Тае-бо и ефектът му върху мен.......

  • 34 683
  • 185
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 533
Мила ти успя ли да си ги изтеглиш?

бавно , но славно - изтеглих ги

# 31
  • София
  • Мнения: 19
Много трудно се свалят, а  никъде другаде не успях да намеря.На всякъде искат пари Angry.Важното е, че сте успяли да си свалите някои от тях.Сега след като ги изпробвате кажете резултата.Успех!

# 32
  • София
  • Мнения: 19
Аааааа, забравих да питам ooooh!!На някоя от вас дали тае-бото е оказало положителен ефект върху целулита newsm78?Аз мисля,че при мен помага.Знам ли Thinking!Може и да си внушавам, но мисля, че има ефект.

# 33
  • Мнения: 4 435
Мам*а му.Само аз ли не мога да изтегля нито едно?

# 34
  • Мнения: 533
Мам*а му.Само аз ли не мога да изтегля нито едно?

Не само ти , много бавно се свалят , а някои хич. Имам ги почти всичките , но нямам на идея как да ви ги дам.

# 35
  • Мнения: 4 435
Мам*а му.Само аз ли не мога да изтегля нито едно?

Не само ти , много бавно се свалят , а някои хич. Имам ги почти всичките , но нямам на идея как да ви ги дам.

Аз досега от там съм сваляла само песни и може грешката да е в мен.Затова ще попитам,дано не ми се смеете много.Значи аз кликвам върху определеното филмче.Но не започва да се сваля,а излиза страница с някакви странни букви и цифри.Само това. newsm78

# 36
  • Мнения: 533
Мам*а му.Само аз ли не мога да изтегля нито едно?

Не само ти , много бавно се свалят , а някои хич. Имам ги почти всичките , но нямам на идея как да ви ги дам.

Аз досега от там съм сваляла само песни и може грешката да е в мен.Затова ще попитам,дано не ми се смеете много.Значи аз кликвам върху определеното филмче.Но не започва да се сваля,а излиза страница с някакви странни букви и цифри.Само това. newsm78

Нямам на идея каква е тази страница , аз свалям с програмата флаш гет.

# 37
  • Мнения: 4 435
По принцип и аз със флаш гет.Но този път нищо такова.Оф,изнервих се.Такъв мерак имам.Ако някой знае някакъв начин,много ще съм благодарна да ми помогне или направо някоя от мамите да ми прати.По скайп нали може?

# 38
  • Мнения: 533
По принцип и аз със флаш гет.Но този път нищо такова.Оф,изнервих се.Такъв мерак имам.Ако някой знае някакъв начин,много ще съм благодарна да ми помогне или направо някоя от мамите да ми прати.По скайп нали може?
Ако може по скайпа , аз ще ти ги пратя.Само ми кажи по кое време си на компа.

# 39
  • Мнения: 4 435
По принцип и аз със флаш гет.Но този път нищо такова.Оф,изнервих се.Такъв мерак имам.Ако някой знае някакъв начин,много ще съм благодарна да ми помогне или направо някоя от мамите да ми прати.По скайп нали може?
Ако може по скайпа , аз ще ти ги пратя.Само ми кажи по кое време си на компа.

Ще ти пусна на лична.Благодаря ти много   bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • sofia
  • Мнения: 249
в http://www.DMCA-removal-from-Google също има 2 клип4ета с тае бо-едното е кардио,другото е екстрим по 44 мин са. свалят се бързо и поне на мен не ми се видяха много сложни.

# 41
  • Мнения: 1 906
Да споделя и аз. Преди време имах едно филмче, което беше адски трудно  Crossing Arms . Направо ме вбесяваше, защото не можех да схвана упражненията  ooooh! . Пробвах няколко пъти, но уви. В крайна сметка се отказах.
Сега има едно 8 минутно и вчера си го пуснах  newsm68 . Ами разликата е огромна - страхотно е! Упражненията са лесни и приятни за изпълнение  newsm44 . А ако и от целулита стопи   Whistling няма да има равно.

# 42
  • София
  • Мнения: 19
Това със свалянето се оказа голям проблем за всички. Аз пробвах също всякакви варианти и успях само с някакъв данлоуд менаджер. С него се свалиха много бързо.Незнам от къде може да се изтегли той. На мен ми го качиха като ми преинсталираха компютъра.Дано успеете всички, ако не по скайпа ще си ги пращаме. Ако искате пишете и ако става от там ще ви ги пратя. Peace

# 43
  • Мнения: 533
Това със свалянето се оказа голям проблем за всички. Аз пробвах също всякакви варианти и успях само с някакъв данлоуд менаджер. С него се свалиха много бързо.Незнам от къде може да се изтегли той. На мен ми го качиха като ми преинсталираха компютъра.Дано успеете всички, ако не по скайпа ще си ги пращаме. Ако искате пишете и ако става от там ще ви ги пратя. Peace

Аз в момента ги пращам на Slav4e_Av4e по скайпа , файловете са доста дълги /колкото един филм.За шест часа съм и пратила два диска.

# 44
  • Мнения: 321
Момичета тук има много интересни неща
http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
Дано да можете да си дръпнете нещо  bouquet
На една моя позната много добре и се отрази таебото и имаше видим резултат но тя много упорито си го скачаше всеки ден ooooh!
Аз съм мързел и затова пожелавам успех на вас Hug

Общи условия

Активация на акаунт