Хелоуин наближава вече,а догодина с костюм ще е и МАРТенското ни човече!

  • 14 153
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Благодаря ви за успокоителните думи, знам си аз, че винаги мога да разчитам на вас.  Hug Стискайте ми палци за скорошен ритник, че иначе има опасност да вися всеки ден пред лекарския кабинет/за сега се въздържам/.
 Лека вечер на всички!

# 286
# 287
  • Мнения: 503
Moмичета, колкото и да се старая да не гледам още от сега неща за бебчо, май няма да устискам и ще се изкуша да направя някоя и друга покупка newsm53 Вижте тази: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 8/products_id/747

Няма да съжаляваш ако си вземеш САМ ,но моделът Прити крос е по-добър.
отделно си купи и столчето за кола ,,бай-бай'',което се монтира на количката и ще си имаш и бебе вариант.

Аз с първото си детенце смених 3 колички и тази ми е мн любима.Ще си я ползвам с удоволствие отново.

Много е лека и маневрена.Аз раждах секцио и ми беше мнооого трудно др 2 да ги свалям по стълбишето/макар и с 10 стъпала.

Всичко евтино,излиза СКЪПО!
Помисли и за това и не се подвеждаи по хубав дизайн и ниска цена!

# 288
  • Мнения: 2
Аз най накрая реших да си идвам към БГ и да ви се похваля, успях да си запиша час при Марков  Laughing (четох много хвалби за него). Странното беше, че имаше свободни часове през целия ноември  Rolling Eyes Та се надявам всичко да е наред и да узная пола вече.
Има ли и друг тук с ниска плацента? Моята я водят задна ниска плацента и не знам какво трябва да рече това и доколко е опасно. В нета намерих разни крайни препоръки са лежане, никакъв секс и дигане на тежко и т.н. Но ако има някой, нека сподели личен опит  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт