От ъгъла НОЕМВРИ цял се е показал,а и бебчо близка дата си е набелязал

  • 10 552
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Плевен
  • Мнения: 238
И аз си мислех все че ще родя преждевременно,но слава богу всички притеснения бяха напразни,сега стискаме палци да не преносим че и така не е добре  Laughing,абе то вечно има за какво да се притеснява човек май  Laughing
И мен един мързел ме е налегнал,сега трябва да отида до магазина,а ме мързииии много.Какво е това нещо. newsm78

# 286
  • Мнения: 33
Здравейте, момичета!
Първо да честитя на Дианчето големият мъж! Да е жив и здрав и да се възстановява мама по-бързо!
На Просто-аз и Билба, леко раждане утре!
Цеце , добре дошла при нас и ти пожелавам да си все така спокойна, както звучиш от поста си. Всичко лошо да сте оставили в болницата и Василия да е все така спокойно и добро бебче!


Мен днес ме домързя да ходя на лекцията на 9 месеца. Ако някоя мама е ходила да разкаже после интересно ли е било  Wink

Ви, аз днес ходих на лекцията. Имаше ужасно много жени и учудващо за мен 11- сет бъдещи татковци. Почти нищо не можах да видя, защото седях по отзад, но поне чух много важни неща и то все в духа на това, което аз мисля за къпането. Така, че съм доволна общо взето, като цяло.

Лили, браво на вас, че наддавате усилено. Само така!

Оставям ви, защото от 2,20ч. съм на преглед за тонове, а както съм се разписала, ще си изпусна часа! Чао!

# 287
  • Мнения: 3 406
И мен един мързел ме е налегнал,сега трябва да отида до магазина,а ме мързииии много.Какво е това нещо. newsm78
а де...от одеве се каня да слезна до долу.... Embarassed

# 288
  • София
  • Мнения: 614
Момичета, пускам новата тема, защото Деската няма ток  Peace
Заповядайте: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=236704.new#new

# 289
  • Мнения: 1 100
Здравейте! Grinning
Вече съвсем нямам търпение. Не мога да си представя как си гледате готовите бебешки легълца. Нашето още е в кашон, ако го сглобим и подредя, сигурно ще отида да заплаша лекаря с пистолет, за да ми направи операция и да си гушна бебчето вече ...
Цеце, с пълна упойка ли ти беше секциото, как така заспа? При мен май не подлежи на обсъждане вида на упойката и както ми работи фантазията, не зная как ще изтърпя да ме оперират докато съм будна. Добре, че поне ще съм обездвижена, та да не избягам  Joy
Краси, ако не му е време да тръгва раждането, прегледът за разкритие няма да го провокира, поне така твърдят лекарите.

Общи условия

Активация на акаунт