Окръжна болница гр.София

  • 1 512
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 405
 Много моля, мамите, които са раждали в Окръжна болница да споделят мненията си за нея. Ще бъда много благодарна! Насочила съм се към д-р Жекова там, но бих искала да чуя и вашите коментари. Двуумя се между тази лекарка и д-р Константин Ташков от св.София, но за съжаление нямам преки впечатления от Жекова. А и историятя с инфекцията в св.София ме кара да се замисля още повече за друг алтернативен вариант за болница newsm78.
 

# 1
  • София
  • Мнения: 12 545
Здравей! Родих през юли 2006 г при Жекова - секцио по медицински причини. Много съм доволна от нея. Следи ми цялата бременност, след това ми направи и перфектно секцио и не ми е поискала нито лев. Освен това отделението е малко - мисля че е 14-16 легла. Целият екип е много внимателен. За 1 седмица престой не съм имала никакви проблеми. Разбира се не е лукс, както в частните болници, но лично за мен е по-важен екипът.
Желая ти успешно раждане и здраво бебе!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 603
Жекова  Peace
д-р Красимира Жекова, шеф на родилното отделение - изключително добър човек, изслушва внимателно и отделя необходимото време, отнася се с уважение към жената и към чуствата на жената /не е от тези, за които всичко що е в нощница е материал/, обяснява, насочва и подкрепя.... Чудесен специалист - води ми рисково естествено раждане, през цялото време беше спокойна и усмихната - мина леко и..., щях да кажа безболезнено  , но без викове и крясъци, което говори много и след седмица вече спокойно си сезях на д-то /въпреки шевовете/.
Родилното отделение е малко - просто човек се чуства по-уютно и няма чуството за .. поточна линия /не се сетих за по-точно обяснение, а сигурно има/, както е нпр. в Майчин дом, Тината и Шейново....
Горещо препоръчвам.
От Тината имам много впечатления и повечето лоши, но за Ташков младши не мога да кажа - не съм била при него..... но и с тая инфекция сега и на фона на това мазния, нагъл поглед на Янков....

# 3
  • Мнения: 110
Привет, през 2005 год. родих в Окръжна при доктор Жекова моето момиченце. Раждането мина като по учебник. Жекова беше перфектна и така и водеше моето раждане. Аз съм много доволна от всичко.  И аз съм на мнение че е по-важен екипа от колкото обстановката, тя се забравя. Желая ти леко раждане където и да избереш!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт