Да си развеем сутиените!

  • 3 155
  • 58
  •   1
Отговори
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Не, не съм объркала подфорума.
Питането ми е за сутиените - тези кърмаческите. За 8 месеца смених два. От пране и вторият вече плаче за смяна. Не че не са ми удобни, напротив. Но ми писна вече. Не ме разбирайте погрешно - не кърменето ми е писнало, а сутиена а ла "дойка съм аз неуморна". Реших - ще го махна. Искам нещо по- така вече, нещо по- джиджи биджи.
Ваш ред е. Споделяйте какви сутиени носите: по-мадамски или оставате верни докрая на удобството?

# 1
  • Мнения: 8 242
Никога не съм носила кърмачески сутиен  Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Откакто съм родила си нося съвсем нормални сутиени,ама си ги избирам с предно закопчаване,че да са ми по-удобни.А и освен това не кърмя навън,така че когато излизаме си нося и другите сутиени,които се закопчават отзад.

# 3
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
А на мен просто много малко модели ми стават в момента.Да не говорим,че всички са "бабешки".Просто много голям размер го вадя. Cry

# 4
  • Мнения: 356
Сутиен за кърмене  Peace Преди около четири месеца и на мен ми писна да нося такъв и се накиприх с нещо по-така, че и с банели  Laughing  Последва такова запушване на каналчета и на двете гърди, че не ща да си спомням  ooooh! Тогава си прибрах суетата в гардероба  Mr. Green и продължавам да кърмя  Heart Eyes 

# 5
  • Мнения: 660
Кърмначеският не ми беше удобен, затова си носех един по-раздърпан стар отпреди това. Сега пак съм си с нормални.

# 6
  • Мнения: 527
И аз не нося сутиен за кърмене.Имам ,но не съм ползвала,защото съм си намерила удобен на Скини,и си ходя с него-без банели,мек,еластичен,с два вида закопчаване, и доста секси PartyИмам и други удобни за кърмене,които са на Триумф,и пак са си "за показване",а и си кърмя навън често Simple Smile  Кърмаческите сутиени имат чудни модели,въпреки че може би са по-удобни Grinning

# 7
  • Мнения: 3 760
Сутиени задължително с банели. Копринени или памучни. Ако  са с дантела - слагаХ кърмачески подплънки  Wink Предпочитах тези с предно закопчаване. Доста време джитках с кърмачески сутиени, но предимно вкъщи. Сега нося каквото по принцип - предимно Триумф. Гърдите ми отдаван не преливат и не са по-големи от обичайното. Вкъщи често се улавям, че съм със сутиен над циците  Laughing Дребната уважава самообслужването, особено ако съм вторачена в компютъра  hahaha

# 8
  • Мнения: 535
Сутиени кърмачески носех до преди 5 месеца. После вече реших, че няма смисъл о тях, малкият не суче навън, а и не се сеща. Сега вече е и на градина и го кърмя само вечер и нощем. Скоро отиваме и към отбиване  Twisted Evil

# 9
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Миналата седмица си купих поредният кърмачески. И за спорт се оказаха удобни!

# 10
  • Мнения: 2 818
Кърмаческия го нося рядко (пък и вече ми е леко голям). Нося нормални, но без банели, май спорти се водят. На единия пише "So sexy" , за да си знам  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 7 837
Ненавиждам грозния кърмачески сутиен. Добре че хората са помислили и за нас и как да изглеждаме малко по-секси.
Един от многото сайтове  Simple Smile
http://breakoutbras.stores.yahoo.net/senubr.html

# 12
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Най-обикновен черен, или бежов, или бял сутиен с банели. С твърда чашка. Все ми е едно дали има дантели. (80 E сега  Mr. Green).
Винаги съм ползвала такъв модел (75 С), и през бременността не го смених (75 D), и в по време на кърменето сега... и банските дори ми са такива.

# 13
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
А и хич не ми е зор да е секси - каквото ми е удобно, това нося.
Сексът е друга работа, не зависи от бельото  Laughing

# 14
  • Мнения: 7 837
Удобно и секси, вървят ръка за ръка.
Въпрос на стил  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт