Не иска да носи шапка!

  • 2 762
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
... Накрая, когато видя, че няма шапка - няма разходка, не я свали.
От онзи ден до ден днешен нямам проблеми.  Laughing

Какви са тия деца мечта беее  Simple Smile  За много неща съм се опитвала да изнудвам така София, но тя казва, ми добре, няма да излизаме, врътва се и отива да си играе  Twisted Evil


Никол, детето-мечта тогава не можеше да слезе от количката, хи-хи. Просто нямаше как да се врътне.

# 31
  • Мнения: 5 178
Спокойно откак паднаха температурите и задуха моя звяр на годинка осъзна, че шапката помага много Simple Smile и я търпи. Цяло лято не искаше шапката п=в слънце, но сега търпи

# 32
  • Мнения: 4 399
Ами ти си щастливка щом досега поне е носил шапки без проблем. Аз какво да кажа като моята никога не е слагала шапка без рев. По тази причина купувам и летни и зимни шапки само с връзки. И да се тръшка, тях не може да ги свали. Малко протестира, после забравя.

# 33
  • Мнения: 7 723
Ми.....закови я Wink Joy Joy Joy

Аз, с моята голяма дъщеря се предадох-
няма сила, която да я накара да сложи шапка.... Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 1 666
На Василиса идеята е супер! Ще я пробвам.
И моят син по принцип не търпи шапки, но миналата зима като застудя взе да не си я сваля още в момента, когато му я сложа, а постепенно взе да я понася и за цялата разходка.
Тази зима ще чакам пак от само себе си да се получи, ако не, както казах - на Василиса идеята.
Но иначе още не съм му слагала шапка, струва ми се не толкова студено, да се калява все пак.

# 35
  • Мнения: 6 164
Айде и със шапката успях, ама да видим докога. Нахлупих я, нервира се, с татко му му хванахме по едната ръчичка, една кака му отвлече вниманието с ключодържателя си и забрави шапката, цяла разходка не я пипна... Добре, че е малък и действа.

Обаче сега остават ръкавиците. Това съвсем не ще и да го вижда, а иначе вкъщи се разхожда по цял ден с готварските ръкавици на ръцете си! Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 4 866
А защо са му шапка и ръкавици на това време? Дори сутрин температурата е около 10 градуса.

# 37
  • Мнения: 858
Misty , браво за успеха с шапката.Така и с ръкавиците ще действате,но нека да стане студено.Това с готварските ръкавици е много сладко  Laughing в краен случай ще излизате с тях  Mr. Green

# 38
  • Варна
  • Мнения: 567
Моята щерка изобщо не търпи шапки. С връзки, с картинки, летни, зимни, качулки- нищо не помага. Докато не я махне от главата си - рееев. Най-смешното е, че се опитва да маха шапките и на други деца.
В крайна сметка реших, че това е още една стъпка към закаляването й.

# 39
  • Мнения: 14 133
Ох, аз имам обратния проблем  ooooh! - моето дете само с шапка иска да ходи. Лошото е, че и вътре не я сваля та се започват едни разправии..... и това не е лесно!
Всеки с проблемите си Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт