Цъкате ли по сайтовете за запознанства?

  • 3 022
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 723
От цъкане във форума не ми остава време да цъкам по други сайтове. То не ми и остава време да напиша няколко мейла, много срамно  Confused

# 46
  • в Низината
  • Мнения: 705
Не! И никога не съм цъкала.

# 47
  • Мнения: 1 041
НЕ, нямам такива интереси
но имам познати- майки, които редовно го правят...това фотошопа голяма работа ей  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 417
Аз преди да се омъжа доста се заигравах, то и ние с моя мъж се запознахме такъв сайт но от тогава и двамата не се занимаваме newsm53

# 49
# 50
  • Мнения: 1 568
Понякога зяпам,ама толкова е скучно и безинтересно! Thinking

# 51
  • София
  • Мнения: 3 064
Не, не ме влекат. Но съм се запознавала с хора във форуми и съм намирала приятели (не сексуални Sunglasses). Но във форумите хората като че ли са по-искрени, в такива сайтове предимно лъжат. Веднъж една позната беше попаднала на профила на мой колега - малеее, кви опашати лъжи беше навързал!!!

# 52
Да цъкам и да ви призная не знам кое измерение е по-добро: реалното или виртуалното.
Ето ви пример: имам любовница в реалния свят, имам и във виртуалния. Тази от реалния ми изтри усмивката(сигурен съм, че е вълшебница), а тази от виртуалния ( казва се Ариел и е поетеса) се опитва да ми я върне и ми посвещава стихове ето един:

Там някъде, в отминалия миг,
където времето почти е спряло,
във някой недовършен стих
ще се огледам като в огледало.

Оставила съм думите сами.
И нека се дописват, ако могат.
Ненужните си спомени изтрих,
но пак боли. И помня много.

Усещам нещо недовършено.
И някой друг ми е повярвал.
И знам, че пак ще ме потърси.
И няма да е просто театър.

Ще бъде нещо непривично.
Навярно като сняг през лятото.
И този път ще е различно.
И с думите ще сме приятели.

Защото думите са огледало.
Защото някой ми е близък.
Стихът е всеки път началото.
А краят... Пак не го написах

# 53
  • Мнения: 330
 Никога.

# 54
# 55
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Тези сайтове ми бяха приоритет в студентските години, когато интернетът беше нещо ново и интересно, а запознанствата по този начин - непривични и привлекателни!

Срещала съм се с доста хора от нета - ами ... повечето бяха разочарования, а останалите - нищо особено.

Сега не ми е интересно!

Общи условия

Активация на акаунт