Седим си аз, майка ми и гледачката на верандата, а малкия си играе над гаража.Поглеждам към него и  виждам как и той ме поглежда с усмивка и се хвърля надолу.
Толкова се изплаших, че насметох зверски по телефона майстора, който свали оградата и го чакаме вече месец да дойде да я монтира отново!
Не знам как да тълкувам тези падания и дали значат нещо, но много ме плашат!


А най-странния ми сън е, как се женя за едно гадже(тогава вече бившо), уникална сватба.И по време на купона ме събуди телефона.Беше същия този човек, за когото сънувам, че се женя.Няма здрасти, как си и т.н. директно започва да ми обяснява как до сега е спал и току що се е събудил от телефона и как е сънувал, че се женим Shocked #Crazy Говорихме си около 40 мин и се оказа, че и двамата сме сънували едно и също нещо, по едно и също време #Crazy newsm78 Той започва да ми разказва нещо, аз довършвам изречението.И до не можем да се обясним това чудо, само се прокрадват мисли, дали не е трябвало да го направим и че това е било знак...............

# 36
  • Мнения: 389
Най-ужасния ми кошмар от всички беше как бързам да стигна навреме, защото майка ми умира. Стигам до стаята, отварям вратата, майка ми лежи на леглото и сестра ми се обръща и ми казва "Тя се опита да те дочака, но не можа".

Другия ми най-ужасен кошмар е, че съм заминала в чужбина за дълго и когато се връщам, вратата е заключена и всички мои близки са починали.

И двата кошмара, ей-сега както ги пиша, ми пълнят очите със сълзи. Семейството ми е всичко за мен, затова е облекчение, че отново съм с тях.

Иначе от личните кошмари, имам един как такси ме кара в неизвестна посока, наоколо е мъгла, аз се опитвам да крещя и да избягам, но не мога, само отварям уста и се давя от безсилие.

Сънувала съм и че без да искам убивам сестра ми и ме водят да ме съдят, а аз крещя и плача, че не съм искала. Но тогава бях болна, имах възпаление на мозъка и отчасти го отдавам на това. Наскоро имах и някакъв друг, който много ме разстрои, но съм го забравила. Последните няколко месеца бяха трудни в емоционален план.

# 37
  • Мнения: 83
Най-ужасния ми кошмар е, че падам от много високо. Като бях малка тренирах скокове във вода. Чудя се дали не е свързано с това. newsm78

# 38
  • Мнения: 516
Последният ми кошмар беше, как преследвам Сопрано, за да го снимам в крачка. Краката ми бяха целите в кръв. Бррр!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Моите кошмари са свързани с цигани. Сънувам как ме крадат, заобикалят ме бавно и ме гледат прикрито, вече знам, че ще ме нападнат, за да ме ограбят. Никога не са успявали, защото някакси съм се спасявала, но всъщност ме ужасява стоицизма в очите им и търпението с което действат. Помня как пребих от бой едно цигане, което се опитваше да ме обере, но то дори и не гъкна, а само ме изчака да свърша с шамарите. Това поведение ме изкарва от кожа.
Изпитите са другата категория, дето ме тормози нощем - там все не ми достига времето да си донапиша.

# 40
  • Мнения: 503
Трябва да избягам, а не мога да помръдна. Искам да изкрещя, а гласът ми не излиза. Това са най- честите ми кошмари. Имах и един много кървав преди години. Някой беше разфасовал брат ми, той си отиваше, а аз не можех да направя нищо, някакви кокошки и петли (също окървавени) се разхождаха наоколо. Имах чувството, че те са виновни. Като се събудих, дълго плаках, не можех да се отърся веднага.

# 41
  • Мнения: 7 110
Другото е как внезапно, незнайно защо, се налага да държа изпит по химия/математика, но не съм посещавала нито едно занятие през учебната година и изобщо не знам за какво сме учили, нито пък съм се подготвяла по този предмет.
При мен е математика...
При мен имаше един тематичен ученически сън преди държавния изпит в техникума. Едни схеми, едни бобини, едни хартиени чаршафи.  Crazy

Кошмарите ми са, когато след като се събудя, се оказват истина.  Confused
Най-големия ми кошмар е, че сънувам.  Confused

# 42
  • Sf
  • Мнения: 808

Добрееее... Това как звучи: Изкачвам стълбище задъхано, а отзад ме преследва един черен мъж и забива бавно и дълбоко огромния си нож в мен   Mr. Green

Да помислим ли защо е черен?

С мъж съм, в разгара на любовната игра и преддверието на секса. Изведнъж констатира, че не съм девствена. Разочарование, срам, плач, скандал... Извлича ме едва ли не насила навън, където има тълпа народ и всички ме укоряват, някои се уверяват, че не съм девствена, обиждат ме, заплашват ме... Накрая за наказание ме *** групово насред площада. Обстановката е малко а-ла-Алената буква.
Сънувала съм го няколко пъти.


Бърдс, тъкмо мислех да пиша, че харесвам твоите кошмари и като се върнах, се изненадах приятно и от този ти пост!!!

# 43
  • Мнения: 3 447

Да помислим ли защо е черен?

Или е лош, или е афроамериканец Simple Smile

# 44
  • Sf
  • Мнения: 808
Добре...

Много от сънищата си приличат, въпреки че са на различни хора. Може и да ги разгадаем...

Само трябва добре да прочета отново какво сме писали  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт