Колко мами са преносили децата си?

  • 2 337
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 772
Преносих 7 дни.Приеха ме и се наложи спешно секцио заради лоши тонове

# 31
  • София
  • Мнения: 315
Преносих 8 дена.Щяха да ме слагат на системи през деня,но бебка реши да ги изпревари LaughingЛеко раждане! Peace

# 32
  • Мнения: 1 467
Максимумът не е една, а две седмици. Но трябва да си под лекарски контрол може би всеки ден след първата седмица. Аз преносих 4 дни и раждането тръгна нормално с контракции.

# 33
  • Мнения: 3 376
9 дни преносих.
Бебето само знае кога трябва да излезе на бял свят Peace

# 34
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Преносих ги и двамата.
Баткото на 12 ден след термина-щото се скътах да не влизам в болницата  Laughing,
а малката на 9 ден след термина ,но вече много ми тежеше и си отидох сама та се предадох.
И двамата на система и после за нула време...
Леко раждане.. Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 275
Преносих 2 дни!

# 36
  • Мнения: 1 041
Аз преносих 9 дни.
На 9-я ден постъпих в болницата, за да съм под наблюдение,
но се наложи секцио по спешност.
Не се притеснявай, желая ти леко раждане и да пишеш после   bouquet

# 37
  • Мнения: 645
Преносих 5 дни. Леко раждане!   bouquet

# 38
  • Мнения: 536
Първото си бебе преносих 8дни, снаха ми също преноси племенника толкова, майка ми също ме е преносила с толкова Laughing

# 39
  • Мнения: 23
Аз преносих пет дни.Детето ми си дойде с името.Роди се на Коледа. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 41
Понеже и при мен се очартава преносване /терминът ми е за утре, а ни контракция, ни нищо/ и да попитам мамите, ако се сещат-как постъпихте с болничните-искахте от АГто продължение на болничния ли или ....?

# 41
  • Мнения: 96
Здравей,
Аз преносих 14 дни но не раждах в БГ.
След като мимина термина ходех през ден на монитори (запис на тонове май се казва) и никакви контракции нито разкритие.Плачех всеки ден защо мойта беба не иска да излиза Cry абе луда работа....На седмия ден ми отлепиха малко мембраните да ми "помогнат" ама и така нищо така че ми дадоха ден и час да ми предизвикват раждането.В ноща преди "големия ден"  пояти неможах да спя и си мислех яе от нерви ме наболява корема ама Нееее.Отидохме в болницата един час по-рано защото ми изтичаха водите.Все пак ми предизвикваха раждането защото нямах разкритие и след 7 часа чакане си родих едно прекрасно момиченце!
Успех и не се притеснявай!

# 42
  • Мнения: 1 121
Аз родих няколко дни преди термина, но знам, че обикновенно не те оставят да преносиш повече от 7-10 дни. Разхождай се по-често, може и да стимулираш започването на раждането... кураж, още малко остана!!!

# 43
  • Мнения: 544
Преносих 16 дена. В деня, в който щяха да ми предизвикат раждане, получих контракции. Родих нормално. Постъпих в болница на 5-ти ден след преносването, за да съм под наблюдение.

# 44
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Преносих 7 или 9 дни, така и не можаха да ми определят термина. Предизвикаха ми раждането, защото малкото хи( нямаше намерение да излиза, а водите ми бяха силно намалели.
Родих много бързо и безпроблемно, все едно яйце снесох  Laughing
Стискам палци всичко с теб да мине така!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт