Гумените ботушки на дъщеря ми пропускат

  • 1 039
  • 8
  •   1
Отговори
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Ами това е , купихме ги лятото от Кауфланд във Варна, много им се радвах, но уви отиват в кофата, темата я пускам като предупреждение към други мами, да не купуват от там ботушки.Подобни са на тези, но синьото е жълто, а жълтото черно, без чорапче са и струвах към 12лв, ако не ме лъже паметта.
Не мога да се справя с публикуването на снимка, затова слагам линк, към подобни на пропускаштите ботушки.http://www.erwinmueller.de/eshop/daten_kb/an_bild.php?anz_bild=KB68_114agr.jpg

# 1
  • София
  • Мнения: 44 030
да не би водата да влиза отгоре, ако наджапала в по-дълбока локва и е скачала напълно е възможно...все пак нищо не ги пристяга горе, така че да са плътно по крачето....

# 2
  • София
  • Мнения: 2 845
извинявай, какво очакваш като са 12 лв
добре е иначе, че предупреждаваш
успех!

# 3
  • София
  • Мнения: 8 275
извинявай, какво очакваш като са 12 лв
добре е иначе, че предупреждаваш
успех!

Ами аз бих очаквала да не пропускат това са ГУМЕНИ ботуши ...дали са за 30 или 12 лв. не виждам разлика няма шев та да пропускат. Ето това е 30 лв. и изглеждат ужаснo на живо, сякаш са ги правили деца в час по труд и творчество (това е мое мнение не ангажирам никого):

ето и другите модели, бях се запалила, но не
http://www.smenzamen.com/default.php?cPath=1052_1183_1185

# 4
  • София
  • Мнения: 6 550
имаме от Кауфландските - жълти. 3 пъти сме излизали с тях и нямам забележки, обаче им запарват краката и се потят. Сигурна ли си , че е вода ?

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Всяка година купувам гумени ботуши и ги обувам на детето при студено и мокро време. Нали не очаквате че на 10-15 градуса /макар и мокро/, че няма да им се изпотят краката на децата все пак това е гума.
Първия път като ги обух на дъщеря ми беше меко времето, но дъждовно като ги събу чорапите и ги изцедих буквално, оказа се че ботуша не пропуска както си мислех, а краката и се бяха сварили.

# 6
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Пропускат и не отгоре, сигурна съм защото дечко беше с панталон отгоре и няма как водата да е влязла оттам.Не са и се изпотили краката и от това да са мокри, защото беше с два чифта чорапки и мокри бяха само външните, като свалих вътрешния чифт, крачето беше топличко и сухо.

# 7
  • Мнения: 6 164
Ами дефектни са нещо.
Тия за 30лв. са грозни и аз не обичам дрехи с животни по тях, но пък сравни начина на изработка. Тези за 12 (ако са като твоите на картинката) са с 3 слоя слепени отдолу за подметката, а тези за 30 са изляти. Нормално да няма откъде да влезе вода. Вашите са се разлепили някъде сигурно.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 845
извинявай, какво очакваш като са 12 лв
добре е иначе, че предупреждаваш
успех!
Ами аз бих очаквала да не пропускат това са ГУМЕНИ ботуши ...дали са за 30 или 12 лв. не виждам разлика няма шев та да пропускат.
написах го, защото точно сина ми е обувал гумени ботуши китайски и пропускаха  Laughing и да, нямаха шеф просто този материал, от който бяха направени не знам какъв беше просмукваше

п.п. това за конденза, което другите майки са написали също е вярно

Общи условия

Активация на акаунт