Търся си обикновен черен пуловер

  • 2 014
  • 27
  •   1
Отговори
  • Sf
  • Мнения: 808
Търся си обикновен черен пуловер с остро деколте. За да го нося и с ризи над поли и панталони. Да не е дебел, все пак вълнен, но фин. Елегантен, семпъл, пуловерът мечта  Laughing

Имате ли идеи и къде сте виждали, защото аз обиколих всички мои любими магазини за дрехи, където си намирам всичко и не успях.

Предварително благодаря за идеите!!!

# 1
  • Мнения: 1 432
Аз днес гледах в Теранова точно , какъвто ти иска6  Wink

# 2
  • Sf
  • Мнения: 808
Witchy, благодаря! Видях подобни и в Sprider, но бяха съвсем друг модел - с бяла яка и подаващи се бели ръкави... Сещате ли се? Но и те ми харесаха. Макар че не стават в други компинации.

Черният тънък пуловер шпиц яка  си е класика  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 4 743
струва ми се, че в Манго на Витошка гледах такива пуловери в различни цветове. Peace

# 4
  • Мнения: 589
Виж и ninka - винаги имат семпли, едноцветни пуловери

# 5
  • Sf
  • Мнения: 808
Да, вярно, Манго!!!

ninka също!!!   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 885
Има и едно магазинче на Графа, между СЛавейков и пазарчето за плодове. По-близко до Славейков е. Едно такова дълго и тяснооо... сещате ли се?

# 7
  • Sf
  • Мнения: 808
Tony_in_love, магазинчето на 4you ли? След магазина с обувките?

Ако е то, сещам се  Simple Smile А, не, това е друго. Аз се сетих за това на Графа, но преди Славейков книжния пазар. А това, за което ти говориш е след него. Може и него да видя. Все са ми в района.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 389
Бенетон и Сисли.
100% фина вълна,  има и кашмир, ако предпочиташ.
Само от там купувам зимните си блузи и много държа на естествените материи, навсякъде другаде попадам на 20% вълна, или кашмир, останалото-изкуствено.

# 9
  • Мнения: 3 622
Купих си съвсем скоро точно такъв от Kenvelo

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И в Esprit.  Peace
А къде е това Sprider?
Хареса ми пуловера с якичка по описанието ти.  Laughing

# 11
  • Мнения: 372
Бенетон и Сисли.
100% фина вълна,  има и кашмир, ако предпочиташ.
Само от там купувам зимните си блузи и много държа на естествените материи, навсякъде другаде попадам на 20% вълна, или кашмир, останалото-изкуствено.

Доколкото знам, ако материята е 100% вълна или кашмир, много лесно се размъква и разтяга при носене (или пък се свива при пране) - затова е по-добре да има и процент изкуствена материя, но, разбира се, да преобладава естествената  Rolling Eyes

Sprider са спортни като стил - имат магазин в една от преките на Витошка, в посока  Славейков.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 389
Доколкото знам, ако материята е 100% вълна или кашмир, много лесно се размъква и разтяга при носене (или пък се свива при пране) - затова е по-добре да има и процент изкуствена материя, но, разбира се, да преобладава естествената  Rolling Eyes
По-скоро се свива, ако не се перат правилно.
А кашмирените ми блузи са само 100% кашмир.
И ги нося по няколко години, между другото, после ги давам на майка ми.
Купувам за разнообразие от време на време някой по-екстравагантен модел, разбира се, но се опасявам, че повече от 20% изкуствена материя не намирам за приемливо за себе си.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 879
видях и в Morgan, Mexx, Toi&Moi, Sinequance...

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Вчера си купих такъв от търновското Кенвело!

Общи условия

Активация на акаунт