Irka, всички АВГУСТинчета ви пожелават на добър час и късмет

  • 25 876
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 964
Radost, честито бебче! Да е живо и здраво!
Честит празник на именниците!

# 31
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
radost24,честит ти племенник! Да е здрав и много щастлив!  bouquet

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Радост, честит племенник!
Честито и на имениците!

Ради май вчера и тя е имала имен ден, видях, че празнува Радостин, та сигурно и тя. Но не знаехме и не сме го празнували, но ви черпя виртуално сега. Simple Smile

Искам да ви попитам, направлението за хоспитализация трябва ли да се подпечата и на регистратурата на поликлиниката освен от личната?
В понеделник ще ми махат полип на шийката на матката, но не знам дали всички бумаги са наред. Голям зор е да се разправя човек с джипита, талони, направления, изследвания, направо втори път не бих си го причинила.

# 33
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Момичета,благодаря за пожеланията за племенника.И двамата са добре засега,кърмят се успешно.

Вчера пък баба ми паднала и си счупила крака,в понеделник ще я оперират Cry
Само на болници ни върви тази година.

Juana  -лека операция и на теб,стискаме палци.
Направлението за хоспитализация се подпечатва от личната,после не сме подпечатвали на регистратура,но все пак питай.

# 34
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Момичета, честит ви сняг!  Wear Umbrella
Леле, колко е красиво навън!  Nature Snowman

# 35
  • София
  • Мнения: 124
radost24, честито и от мен за племенника. Само така с кърменето все така да им е и занапред!

Juana, на мен също ми гориха преди 3 седм. раничка, но не съм постъпвала в болница. При теб защо се налага?

Страхотен сняг имаше сутринта! Истинска зима!

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
nineto_boy, раничката е друго, и нея имам и ще ми я горят по-нататък. Сега ще ми махат полип и се правело под упойка. ooooh! Но 1 час след това си отивам вкъщи.
Гинекологът от поликлиниката, при когото ходих първо, беше видял само раничката, после от работата ни записаха профилактични прегледи във Вита и там докторката видя и полип и поликистозни яйчници (на ехографа и аз ги видях дори). Sad

Снегът наистина е страхотен, но е ужааааасен студ, за малко бяхме навън да закараме Ради при майка ми и умряхме. А и такова задръстване е по улиците...

# 37
  • Мнения: 1 808
Juana, стискаме ти палци и ще мине и замине, не сепритеснявай  Simple Smile

А навън...приказка. И ние бяхме малко навън Стефчо да се порадва на снега, но съвсем за малко, че доста силно духаше, иначе не усетих студа изобщо, а той пък още по-малко, като ескимосчета бяхме. Той много се радва, ама се прибрахме бързо.
Иначе взех сняг от перваза напрозореца и  в банята си направихме мини снежен човек, беше много щастлив и само ми показва какво да му слагам - очи, нос и даже шал  Joy

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Благодаря ви, дано всичко е ок, аз гледам изобщо да не мисля за това, защото доста ме е страх, честно казано, въпреки че явно не е нещо особено от гледната точка на докторката. А и личната лекарка, като разбра, че съм била при частен гинеколог, започна да ми ги говори едни - как някои лекари искали да се направят на по-велики от други и си измисляли разни болести или правели операции без реално да има причини, само за да вземат пари или и аз не знам защо и уж от добро чувство го каза (поне така твърдеше), но ме накара още по-зле да се чувствам. Наистина, не я познавам добре докторката от Вита и не знам колко е добра - тук намерих само 1 мнение (положително) за нея, досега ми прави добро впечатление и мисля, че може да й се има доверие, при онзи от поликлиниката повече няма да стъпя, както ме убеждава личната. Naughty Лошото е, че докато чаках при нея и го засичах, той само броди по коридора (ясно колко пациентки има...), аз малко се направих на недовидяла, защото не знам как да му обясня, че го смятам за некадърен или некоректен и че повече не го ща. Embarassed
Съжалявам, че ви занимавам като стара баба с моите болежки, извинявайте!  Embarassed

Радост, успех и на твоята баба, дано бързо се възстанови от операцията!

Аз все повече си мечтая за Коледа и нямам търпение да дойде, този сняг само като го погледна и "ме кара" да си пея песнички за снежинки, червени ботушки и т.н. Laughing И с нетърпение чакам да приготвям Коледна вечеря. В момента нямам време в огледалото да се погледна от работа, надявам се около празниците да имам наистина време да си сглобя меню и да готвя, а най-щастлива ще съм, докато аз правя това, мъжът ми С ОХОТА да мие тенджери и тави за следващото ястие и да не мрънка, че много съдове цапам.  Joy Тази година ще е лудница и на двама ни сестрите ще са в България за Коледа и ще ми разглезват детето, особено неговата, защото не я е виждала от около година и половина.
На Ради днес харесахме подарък - писта с колички  Laughing, може и да не е това де, но мисля, че би й харесало.

# 39
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Juana , стискам палци всичко да мине леко, безболезнено и безпроблемно!

Момичета, казвам ви засега ЧАО! След два часа тръгваме за летището! Всичко ми се е свило от притеснение! Ох...... Направо нямам думи да изкажа чувствата си в момента!

Надявам се скоро да мога да ви пиша от другата страна на океана!

Лъчи не знам дали съм я похвалила, но вее от близо месец спи без памперс нощем и не се напишква!

Но сега точно за пътуването е със сополи и кашлица, а уж я спрях от яслата преди 10 дни, за да е здрава, ама....!

Пожелавам на всички да сте здрави и само положителни емоции! Ще ми липсвате!  bouquet Heart Eyes

# 40
  • София
  • Мнения: 124
Irka, от все сърце ви желая полетът да мине идеално за малките сладурки, да започнете безпроблемно един по-спокоен начин на живот отвъд океана, да сте удовлетворени от условията и да се адаптирате бързо и лесно. Ти също ще ни липсваш(особено на срещите), надявам се да пишеш скоро как се нареждат нещата, това ще е временно после пак ще бъдем заедно във виртуалното пространство.

Juana, дано и при теб всичко да мине безпроблемно, бъди спокойна и мисли позитивно.
radost24, случилото се с баба ти е доста неприятно. При старите хора по-трудно зарастват тези травми, но дано не я боли и да е успешна операцията й.

Май само моят хубостник остана да си върши физиологичните нужди в памперса, и хал хабер си няма да прави някъде другаде тези неща. До кога не знам? Все нямал пиш като го попитам, а докато ака ме гледа дяволито пи се крие зад столовете. Маймунче. Кажете, че не сме единствени в отбора.

Лек ден на всички.

# 41
  • Мнения: 1 808
Ирка, пожелавам ви лек път. Да имате много късмет, бързо да се адаптират малките сладурани.
Бъдете щастливи. Наистина ще ни липсваш, но живот и здраве, ще те очакваме с нетърпение да се включиш, и по-нататък да се върнеш   bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 3 676
Ирка много късмет,щастие и радост и от мен
Още веднъж много се натъжих за заминаването ви,но при мен е все така- много мои близки заминаха и ме гони ужасна носталгия Confused Cry
Но не ми обръщай внимание- радвам се за вас,за куража да поемете риска да започнете наново живота си....аз въпреки че уж съм силна ,ме е страх да направя такова нещо и много се възхищавам на такива хора Hug
Целувки и скоро да пишеш как сте Hug Hug Hug

# 43
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ирка, късмет!  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 9 964
Лек път и чакаме вести възможно най-скоро! Целувки на сладуранките!

Общи условия

Активация на акаунт