Киста на яйчника

  • 816
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте!

Много ми хареса форума на бг мама и най после се реших да се регистрирам.                Нуждая се спешно от съвета ви. От няколко месеца т.е. 6 се боря с киста на яйчника, но уви. Първо имах една около 10 см на левия яйчник, която бе оперирана с лапараскопия. 5 месеца след това ми откриха отново киста на същия яйчник. Сега предложението е коремна операция. Ако някой случайно знае добри специалисти в тази област независимо на частно или не, независимо в коя част на БГ ще съм много благодарна, ако ме насочи.

БЛАГОДАРЯ НА ВСЕКИ ОТГОВОР  bouquet!!

# 1
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Специално за Пловдив мога да препоръчам д-р Дренски,но има тема за гинеколози в бг.мама виж и там.Успех!  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 936
защо се е наложила операция...преди това провеждала ли си медикаментозно лечение?
аз съм имала много пъти кисти,но никога не ми се е налагало да се оперирам!!!

# 3
  • Мнения: 61
Аз преди време също се допитах до форума и се ориентирах към д-р Попов от Шейново. Днес ни правиха проф.прегледи от работа и пореден/4-ти/лекар ме прегледа и посъветва да се оперирам, понеже кистата ми е открита преди 1 год. и съвсем леко нараства. От това, което изчетох и аз стигнах до извода, че трбва да се оперира, тъй като колкото повече време стои, толкова по-опасно става да се изроди в нещо злокачествено. Така го разбрах аз.

# 4
  • Мнения: 90
Мога да препоръчам доц. Попова от 5 градска.

# 5
Здравей аз от личен опит мога да ти препоръчам доктор Матеев от Пловдив ,моята киста беше голяма колкото лимон оперираме и сега си имам страхотно бебче на две годинки.Той е добър специалист и много реален човек.

# 6
Мерси за отговорите,
и на мен ми казаха за доцент Попова, че е добра. Само дето не можах да разбера дали оперира на частно или само в пета градска. Чух и за проф. Горчев от Плевен, но все още проучвам къде е най-добре, тъй като вече ми е втора операция. Някой има ли инфо за него? Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 612
Писах ти на лични.

Общи условия

Активация на акаунт