Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 окт. 2007, 10:42 ч.

вапрос за прегнил

• 4 021
  • 27
  •   1
Отговори
момичета скоро направих  трансвер ими преписаха през 4 дни прегнил до деня на кръвния тест.Но аз съм чувала че само 1 път след трансвера се удря прегнила не че много разбирам но искам да попитам далие нормално

# 1
Лекарят преценява индивидуално.
Нормално е. Не се притеснявай, късмет и пиши. Laughing

# 2
благодаря ти лали сега съм по спокойна

# 3
Казвай за кога да стискаме палци! Simple Smile
Успех!

# 4
ЗА 12 НОЕМВРИ

# 5
Силвена имаш ги от мен палците Praynig, слушай доктора си Peace

# 6
И аз стискам палци  Praynig

# 7
На мен също ми предписаха 4 ампули да бием Прегнил след трансфера,но бих само една,така прецени после лекаря. За всеки е индивидулано. Не се притеснявай,повече спокойстие сега и за 12 Ноември да са налице двете чертички Simple Smile

# 8
Успех и стискам палци за 12 ноември Hug Praynig

# 9
  • Близо до София
момичета,
ще се възползвам от темата за прегнил - имам въпрос
- вярно ли е че прегнила позитивизира теста за бременност, т.е. ако си направя тест за бременност след като приключа с биенето на прегнила теста ще бъде ли повлиян от прегнила?
ако някой знае нещо.....

Silvenaaa, стискам и аз палци за 12.11, успех

# 10
  • Пловдив
Имаш и моите палци!
Деси,ако направиш теста непосредствено след прегнила,мисля,че наистина ще даде положителен резултат.

# 11
Силвена,стиснати палци за 12.11 и от мен!

# 12
благодаря ви момичета наистина ще имам нужда оттова .Застото аз съм на 42г и имам само 1  ембрион.

# 13
Az znam ot moya genekolog, 4e sled Pregnil testovete za ovulaciyata sa vinagi polojitelni.
Iaz stiskam palci sa polojitelen test za bremennost na 12-ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   

# 14
  • Близо до София
Деси,ако направиш теста непосредствено след прегнила,мисля,че наистина ще даде положителен резултат.

Thank's, значи остава да чакам прегледа.
прегръдки  Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт