Как изглежда тази пита?

  • 3 617
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Maxin, страхотна питка!  Peace

# 16
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Искам да питам Джемма в тенжерата ли печеш питката - найстина страшно се е надигнала.Моля те обясни ми как  точно я печеш в такъв съд покриваш ли отдолу с хартия за печени и после лесно ли се вади.

Тенджерата е голяма коллкото тава за баница, само, че нали е висока-питката се надига доста. На дъното постилам хартия за печене и нямам никакви проблеми с ваденето на питката. Когато втаса почти до горе на тенджерата я слагам да се пече.След 20-30 мин покривам с фолио, защото не обичам много препечена повърхност. Става мека и на конци.

# 17
  • Мнения: 2 113
Искам да питам Джемма в тенжерата ли печеш питката - найстина страшно се е надигнала.Моля те обясни ми как  точно я печеш в такъв съд покриваш ли отдолу с хартия за печени и после лесно ли се вади.

Тенджерата е голяма коллкото тава за баница, само, че нали е висока-питката се надига доста. На дъното постилам хартия за печене и нямам никакви проблеми с ваденето на питката. Когато втаса почти до горе на тенджерата я слагам да се пече.След 20-30 мин покривам с фолио, защото не обичам много препечена повърхност. Става мека и на конци.
Абе хора,

тази хартия за печене откъде я купувате ?

Аз питах за нея на няколко места, но ме гледат като умопомрачена и до момента не съм открила откъде се купува.

# 18
  • Мнения: 1 786
Джемма, и аз откраднах твоята идея за тенджерата, даже правих твоята пита  Embarassed Наистина става разкошна, а височината и буди завист дори у майсториците  Laughing

labrex, това не е ли козунак? Иначе тази форма за пита и на мен много ми харесва. Видях я сред красотите на Танита и очите ми останаха в нея.

# 19
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Debka, в една тема бях показала как изглежда хартията. Ти купиваш ли си домакинско фолио- алуминиево? Ако да- то точно там където е фолиото има и хартия . Сега пак ще покажа снимките.просто не обръщате внимание, затова . Много хора питат за тази хартия тук.




cathie, така е много майсторки остават с отворена уста при вида на високата пита. А тайната е чисто и просто висок съд. Laughing

# 20
  • Мнения: 1 786
Джемма, тази втората пита изглежда още по-прекрасно и от първата. как е оформена? Виждат ми се розички по-скоро, а не кифлички.

# 21
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Не, същото е оформлението, но при втасването се е видоизменило нещо. Зрителна измама. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 786
Благодаря, много е хубава  Simple Smile

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 686
запис

Общи условия

Активация на акаунт