Тае-бо и ефектът му върху мен.......

  • 34 680
  • 185
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 435
ren ren,   bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 4 052
Добре де, а съседите ви какво мислят по въпроса? Моя съсед от долу, всеки път като ме види ме пита, каква надомна работа работя с тази машина дето се чува Mr. Green. (степер) Представям си, ако започна с тае-бо. Даже съм си купила и въже ама....

# 47
  • Мнения: 1 906
Добре де, а съседите ви какво мислят по въпроса? Моя съсед от долу, всеки път като ме види ме пита, каква надомна работа работя с тази машина дето се чува Mr. Green. (степер) Представям си, ако започна с тае-бо. Даже съм си купила и въже ама....
Joy

И аз имама степер, а не се бях замисляла за съседите от долу  Mr. Green .

# 48
  • Мнения: 4 435
А, на мене нещо не ми върви тае-бо-то.Първият ден с голям мерак почнах,но на 7-8 мин бях като смазана вече.Много тежко ми дойде.И сега от мързел се отказах.Дано да ми мине тия дни и пак да започна.

# 49
  • Мнения: 958
Аз затова ходя в зала,там не мога да спра видеото  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 1 906
Аз затова ходя в зала,там не мога да спра видеото  Mr. Green
Хубаво е, че има къде да ходиш  Rolling Eyes . В нашия град - няма  Tired .

# 51
  • Мнения: 4 435
И при нас вече няма. Sad

# 52
# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 728
Аз се запознах чрез You Tube
http://www.youtube.com/watch?v=G7ZsFjUIsbE

Не е зле, вие за това ли говорите?

# 54
  • Мнения: 1 906
Няма ли някоя желаеща да започнем сериозно с Тае-бо  Thinking ?
Предлагам да си измерим обиколка на бедра, ханш и каквото се сетим и да определим дните, в които ще тренираме (вкъщи пред телевизора  Sunglasses ). Аз лично като знам, че има още някой, който се старае ще съм по-сериозна и постоянна. След време ще видим, с колко сантиметра сме сме стопили  Mr. Green .
Има ли желаещи?

# 55
  • София
  • Мнения: 4 052
Да споделя и аз. Преди време имах едно филмче, което беше адски трудно  Crossing Arms . Направо ме вбесяваше, защото не можех да схвана упражненията  ooooh! . Пробвах няколко пъти, но уви. В крайна сметка се отказах.
Сега има едно 8 минутно и вчера си го пуснах  newsm68 . Ами разликата е огромна - страхотно е! Упражненията са лесни и приятни за изпълнение  newsm44 . А ако и от целулита стопи   Whistling няма да има равно.
Успя ли да го свалиш от някъде. Има го в vbox7, но не мога да го сваля, а мнооого искам Sad

# 56
  • Мнения: 1 906
Да споделя и аз. Преди време имах едно филмче, което беше адски трудно  Crossing Arms . Направо ме вбесяваше, защото не можех да схвана упражненията  ooooh! . Пробвах няколко пъти, но уви. В крайна сметка се отказах.
Сега има едно 8 минутно и вчера си го пуснах  newsm68 . Ами разликата е огромна - страхотно е! Упражненията са лесни и приятни за изпълнение  newsm44 . А ако и от целулита стопи   Whistling няма да има равно.
Успя ли да го свалиш от някъде. Има го в vbox7, но не мога да го сваля, а мнооого искам Sad
Около 40 МБ е и мога да ти изпратя през Скайпа. Искаш ли?

# 57
  • Мнения: 2 897
Записвам се и аз в темата.Тренирам си вкъщи повече от половин година.Резултатът е повече от задоволителен Simple Smile

# 58
  • Мнения: 205
Някой да е пробвал ластиците за които стана въпрос? Те май се използват в Boot camp филмчетата. Обмислям дали да си купя, на филма същите ли са като тези, които сте показали?

# 59
  • Мнения: 2 897
Някой да е пробвал ластиците за които стана въпрос? Те май се използват в Boot camp филмчетата. Обмислям дали да си купя, на филма същите ли са като тези, които сте показали?

И аз си търся такива от доста време,отзивите за тях са,че вършат невероятна работа.
От къде ще ги купуваш?

Общи условия

Активация на акаунт