Кога ще мога пак да забременея?

  • 2 744
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 244
Не мога да ти отговоря на въпроса, но се включвам да те прегърна и да ти пожелая едно прекрасно бебенце  Hug Heart Eyes Браво, че имаш силите и куража да мислиш толкова скоро отново за това!!!   bouquet

# 16
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ох мила какво си преживяла. Съжалявам. И аз знам че минимума за следващо забременняване е 6 месеца. Пожелавам ти много здраве и късмет и всичко да завърши благополучно следващия път. Успех!

# 17
  • Мнения: 206
Много съжалявам миличка! Докато четох историята ти направо се просълзих. Cry Няма на света по-голямо нещастие от загубата на свидна рожба.
А, на въпроса ти кога най-рано можеш да забременееш може да ти отговори някой наистина добър  специалист. Потърси такъв ,като разпиташ много майчета ,които са доволни от техните доктори.
Не падай духом сигурна съм ,че скоро ще си имаш бебче.

# 18
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Аз също не знам кога отново можеш да забременееш, но най-искрено ти желая следващата бременност да е безпроблемна и да си имате едно здраво и хубаво бебче.  bouquet
Кураж и успех! Hug Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 3 610
Аз пък мисля,че можеш и по-рано.Има доста майки забременяли едва 2-3 мес. след раждане и износили здрави дечица,но най-сигурно се консултирай с КАДЪРЕН гинеколог.Много съжалявам за това което ви се е случило Cry дано от тук нататък всичко ви върви като по вода.  bouquet

# 20
  • Мнения: 474
....за това което си преживяла....само ти и мъжа ти знаете какво ви е .....за лекарката .......... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Моя много близка приятелка преживя нещо подобно в осми месец. За нещастие се наложи аз да израждам мъртвото й бебе и направо настръхвам като си спомням........та нейният лекар /мой също/ й препоръча да пие хормонални таблети поне за три месеца /за да й се нормализира цикъла/ и след това да почнат бебеправенето....... е Кирчо е вече почти на 7 месеца - Пожелавам ти съвсем скоро един положителен тест за бременност и живо и здраво бебче........

# 21
  • Мнения: 1 440
Мила,много съжалявам за загубата ви!
Най-добре е наистина да се консултираш с гинеколог.
От сърце ви желая много скоро да си имате едно здраво,прекрасно бебче!
 Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 1 423
Много мъчно ми стана  Cry
Желая ви от все сърце много скоро да се радвате на здраво бебче. Гушкам те  Hug  Hug  Hug
     

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Миличка, съжалявам....
Стискам палци възможно най-скоро да гушкаш най-сладкото здраво бебче!!!

# 24
  • Мнения: 5 391
Искрено съжалявам за загубата ти! Cry
Пожелавам ти скорошно забременяване и раждане на здраво бебче Hug

# 25
  • Мнения: 1 671
Страшно съжалявам за това, което си преживяла!  Hug
На мен ми казаха, че най-рано мога да опитам за второ бебе 6 месеца след раждането защото раждането беше по естествен път, изчакахме почти 8 месеца за всеки случай и бебето стана веднага. Първия път бебеправихме до умопомрачение, вторият път видях положителния тест само след месец. Иначе и аз знам, за жени, износили без проблеми здрави деца, с разлика от 1 година. Най-добре като минат 3-4 месеца и цикълът ти се нормализира да се посъветваш с лекар и тогава да действате.

# 26
  • Видин
  • Мнения: 685
И аз бих те посъветвала първо да се консултираш с КАДЪРЕН и ЧОВЕЧЕН гинеколог. Иначе попринцип и аз знам че трябва да минат 6 месеца преди да пробвате отново, но пък една позната след раждане на мъртво бебе в 4 месец, след това забременя пак след 2-3 месеца и до този момент няма проблеми с бременността Peace
Дано скоро да видиш двете чертички Praynig

# 27
  • BG
  • Мнения: 2 217
Според лекарите, след вагинално раждане опити за второ бебе могат да започнат най-рано 6м след това. Казвам го, защото самата аз съм питала.
Много съжалявам за загубата ти! Дано почива в мир дъщеричката ти!  Praynig

# 28
  • Мнения: 7 201
Искрено съжалявам за загубата ти! Hug Hug Hug
Желая ти много сили и кураж да се справиш с мъката си и въпреки това да не се оставяш на нея!
А за изчакването и аз съм чувала от КАДЪРЕН доктор,че е най-добре поне 6 мес.
Успех и много късмет със следващата ти бременност!  bouquet

# 29

Общи условия

Активация на акаунт