Кога и как разбрахте,че това ще е бащата на децата ви?

  • 3 828
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 897
Всъщност,няма как да знае една жена дали един мъж е идеалният за баща на децата й.Защото нали се сещате,че и разведените,изоставените,пребитите-също имат деца.Всичко е въпрос на късмет.

Така е.Никой не може да знае със сигурност и никой не е застрахован от погрешен избор.
Но има и много жени, които разбират,че са бременни и раждат детето си,въпреки,че виждат,че мъжът от когото е детето е 'неподходящ'.На по-късен етап вероятно се стига до описаните от теб ситуации. Факт.
Има и други, които раждат дете,защото смятат че вече е време и биологичният им часовник непрекъснато им напомня за това.Пък и точно в този момент имат до себе си добър човек, който ги обича.
Дори да имаш дете от най-голямата си любов-пак не си 'застрахован' за цял живот.
Въпросът е имаше ли нещо,което несъзнателно ви подсказа,че това е той?Нещо, което да не е свързано с рационалния избор...

# 31
  • Мнения: 6 992
Когато се запознахме, разбрах, че това е човекът, чиято съпруга искам да бъда. Логично е и да е баща на децата ми...Ма както се дърпа, може и друг да си харесам Laughing

# 32
  • Мнения: 660
Ами мен интуицията ме подведе в началото,мислих,че това трябва да е човекът от койти искам да имам дете,видя ми с е добър и мил човек,и че никога няма да нарани жената и детето си,после след 1 година имах съмнения че това е човекът,но вече го бях обикнала и привързала до някаква степен та реши,че едно детенце много ще ни сплоти ще ни радва пък той се съгласи.жената търси сигурността в мъжа и избира мъж който и лъхне такова чувство...
За съжаление се оказа,че само аз съм си мислила,че той трябва да е бащата на детето ми,най интересното е,че имах възможност да бъда с други мъже които бяха много повече от него във всяко едно отношение,ма и аз незнам защо се спрях на него...
Сега вече аз съм и майка и баща на детето и по добре ,че стана така,тоест мъжа който си мсилих,че може да бъде баща се оказа ,че всъщност не може и реши да не е такъв още преди да е станал...
та на въпроса ти понякога човек много силно си мсили и чувства,че това трябва да е бащата на детето му,а всъщност интуицията го е подлъгала....
Сега установих,че по добър баща макар и от женски род няма да има от мене,и  баща и майка съм и то ще бъда перфектна и в двете роли,дори съм щастлива,че така се случи...Simple Smile

# 33
  • Мнения: 727
при нас беше чисто физическо привличане Crazy
само ей такива мисли ми минаваха през главата с моЙто мъж,с тези ръце и устни Whistling,и гръб,и си казах какъвто е симпатяга дали и децата които прави ще са такива готини Joy,и ДА...дребния му е одрал кожата(ама отвсякъде Twisted Evil)
Та така,набелязах си по-чисто външен вид Mr. Green

# 34
  • Мнения: 54
Когато си направих теста за бременност  Joy
ами то и аз тогава разбрах Joy

# 35
  • Мнения: 205
Като ми закъсня менструацията,разбрах,че той ще е бащата на детето ми.Изобщо не съм мислила дали ще бъде добър баща и други такива мисли.На 19 години бях и ми се стори,че е супер подходящ  за самата мен.

Същата работа и при мен

# 36
  • Мнения: 3 537
Като ми закъсня менструацията,разбрах,че той ще е бащата на детето ми.Изобщо не съм мислила дали ще бъде добър баща и други такива мисли.На 19 години бях и ми се стори,че е супер подходящ  за самата мен.

Същата работа и при мен
И при мен. Peace

# 37
  • Мнения: 1 043
Още в началото на връзката се убедих,че тоя човек ще бъде добър и отговорен баща.
И при мен така  Peace
на първата среща даже

# 38
  • Мнения: 385
Аз разбрах веднага след като си направих теста за бременност и имаше две чертички,викам си "Е това ще е бащата на детето ми"! newsm62

# 39
  • Мнения: 1 897
Когато си направих теста за бременност  Joy
ами то и аз тогава разбрах Joy
Аз разбрах веднага след като си направих теста за бременност и имаше две чертички,викам си "Е това ще е бащата на детето ми"! newsm62

Ох, изглежда повечето приемате въпроса ми прекалено буквално.
Няколко пъти вече обяснявам,че не става въпрос за теста,а за преди това.
Имаше ли нещо, което ви 'подсказа', че ще е той.Нещо по-различно у него,което ви впечатли,нещо което ви провокира, ако щете шесто чувство, някаква нова,непозната за вас емоция,или непривична мислъл,която ви е минала през главата като сте го видели за пръв път...

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 16:12 от Ulia

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Лятото в южния парк разбрах. Както си вървяхме пред нас един татко риташе топка с детето си и моя като се загледа задълбочено . Нямаше начин да не разбера какво си мисли
В същото време аз изобщо не исках деца, защото детето на братовчедка ми беше на 1 година и аз много и се чудех как не се гнуси като му сменя памерсите и изобщо виждаше ми се много скучен живота на майките. Съжалявах я.

# 41
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ох, изглежда повечето приемате въпроса ми прекалено буквално.
Няколко пъти вече обяснявам,че не става въпрос за теста,а за преди това.
Имаше ли нещо, което ви 'подсказа', че ще е той.Нещо по-различно у него,което ви впечатли,нещо което ви провокира, ако щете шесто чувство, някаква нова,непозната за вас емоция,или непривична мислъл,която ви е минала през главата като сте го видели за пръв път...
Напиши го в началото на темата и го удебели! Peace

# 42
  • Мнения: 121
  Не са глупави момичетата и много точно са разбрали въпроса, поне аз така мисля.....Друг е въпросът, дали им се отговаря сериозно Grinning

# 43
  • Мнения: 1 897
  Не са глупави момичетата и много точно са разбрали въпроса, поне аз така мисля.....Друг е въпросът, дали им се отговаря сериозно Grinning

М, да...май,че си права.
Ама то това с  двете чертички на теста, толкова пъти се повтори в темата,че вече се поизтърка и не е много оригинално.

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 17:02 от Ulia

# 44
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
  Не са глупави момичетата и много точно са разбрали въпроса, поне аз така мисля.....Друг е въпросът, дали им се отговаря сериозно Grinning

М, да...май,че си права.
Ама то това с  двете чертички на теста, толкова пъти се повтори в темата,че вече се поизтърка и не е много оригинално.


Според мен така ти отговарят тези хора при които е станало толкова бързо и съответно не са си задавали този въпрос допреди това. И именно двете черти са станали повод да разберат, че това ще е бащата на детето им. Дали е добър или лош избор те само си знаят.

Общи условия

Активация на акаунт