С брак или без брак?!?

  • 7 006
  • 178
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 161
три брака, три развода Mr. Green
от 4 години съм щастливо неомъжена............
осинових дете, то завалията се води с баща неизвестен.
пълна трагедия........
на хартийка всичко може, аз предпочитам да нося родниството в сърцето си.
newsm10

# 166
  • Мнения: 89
ами пречи му има закони ... които в това отношение ако човек си знае правата ... може да ги защити а в крайна сметка ако двама души се обичат едва ли има значение дали ще има брак или не  Rolling Eyes

# 167
  • Мнения: 1 893
ами пречи му има закони ... които в това отношение ако човек си знае правата ... може да ги защити а в крайна сметка ако двама души се обичат едва ли има значение дали ще има брак или не  Rolling Eyes

Пожелавам ти никога да не разбереш как те "защитава" закона в такива случаи и през какви унижения трябва да преминеш за мизерни суми.

# 168
  • Мнения: 139
Жестоки са децата на моралистки като някои от писалите тук. Не виждам как биха обидили моето дете други деца, ако маминките не се побутват, не посочват с пръстче и не пускат "мъдри" коментари за семейното ми положение пред отрочетата си.

Не, не мисля, че това вече ще се случва в държавата ни! Такива коментари се правеха по моето ученическо време. Сега 50% от родителите са без брак и това вече не се смята за неморално и ненормално. Ние имаме такива приятели и нищо не ни пречи да се събираме с тях и децата им.
Въпреки, че попадам в групата на "моралистките" тук, не искам детето ми да се присмива на което и да било друго дете, по какъвто и да е повод! Отклонявам се за малко от темата, но - не мисля даже да му изтъквам, че циганчетата са по - некадърни от него или децата с проблеми, физически или психически и т.н. Айде... че изкарах децата ви много различни! Не се бъзвайте сега, исках да дам пример, че не мисля да му натяквам, че има различни деца, различни семейства... Всички са добре дошли в сърцето ми, щом той си ги е избрал за приятели!    love001

# 169
  • Мнения: 89
ами bacio да и това е така ... но смятам това което съм избрала да правя да промени нещата.. трудно е но в такава държава живеем просто в момента живота ни е в ръцете на някакви си депУтати и т.н ....... и за да успееш ти трябват връзки които не всеки има...

# 170
  • Мнения: 35 872
ами bacio да и това е така ... но смятам това което съм избрала да правя да промени нещата.. трудно е но в такава държава живеем просто в момента живота ни е в ръцете на някакви си депУтати и т.н ....... и за да успееш ти трябват връзки които не всеки има...

моля те, сложи препинателни знаци, за да си преведа текста  Tired
и какво общо имат депУтатите с темата, че не разбрах  Crazy

# 171
  • Мнения: 212
Бракът е правно понятие уреждащо имуществени и финансови въпроси около съжителството на двама души. Той няма нищо общо с любов и т.н. чувства. Той не случайно е измислен и си има своето значение. В една правова държава винаги е добре взаимоотношенията между мъжът и жената да бъдат уредени от правна гледна точка.

# 172
  • Мнения: 1 615
Мила Dery, далеч съм от мисълта, че всички женени са така. Нашите приятели са предимно женени и това по никакъв начин не е променило отношенията ни. Изтъкнах само факта че е смешно да се използва като довод "по-добре е за детето, защото децата са жестоки и ще му се подиграват в училище". Чии деца, по дяволите?! Аз допускам, че това идва от определен тип хора, които се явяват родители на тези "жестоки деца".

# 173
  • Мнения: 1 915
На този въпрос всяка двойка си отговаря за себе си.
Който както се чувства добре така да си живее. Авторката какво ли очаква от темата си?

# 174
  • Мнения: 753
Бракът е правно понятие уреждащо имуществени и финансови въпроси около съжителството на двама душиsmile3501 smile3501
Браво за отговора, напълно съм съгласна!...А когато двамата не изпитват нужда от уреждане на споменатите въпроси тогава какво мислиш?
Той няма нищо общо с любов и т.н. чувства
. Браво и затова ти мнение, отново съм съгласна с теб! smile3501
Той не случайно е измислен и си има своето значение. В една правова държава винаги е добре взаимоотношенията между мъжът и жената да бъдат уредени от правна гледна точка. - но има хора които нямат желание да са уредени отношенията им от правна гледна точка, това по 'криви' индивиди ли ги прави в една правова държава?[/color]

# 175
  • Мнения: 1 893
Бракът е правно понятие уреждащо имуществени и финансови въпроси около съжителството на двама души. Той няма нищо общо с любов и т.н. чувства. Той не случайно е измислен и си има своето значение. В една правова държава винаги е добре взаимоотношенията между мъжът и жената да бъдат уредени от правна гледна точка.
Всеки, който иска да си уреди взаимоотношенията правово, може да го направи и без да е сключил брак. Аз съм пример за това и мога да ти кажа , че при евентуална раздяла ние с детето ще получим много повече от 90% от развеждащите се жени. При това ще ми бъдад спестени куп унижения и други екстри.

# 176
  • Мнения: 753
да Бацио, но не всеки мисли, чувства и разсъждава като теб и мен..... приоритетите са различни на различните хора - това е

# 177
  • Мнения: 1 893
..... приоритетите са различни на различните хора - това е
И точно затова аз не убеждавам никого да не се жени/омъжва. Но няма аргумент на света, който да ме убеди, че аз трябва да го направя.

Само за сведение: baciо=бачи(целувка)

# 178
  • Мнения: 130
Аз не съм омъжена и смятам че глупаво това да се прави заради хорското мнение,да събереш бабите,стринките,чичовците да се наядат и напият а пък може и да се сбият,няма просто никакъв смисъл.Да не говорим че по голямта част дори нямат финансовата възможност за една норнална сватба,имам познати които теглиха заеми (техните родители)за повода,е това е смешно а не това че някой живее без брак.Не знам съществуват ли млади хора които робуват на това освен ако самите те не го желаят и то много. Всеки има право на избор стига да не оплюва другите.Нали и адвокатите хляб трябва да ядат   Money

Общи условия

Активация на акаунт