Някой пътувал ли е със Sky Europe?

  • 3 334
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 909
В момента търсим самолетни билети до България по нова година и попаднахме на особено интересни оферти на тази компания, при това - директен полет!!!!, нещо, което никоя друга линия около нас не предлага. Чували ли сте нещо за тази компания, някой да е пътувал?

# 1
  • Мнения: 1 909
Намерих с търсачката няколко мнения - май всички положителни?! Досега нямаха полети в нашия край и затова не се бях интересувала, но по всичко изглежда, че ще ги пробваме. Полета все пак не бил директен, а през Виена, но даже и часовете са удобни. Чак не мога да повярвам

# 2
  • софия
  • Мнения: 4 974
полета си е съвсем нормален и удобен!
 Peace
приятно летене и прекарване! Grinning

# 3
  • далечно
  • Мнения: 1 029
пътувала съм с тях многократно - изключително доволна съм!!!!

Особено като е директен полет - няма какво да му мислиш - с евтините понякога е проблем това, че е с прекачване и може да се случи да ти закъснява полета и да висиш по летища.

# 4
  • далечно
  • Мнения: 1 029
сега видях, че не е директен - освен да повисите малко в най-лошия случай, друго няма. Аз много ги ползвах тъй като имат много полети до Будапеща, където преди живеехме. Самолети като самолети - само си плащаш яденето и напитките, ако искаш да консумираш.

# 5
  • Мнения: 1 909
Благодаря ви, момичета! Сега вече съвсем смело ще действам  отивам! bouquet

# 6
  • Мнения: 4 399
От Австрия май рано или късно всички прибягваме до тях. Аз ги избягвам в момента заради разположението им на виенското летище, тъй като е малко трудно с количка, а и имаха много неудобни времена за полетите. Но тебе това не те касае, ти летиш от друго място. Полета е нормален, никакви особени забележки нямам. Като за парите които искат са ОК.  Wink

# 7
как ги намери теzи полети и аz търсех но не попаднах на ни6то иzгодно zа БГ newsm78

# 8
  • Мнения: 1 909
Абе аз добре ги намерих, само че нещо не им работи сайта както трябва и не успявам да резервирам он-лайн, а с резервация по телефона цените са съвсеееем други Sad

# 9
  • Мнения: 714
със скай се пътува съвсем нормално, освен честите закъснения, които кумулира, без да се впускам в подробности.
че сайтът им се е скапал е също съвсем нормално  Simple Smile
пробвай по-късно, ще го оправят  Peace

# 10
  • Мнения: 352
Ние с мъжа ми обиколихме цяла Европа със Скай, много съм доволна. Те от тук (Братислава) стартираха преди 5 години, чак от скоро се разрастнаха.Имали сме 3 пъти закъснения от по 30 мин до 2 часа, но досега не сме пътували с детенце, така че ни беше все едно  Wink Иначе от гледна точка на съотношението цена-качество още не съм летяла с по-добра авиокомпания.  Peace  Един път не излетя самолета от София, но това беше заради мъглите. Купуваш си кафето на палубата, но на кой му пука Wink Не могат да се сравнят с Ryanair например, с които се чувствах като на централна автогара в София от преди 5 години  Sick
Така че, смело!  Peace

# 11
моми4ета дайте ми линк на таzи авиокомпания  bouquet

# 12
  • Мнения: 352
 
didkis , заповядай: http://www1.skyeurope.com/en/
 (кликни и на Low Fare Calendar, за да видиш цените за целия месец, така ще се ориентираш по-лесно Wink )

# 13
  • Мнения: 1 909
Didkis, я кажи успя ли да се свържеш - при мен сайта продължава да не работи и не мога да стигна до страницата където са дадени таксите. Цените така както са, са супер, но ако таксите са колкото цената на билета....   newsm78

# 14
  • Мнения: 4 700
http://www2.skyeurope.com/de/
На мен ми се отваря от тук.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт