Невъзможни комбинации

  • 2 466
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
Дълги крака и шалвари.
Злато и сребро.
Черни обувки и бели чорапи.
Аз пък не си представям шалфари на къси крака Shocked

Юлиян Вучков и Азис да водят Господари на ефира Joy

официална рокля с равни обувки





# 31
шалвари исках да кажа

# 32
  • Мнения: 27 524
Аз и свекървата в общо жилище.

Присъединявам се  Mr. Green

# 33
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Аз и свекървата в общо жилище.

Присъединявам се  Mr. Green
и аз Mr. Green

# 34
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 828
джапанки и бели хавлиени чорапи
евгени минчев и хиподил

# 35
  • Мнения: 686
Енрике Иглесиас и Металика
Уитни Хюстън и Амет
Фред Флинстоун и Барби

# 36
  • Мнения: 3 091
аз искам Кондьо и Андреа Бочели!
или
Хиподил и Софи Маринова

Малииииииииии, разтреперих се чак

# 37
  • Мнения: 27 524
На мен все пак ми се струва излишно и тотално разбираемо даването на примери от рода на някое фолк наше недоразумение и Рей чарлс, Стиви Уондър и който и да било друг, просто е нелепо и наистина излишно, съгласете се  Simple Smile

Кондьо и Андреа Бочели - също. То по тази логика може да пишем с часове и все няма да е интересно  Wink

# 38
  • Мнения: 3 091
На мен все пак ми се струва излишно и тотално разбираемо даването на примери от рода на някое фолк наше недоразумение и Рей чарлс, Стиви Уондър и който и да било друг, просто е нелепо и наистина излишно, съгласете се  Simple Smile

Кондьо и Андреа Бочели - също. То по тази логика може да пишем с часове и все няма да е интересно  Wink

На мен, лично, извинявай, че имам мнение - невъзможна ми е именно тази комбинация! фолк певците/певиците повечето са недоразумения - отново мое мнение и в каквито и да било комбинации да ги сложа, ще бъдат еднакво смешни (не разведряващи, ако ме разбираш правилно)!
Не знаех, че на тази тема са определени само 4-5 страници - безинтересни предложения!

Извинявай, Блонди, че си позволих да пиша Embarassed От утре ще те питам всеки път! Joy

# 39
  • Мнения: 27 524
На мен, лично, извинявай, че имам мнение - невъзможна ми е именно тази комбинация! фолк певците/певиците повечето са недоразумения - отново мое мнение и в каквито и да било комбинации са доста смешни!
Не знаех, че на тази тема са определени само 4-5 страници - безинтересни предложения!

Извинявай, Блонди, че си позволих да пиша Embarassed От утре ще те питам всеки път!

Е, стига, де, не ме разбирай погрешно  Hug Нали и аз написах, че фолк певиците са недоразумения. Именно затова не виждам, поне аз, нищо интересно в сравнението им със световни величия и таланти. Все да пиша за Волен Сидеров и някой американски президент.
Не съм казала някъде да са определени страници, казвам си само мнението.

Това за питането беше излишно злобно  Hug

# 40
  • Мнения: 3 091
Мир да има на земята! извинявай, Блонди!

яхнала съм метлата сигур! пмс, чавето не ще да спи!
но по твоята логика нищо не можем да измислим, което да не е дует между фолка и другите стилове...

за политици хич не ми се пише!
 Peace

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Аз и свекито да сме на едно мнение #Crazy цял ден  Naughty
Сладки кисели краставици
и във връзка с днешните избори
Безкористен политик

# 42
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Аз и Мишон - мисля да изпеем в дует "Don`t speak" или "Hate me now"  Joy

Общи условия

Активация на акаунт