Какво е спам? (НЕнапълно сериозна тема)

  • 2 650
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 533
Излишно е да питаш, даже се чудя как оцеля 2 страници.

Стоене, защо така е прието при вас, да се цитират по петнайсет цитата един в друг и отдолу -  Joy Joy Joy, примерно. Обясни ми, моля те.

# 31
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ще се разплача просто.
Животът е така несправедлив понякога.

# 32
  • Мнения: 4 447
Излишно е да питаш, даже се чудя как оцеля 2 страници.

Стоене, защо така е прието при вас, да се цитират по петнайсет цитата един в друг и отдолу -  Joy Joy Joy, примерно. Обясни ми, моля те.

Нарича се простиране.  hang

# 33
  • Мнения: 150
Добре е да знаеш, че насреща има модератор, който да ти помогне. Но тук имам проблем с разбирането. Въпреки че съм от година и половина в този форум, аз все още не мога да чета между редовете. Нито пък да пиша така. Затова се колебая как да разбирам написаното:

Ще се разплача просто.
Животът е така несправедлив понякога.

Възможни начини на тълкуване:
а) Да, има неравенство между форумците. Модераторите си затварят очите за издънките на правилните хора. Животът е така несправедлив понякога.
б) Няма такова неравенство. Модераторите тутакси взимат мерки, щом забележат тъпанарска тема (независимо чие творение е). Какво да правиш, животът е така несправедлив понякога.
в) Друго. (моля, посочете какво)

# 34
  • Мнения: 431
Темите в този форум са разнообразни, Стояне. За всеки според вкуса му. За един са тъпи, за друг не.

Проблемът е, че мрънкаш непрекъснато по начин, който дразни, и затова няма да бъдеш чут дори и ако мрънкането ти в някой случай е основателно. Синдром на мрънливото овчарче. Компренде?

# 35
  • Мнения: 150
Да съм си позволил два-три пъти да изкажа недоволство за нещо, не повече. Това е голямо мое прегрешение и ще ми се натяква до края на дните ми.
Си, компренде, грацие!

# 36
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
а) Да, има неравенство между форумците.

Пояснение:  
Някои от тях умея да пускат лежерни не дразнещи теми, докато при други всеки напън навършва с болка.

# 37
  • Мнения: 150
а) Да, има неравенство между форумците.

Пояснение: 
Някои от тях умея да пускат лежерни не дразнещи теми, докато при други всеки напън навършва с болка.
Тогава е добре да бъде отбелязано в правилата на форума. Също така ще е добре и да се даде дефиниция за "лежерна, недразнеща тема извън правилата".

# 38
  • Мнения: 431
Да съм си позволил два-три пъти да изкажа недоволство за нещо, не повече. Това е голямо мое прегрешение и ще ми се натяква до края на дните ми.

 Grinning

Не ти го казвам с лошо. Всичко, което съм чела от теб, все е агресивно; все си прецакан, обиден, с накърнени права; околните са тъпаци, които трябва да бъдат образовани; или са  лигльовци, над които да размахаш бащински пръст. (Ау, това звучи еротично.) Давай по-леко, това е форум все пак.

# 39
  • Мнения: 150
Не ти го казвам с лошо. Всичко, което съм чела от теб, все е агресивно; все си прецакан, обиден, с накърнени права; околните са тъпаци, които трябва да бъдат образовани; или са  лигльовци, над които да размахаш бащински пръст. (Ау, това звучи еротично.) Давай по-леко, това е форум все пак.
Прощавай, мои постове ли си чела, Лизбет? Simple Smile Ще е любопитно ако можеш да ми изпратиш няколко такива цитата на ЛС. Може и в тази тема, но ще го сметнат за спам, затова не рискувай.

# 40
  • Мнения: 431
Цитат
Скучаещи фаворитки на модераторите си правят четки една на друга... Скука, драги ми Смехурко, скука!

Цитат
Приближени до политбюро. По-равни от другите. Нещо като полу-божества...

Цитат
Отделен въпрос е колко от темите не са такива Simple Smile Но защо да не създам работа на скучаещите модератори, които си запълват времето със спамене в темите на правилните хора (Канал, Лиска, Кейси и Ню)?

Цитат
Джейн, не мога да повярвам, че го пиша, ама добре дошла при дисидентите!

Цитат
Почни всяка тема в отчетните е такава. Повечето теми в "Дом и семейство" - също. Голяма част от темите в "Клюкарник" също започват да стават такива. Една пръдла беше стигнала дотам, че направила свой си форум, в който получаваш достъп само ако си поканен Smile Ама той взел, че умрял, щото за двама посетители никой не поддържа форум

Това е от първа страница. От 50.

# 41
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Стояне, какво точно искаш?
Знаеш ли?

Иди си фурлувай в спамочата.
Прокто - Гливенола не е безплатен.

# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
100ян+МГМ=ЕРД, пардон, вол! Звездите ми го говорят!

# 43
  • Мнения: 2 792
 Защо темата се казва какво е спам, след като всъщност в нея става дума за Вселената, форума, модераторите и Стоян (в ролята на жертвата) ?

# 44
  • Мнения: 1 072
Женка, разбирам те и ти съчувствам. Но мисля, че идеята за всеновобранска революция още не е назряла в главите на потребителите с под 1000 мнения. Още не е дошло времето за разместване на социално-форумските пластове и по-неравните да станат по-равни от по-равните. Имаш много да работиш и върху идеологията си. Формулирай целта по-конкретно и начертай ген-план. Виждам в спамо-чата вече се очертавате като паравоенно формирование и ти ги предвождаш. Трябва правилно да подберете момента, в който да атакувате мисленето на всички новаци и да ги привлечете в надигаща се трудова маса. Недоволна и решителна. Готова на всичко, въпреки всичко. Долу благородниците.

Общи условия

Активация на акаунт