Не иска да спи

  • 426
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 284
Мами нашия бебок от 1 седмица някъде почти не иска да спи-нахранва се и след това без биба не ляга.Но продължава да си гледа и да си я смуче и ако случайно падне...то голям рев настава и за целия ден много малко му се събира да спинка.Когато много се умори от бибата малко може да подремне защото.Защо така?На някоя мама случвало ли се е ?

# 1
  • Мнения: 268
 Ще бъда кратка- наближават коликите,възможно е и на апетита да се отрази.

# 2
  • Мнения: 284
Ами той май имаше миналата седмица или поне така се държеше.Тогава не искаше и да хапва много.

# 3
  • Мнения: 268
 Би трябвало да продължи повече,като най-силни(съдейки по нас) са към средата,края на2месец.И те са на"вълни",сега трябва да му се угажда,дори и често да се носи на ръце само и само да му е добре,защото наистина му е дискомфортно Peace

# 4
  • Мнения: 284
Това сега не са колики обаче,ами просто си бодува.Или трябва да е с биба или да спи на наето легло.Само тогава мирясва.

# 5
  • Мнения: 3 069
Въпреки мненията на другите мами, аз бих се консултирала с педиатърката си.
Не е нормално толкова малко бебе да не спи.Съня му е жизнено важен за растежа.

# 6
  • Мнения: 284
Ами той пак си поспива,но трябва да го мъчем с биби или да спи при нас.Явно го свикнахме.Но има и моменти,в които изобщо не му се спи.Явно не може само да спи.Ама все пак....Но от четенето на други мами-при много от тях се получава такова недоспиване.

# 7
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Питай педито за всеки слуай, но моята бебка от раждането до сега спи много рядко. Като по-малка спеше 3 пъти за по час, което не е много. Но доспи ли и се нищо не може да я събуди

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 891
И мота беба беше така.Не беше хич сънлива.Тогава кърмех и ми висше деноношно на гърдата.Придремваше за 10 мин и после бодуваше по много часове.Искаше да я носим да я гушкаме.
После вече си създаде режим и на хранене и на спане.

# 9
  • Мнения: 8 242
И мота беба беше така.Не беше хич сънлива.Тогава кърмех и ми висше деноношно на гърдата.Придремваше за 10 мин и после бодуваше по много часове.Искаше да я носим да я гушкаме.
После вече си създаде режим и на хранене и на спане.

И Тони беше тъй.. Денонощно сучеше или ревеше за да суче  Crazy Спане - какво е това  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт