Съвет при избор на ел. уреди

  • 6 699
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 753
честито за хладилника, но и аз си мисля че печката и пералнята е по-добре да са:
http://www.gorenje.bg/1201

# 16
здравйте , и аз да се включа,не давам съвет просто ако мога да бъда полезна с някъква инфо...моите уреди вкъщи са GORENJE СЕРИЯТА PININ FARRINA  страшен дизайн , много екстри и просто съвършенство ,а хладилника е на SAMSUNG '' BLACK LABEL'' ,ЗАЩОТО ИМА ПОВЕЧЕ ЕКСТРИ ОТ гGORENJE-то........ надявам се да съм била полезна

# 17
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
В къщи всичката бяла техника е Gorenje.Купувана е преди 5години и всички я хвалеха още тогава.
С хладилника -проблеми- страшно бръмчи от време на време, като тръгна да размразявам фризера и после като включа отново - хладилника не се изключва сам - трябва отново да го размразя, че чак тогава се светва,че трябва да се изключва- 2 размразявания за 2 дни- тъпотия, но само така се оправя.

Фурната действа ,но надписите на копчетата се изтриха още на първия месец- сега ги карам на памет.
Нямам наблюдение над други марки ,но малко прехвалена ми се струва Gorenje.
Сега  си купих - нови уреди на Бош за новото жилище, още не съм ги ползвала и нямам актуално мнение, но много се чудих преди да ги купя - човек като свикне с една марка и трудно ги сменя, е аз рискувах - ще видим.

# 18
  • Видин
  • Мнения: 168
Поздравления за избора  PeaceАз имам същата микровълнова и съм много доволна

# 19
  • Варна
  • Мнения: 478
От три месеца съм с нова кухня и нови уреди всички на Аристон-хладилника .и фурната вече се повредиха -не те съветвам да си купиваш от тази марка

# 20
  • София
  • Мнения: 312
Много съм против марката Аристон. Електролукс е добре. От Горение намам впечатления.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Само на моята печка Горение ли надписите на копчетата си стоят непокътнати? Какво ги правите, че се изтриват, аз вече повече от година я ползвам, няма и наченки на изтъркване  newsm78
Много съм доволна от нея и от пералнята - същата марка.

# 22
  • Мнения: 4 300
Само на моята печка Горение ли надписите на копчетата си стоят непокътнати? Какво ги правите, че се изтриват, аз вече повече от година я ползвам, няма и наченки на изтъркване  newsm78
Много съм доволна от нея и от пералнята - същата марка.
И на моята си седят Mr. Green.

# 23
  • Мнения: 472
Само на моята печка Горение ли надписите на копчетата си стоят непокътнати? Какво ги правите, че се изтриват, аз вече повече от година я ползвам, няма и наченки на изтъркване  newsm78
Много съм доволна от нея и от пералнята - същата марка.
Моята фурна "Gorenje" не е вградена ,бяла е на цвят и при почистване с "Cif" всички копчета останаха белички без надписи. Така че един съвет внимавайте при почистване на уредите "Gorenje"с този препарат.
Пералнята ми се развали за първи път точно след изтичането на гаранцията.

# 24
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
И моята е бяла невградена - от преди 5 години -но модела още се продава
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09001643

Копчетата бързо се изтриха при почистване, сега ще я подарявам на свекървата че ми се свиди да я изхвърля, ще видим колко ще издаяни при нея, само че ще трябва да я науча как да борави с нея по памет.

# 25
  • Мнения: 970
 newsm78 А какво ще кажете за BOSCH.Предстои ми обзавеждане на апартамент но най ме притеснява кухнята или по точно марката уреди.
Нямам никаква представа от вградените уреди.Стрелям на сляпо.На мен определено ми хареса SAMSUNG защото са по-евтини и имат това което чета във форумите че трябва да притежават  но съпруга ми предпочита BOSCH .
ДАЙТЕ СЪВЕТ ЧУВАЛИ ЛИ СТЕ НЯКАКВИ ОТЗИВИ-ДОБРИ ИЛИ ЛОШИ ЗА BOSCH-a ooooh!

# 26
# 27
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Незнам защо темата го обърна на марки. Идеята е какво да се гледа при избора на уреди, а не каква марка да са.
Аз лично гледах следното:
- всички уреди да са икономични (енергиен клас А или А+)
- да са безшумни (особено пералнята, абсорбера, климатика, хладилника и миялната)
- котлоните (стъклокерамика) да имат екстра покритие с/у надраскване
- да имат само тези екстри, които ще ми трябват - няма смисъл да плащаш за нещо, което няма да ползваш
- всички уреди да имат отложен старт, възможност за програмиране и защита от деца

# 28
  • Мнения: 970
Марката ме интересува защото понякога евтиното ми излиза скъпо-изпитали сме го.А когато четох форума никой не се е оплакал от Bosch или Samsung.А колкото до екстрите естественно че ще се гледа класа ААА ,а мен специално ме интересуват много повече неща защото у нас се готви постоянно -закуска,обяд и вечеря.Всеки ден и не се повтаря.Следователно уредите трябва да издържат на напъна,а не да тичам по сервизи.

# 29
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Марката ме интересува защото понякога евтиното ми излиза скъпо-изпитали сме го.А когато четох форума никой не се е оплакал от Bosch или Samsung.А колкото до екстрите естественно че ще се гледа класа ААА ,а мен специално ме интересуват много повече неща защото у нас се готви постоянно -закуска,обяд и вечеря.Всеки ден и не се повтаря.Следователно уредите трябва да издържат на напъна,а не да тичам по сервизи.
Да, така е, евтиното може да ти излезе скъпо. Аз също заложих на Бош, дано не съжалявам  Tired

Апропо, гледам и ти си набелязала Бош, случайно да знаеш дали за фурните за вграждане има включен комплект тавички за фурната?

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 10:21 от Камамбер

Общи условия

Активация на акаунт