ВАРНА - 29

  • 15 692
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
iv4ok 209 ти върши работа, спира точно пред терапията, но не спира на Дом Младост, а на горния булевард дето е Кауфланд

# 31
  • Мнения: 125
Благодаря много! Абе, аз похвалих ли се, че докторката днес видя 4 нови зъба!!! Станаха ни 8 отгоре и 6 отдолу! Rolling Eyes

# 32
  • Варна
  • Мнения: 893
Честито на рожденниците!
добре дошли на новите и на завърналите се  Hug
Ивчок докторката как се осмели да бръкне в устата на звяра  #Crazy
браво на вас!
на нас ни изписаха антибиотик Оспамокс за кашлицата и в четвъртък сме пак на контролен преглед Rolling Eyes цял ден отказва да яде...какво ще я правя...не знам  newsm78

# 33
  • Мнения: 381
Добро утро!!!
Вчера водих Никола при д-р Хаджолян(хомеопат),прегледа го обстойно,разпита за развитието му от раждането на сам и му изписа хомеопатична програма за два месеца.
За какво е тази програма?

# 34
  • Мнения: 56
Добро утро!!!
Вчера водих Никола при д-р Хаджолян(хомеопат),прегледа го обстойно,разпита за развитието му от раждането на сам и му изписа хомеопатична програма за два месеца.
За какво е тази програма?

За подсилване на организма и лечение.Много боледува милия и след като го прегледа и останови какъв тип дете е и от какво боледува и е боледувал му направи специална програма всеки ден от седмицата какви топченца да пие.То си е цяла наука хомеопатиата.Дано само има ефект PraynigКато видя дали има резултат,ще пиша.

# 35
  • Мнения: 194
Е,НЕ Е ЧЕСТНО[smilie=smile3511.gif]
до сега писах и нета взе че заби,  comp03 язък за романа, лека нощ на всички малки и големи luvbed

# 36
  • Мнения: 274
Добрютро!
Днес май ще се опита да напече малко слънце. Поне това мисля, че ми вади очите през прозореца  newsm78 Какво ще правим не се знае, но задължително ще разходя малкото зло някъде навън, защото вчера ми изпили нервите вкъщи! И днес започна от сутринта. Имаме разклонители, уж скрити зад леглото, а единия едвам му го изтръгнах от ръчичките!Сега съм преградила пътя  Twisted Evil

# 37
  • Мнения: 125
Добрютро! Спим зле заради сополите. Ама много зле! А докторката е хитра-аз го държа, тя се ровичка с металната шпатула за гърло, щото той и дървената ще прегризе:) Айде, Герче, да ги изведем и да ги държим на разстояние!

# 38
  • Варна
  • Мнения: 893
аз пък вчера си намерих ключовете ........ зад  леглото... Rolling Eyes

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 180
 Здравейте  smile3507
Ей, голям рев падна тези дни. Коко не спира да се дере. Даже вчера вече се изплаших и извиках педиатърката да дойде и да ни види. Каза, че сме здрави и май вече колики имаме. Ама Калоян непрекъснато реве. Случва се по 4-5 часа без прекъсване...... Направо сърцето ми се къса. Незнам дали млякото му стига. Когато и да му дам, все суче. А  и пробвах да се изцедя и да му дам толкова, колкото трябва да изяжда, и после пак плачкаше. Направо съм се шашнала вечее Confused Sad Sad  Замислям се вече за адаптивно ooooh! Дайте някои съвет.

А времето днес е многоо приятно. Благородно завиждам на мамите, които са на разходка Grinning

# 40
  • Мнения: 3 971
Yanina   добре дошла в клубЪ Crazy Ники беше така от 3 ден до 2 месец-само рев и само на ръце ooooh! Какво ли не му давах за колики и нищо не помагаше Sad От умора и стрес кърмата ми спря и минахме на Адапте.Там ги сменихме няколко ,защото бяхме и с ужасен рефлукс Cry Като минахме на Фризовом всичко мина като с магическа пръчка Mr. Green Е ,веднага ни метнаха зъбите Crazy
Съвет за кърмата ще дадът кърмещите   Peace

# 41
  • Мнения: 751
Здравейте на всички,приемате ли нови членове на варненската дружинка.Аз се казвам Таня от Аспарухово,на 26 години,имам син на почти 8 години който е първокласник.Ще се радвам да обменяме опит заедно и да си даваме съвети,а и защо не да се включвам към вашите срещи. Hug

# 42
  • Мнения: 194
Аз да се похваля: Симона май вече е здрава, дано да е за дълго newsm44
Yanina, моят съвет против рев и колики е да кърмиш детенцето по всяко време, колкото иска!
За него няма по- добра храна от кърмата! Това е сравнително кратък период, търпение му е майката:) Hug

# 43
  • Мнения: 319
Здравей Таня FlutterТака се зарадвах като видях,че си от Аспарухово-аз също,различаваме се по това,че ти си в очакване на второто си дете,а аз чакам първо Peace

# 44
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
....Yanina, моят съвет против рев и колики е да кърмиш детенцето по всяко време, колкото иска!
За него няма по- добра храна от кърмата! Това е сравнително кратък период, търпение му е майката:) Hug

И аз това те съветвам, с постоянното кърмене ще се увеличи и количеството, давай на бебо нещо за коликите, а ти пий някакви чайове за кърма ( има едни копърови семена в Пикадили, на мен много ми слиза кърма от тях, прави се на чай и се пие ), много течности, ядки, не яж зеле, боб, бозата и прясното мляко( може но по малко ) също могат да предизвикат колики на бебето

Това за сега, пиши пак как сте
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт