Маккуйн светкавицата или Док-играчка от аним.филмче Колите

  • 766
  • 7
  •   1
Отговори
  • Града на Лили Иванова
  • Мнения: 99
Маккуйн светкавицата или Док-играчка от аним.филмче Колите.Някои виждал ли е и къде?

# 1
  • Мнения: 4 877
има ги в сайта на мател www.mattelshopping.at
Вчера и аз ги поръчах оттам.

# 2
  • Мнения: X
http://www.vegatoys.com/?area=toys&category=23Има тук-различни видове и размери....Часовници с Маккуин има в Хиполенд, има Пижамки на "Дисни" с Маккуин,а и в местните магазини за 1лев е пълно с какво ли не по темата/запозната съм `щото и ние сме от лудналите по филма и вече какво ли не с героите му си накупихме/

# 3
  • Града на Лили Иванова
  • Мнения: 99
Благодаря ви много за инфото.Моят син от месец насам казва,че Дядо Коледа иска да му донесе Маккуйн светкавицата !-дано му удоволетворим желанието.

# 4
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Гледах че са ги пуснали в Бонжур. Дано да ги има още. Скъпички са там, но пък са оригинални, метални с отлична изработка и са много красиви. Иначе ние ги поръчахме на една мама-съфорумка от щатите и тя ни ги прати по друга съфорумка. Използвам тук да им благодаря отново. Особено на мамата която два пъти ни купува колички от тази поредица и ни ги праща. Ако имаш познат помоли да ти ги прати потърси в ebay. Предлагат се направо без пари. Може да помолиш някоя мама от родители в чужбина, която ще си идва за празниците. Тя ще ги поръча и ще ти ги донесе. Успех.

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 20:55 от martisun

# 5
  • София
  • Мнения: 1 535
В Хепиленд на Черни връх имаше много играчки и аксесоари с героите от филмчето. Чак ме хвана яд че няма толкова много неща подходящи за момиченца  Crazy

# 6
  • Мнения: 750
В МОЛ София, на Опълченска, на последния етаж, до книжарницата (от лявата й страна) преди 2-3 седмици отвориха магазин за играчки и книжки основно от филмовия мърчъндайз. Има разни неща и с МакКуин.

# 7
  • Мнения: 2 047
   Дъщеря ми също е много впечатлена от Маккуин, дори го намери нарисуван на една своя топка, купувана много преди да гледа филма. Аз въобще не го бях забелязала.
  От магазин за 1 лев й взех една от колите за 4лв. и веднага й падна едното колело, пълен боклук, но Ема все още я харесва. Бонжура е много по-добра идея, дано да не са пластмаса.

Общи условия

Активация на акаунт