Бебето се завива през глава....

  • 4 415
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 649
едното ми момченце се завива така отсоро - имам чувството, че го е "наследил" от баща си Laughing(той много обича да спи през глава).

# 16
  • София
  • Мнения: 3 421
Синът ми правеше така, дъщеря ми пък си повдигаше крачетата и отритваше всичко върху нея. И при двамата решихме въпроса със спални чувалчета.

# 17
  • Мнения: 404
Моята само така можеше да заспи. Като сме били навън с количката си мята каквото докопа върху лицето и така беше с месеци.

Така беше и малката ми дъщеря.Това продължи до към първата годинка.

# 18
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Моето бебче вече порасна  Rolling Eyes но наистина от 4-5 месечна, ако не си покриеше главата с нещо не заспиваше  Rolling Eyes
А пък сега спи с дупето право нагоре, притеснява ме, че не се е научила на възглавница още  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 4 397
И двете ми деца така заспиват като си слагат нещо на лицето включително и аз, ей сега установих, че поне това са наследили от мен  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 7 183
Дъщеря ми пък се увива цялата с пердетата.
Играе на криеница  Mr. Green
Няма страшно, щом си там.

# 21
  • Мнения: 11 003
Дъщеря ми се завива така, но само когато е будна и си играе. Нощем спи нормално завита.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 857
И моят син се завива през глава, но само когато си играе. Иначе, когато спи си е завит нормално.

# 23
  • Мнения: 567













































И моето бебе се завива през глава и само така може да заспи. Много е сладко и за мен така е по-лесно да разбера, че му се спи. Явно му е по-приятно така. Не му отнемай удоволствието. Просто започне ли да се завива го изчакай и го наглеждай. Като заспи го дръпни от лицето му да диша спокойно. Не мисля, че може да се задуши. То нали не си увива цялата глава-а само върху лицето  newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 2 734
Моята дъщеря няма този навик,но имаме няколко познати бебчета,които от съвсем малки правят така.Майките им ги оставят да си заспиват завити през глава и досега никога не са имали проблем.Винаги съм мислила,че само за новородено би трябвало да се притесняваме,че може да се задуши.По-голямото бебе вече е достатъчно силно и никога няма да се остави да се задуши ако се обърне по корем или се завие през глава.

# 25
  • Мнения: 270
И моята дъщеря прави така мисля че няма проблем просто трябва по-често да се наблюдава. Peace

# 26
  • Мнения: 4 621
Забавлява се ,хлапето  Grinning Ти нали си там, няма страшно.
Peace

# 27
  • Мнения: 186
Моят син,когато беше бебе се завиваше така.Не се притеснявай!Няма страшно! Hug

Общи условия

Активация на акаунт