Буди се през нощта-дайте съвет

  • 602
  • 11
  •   1
Отговори
Момичета, пред голямо чудене съм. Малката от съвсем малка си заспива сама и спеше спокойно цяла нощ. От три дена, обаче, се буди по едно и също време, към 4 часа. Не знам дали направих грешка, но от първата вечер я взех в леглото при нас и сега става трета вечер в това положение. Аз бях твърдо против да свиква да спи с нас, но се страхувам дали тя не се е изплашила или я болят зъбчетата и ако не я гушна ще я травмирам повече. Вие какво мислите? Правя ли грешка?

# 1
a кажи поне на колко е??zависи от ваzраста на деzата....

# 2
  • Мнения: 2 677
Не мисля, че правиш грешка. Синът ми е на година и един месец и нощно време е абсолютно същото. Между три и четири часа е буден. Това е от един месец насам. Още от първата вечер го взех при нас и досега така. И аз преди бях напълно против децата да спят в леглото на родителите си, но сега по-важното е да е спокоен.

# 3
  • Мнения: 2 978
Правиш грешка, само ако си решила твърдо този метод за гледане - да не е с гушкане.

Ще получиш  много противоречиви мнения.
Моят съвет е сама да си решиш какво точно искаш.

Моята я огледах само с мен, само с гушкане и леглото прилепено до нас. Не ми е пречело, не съжалявам за нищо.


Пожелавам ти успех, каквото и да решиш.

# 4
  • Мнения: 208
Здравей, мисля че не правиш грешка относно гушкането през ноща.Понякога децата се нуждаят именно от това да почувстват майката по близо.Моята бебка по същия начин спеше спокойно, но при нас от близо месец се започна едно будене през ноща, понякога придружено с мъркане.Детето ми е на 7,5м. и аз съм почти убедена, че я мъчат зъбки.Затова нощно време когато се събуди аз също я гушвам, но не я слагам при нас, така тя постепенно се утешава и заспива.Не се притеснявай сигурна съм, че този период бързо ще премине.

# 5
  • Мнения: 2 131
И ние взимаме Алекс често при нас. Това гарантира сън и за нас и за него. Сигурно свиква, ама какво да се прави.

# 6
  • някъде
  • Мнения: 4 955
и аз го взимам при мен, когато е неспокоен Peace

# 7
  • Мнения: 6 164
Открий причината. Колко е голямо? При Крис това будене започна със зъбите.

# 8
  • Мнения: 603
От 11 месец малката се буди през ноща, понякога започва да плаче, понякога не. Стои будна около час до час и половина обикновенно от 4 ч сутринта. Нямам представа от какво - предполагам зъби  newsm78(никнат и кътници - отдолу целите са избили, а от горе само по 1 връхче на двата кътника). Дано обаче този период отмине скоро зашото стана вече 2 м. е така.

# 9
  • Мнения: 1 440
Аз моята я гушках,като се събудеше към 4 часа,близо година и 6-7 месеца.
Но както си решиш,на мен ми беше жал да плаче в леглото си.

# 10
  • Мнения: 1 668
Понякога децата се нуждаят именно от това да почувстват майката по близо.

Абсолютно Naughty Вэимай си я и си я гушкай, щом така спи спокойно детенце Peace

# 11
  • Мнения: 9 973
Понякога децата се нуждаят именно от това да почувстват майката по близо.

Абсолютно Naughty Вэимай си я и си я гушкай, щом така спи спокойно детенце Peace
няма лошо да е при теб Wink

Общи условия

Активация на акаунт