Изборни мистерии , впечатления и други....

  • 1 433
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 153
И аз гласувам. Винаги. никога не ме е интересувало дали вотът е таен, но на много места това е важно. възмутиха ме 130 гласували с придружител в Кържалийско... Възмущава ме изборният туризъм... Смятам, че трябва да има строги изисквания за това кой може и кой не може да гласува... Но не вярвам някой да промени нещо - все пак ДПС управлява държавата...  Confused
Подкрепям!
Гласувах за Мартин, но честно казано, се радвам, че няма балотаж, защото баЦе Бойко стана народен любимец на бабите (както си пролича от вота на червените, които не събраха верния си електорат от 3тата възраст) и просто нямаше начинда не спечели. Добре, че поне не ни се наложи още 1 седмица да слушаме агитации и да се харчат народни пари за псевдо кампании и изборна организация:) А и както стана ясно-баЦето ще е кмет само 2 години, щото е хвърлил око на премиерския стол след това Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 11 116
Добре, ама под името му в бюлетината пишеше - НЕЗАВИСИМ КАНДИДАТ.
Ей това вече ми влиза в графата мистерии.
Какво , аджеба, означава независим кандидат? Не е ли той издигнат самостоятелно, неподкрепян от никоя партия?
Още търся отговорите... Ако някой може да ми помогне да ги открия  - чудесно!

А сега ви давам думата - какви са вашите впечатления? Участвахте ли в изборите?



Моето мнение е, че няма такова животно независим кандидат ...
БСП обаче много хитро си пробутват кандидатите за независими уж .... Снощи гледам някакъв кандидат, който сам си казва че е член на БСП, но бил независим. Е, как е възможно това ?!
Издразних се на другаря Станишев, който беше много възмутен от автобусите дошли от Македония, но не и от тези дошли от Турция!
Гласувах и вчера, както на всички избори откакто съм пълнолетна.
Другата седмица пак ще гласувам...

# 17
  • Мнения: 9 865
Впечатлението ми е, че кампаниите на "големите" кандидати за София бяха
отвратителни. Гротескни дори. Единствено в тази на Заимов имаше интересни
"въдички", както и в тази на Тити, но пък неговата кандидатура се спрягаше
едва ли не като насилие над него самия... "използваха честния човек" - това се чуваше.
Не намирам за удачно забраната за носене на ГСМ-та да се обявява при започнали
избори и то с недомлъвки... За изборния туризъм и то за кметски, забележете,
избори, не искам и да коментирам. Не мога да схвана каква и е файдата на Фатме от
Турция кой ще управлява някое село или град в България.


ром: "А има хора и без пари си гласуват!"

# 18
  • Мнения: 1 371
Винаги гласувам, нека и моето гласче е там в урната..

.....Не мога да схвана каква и е файдата на Фатме от
Турция кой ще управлява някое село или град в България. ....
Файдата й е парична, разбира се, за какво иначе ще си вдигне задника до БГ. И А.Д. си има електорат, макар и не български, и на избори си го привиква.

Колкото до GSM-ите, не са споменавали,че са забранени, поне там където аз гласувах.

И аз, като цяло, се радвам, че няма балотаж за СФ. Малко да се спестят пари и дано са за някоя улица или нова детска градина....

# 19
  • Мнения: 9 865
Ми аз за гесеметата чух от някое от предаванията по К1 или по Нова. Но това беше вече към 18ч. или дори по-късно... Едва ли тези, които са гласували буквално с джиесема си, ги е засегнала забраната. Те са си изпълнили дълга, така да се каже.

# 20
  • Мнения: 1 400
Сетих се за още нещичко  Wink
Забелязахте ли, че госпожицата (или госпожа...не знам) от БТВ, която отразяваше събитията в НДК точно два пъти нарече гус'ина Аспарухов като Бригадир Аспарухов.  Joy Първият път Ани й направи забележка, но вторият си мина ей така...То ясно , че май си му е като именце на тоя човек вече, но чак пък толкова.... ooooh!

# 21
  • Мнения: 491
Не можах да гласувам- не бях в България, но иначе съм редовна, защото не искам друг да ми управлява живота (принципно). Винаги съм мразила някой да ме задължава за нещо, но все повече се убеждавам, че задължителното гласуване е нещо прекрасно. Защо някой, който се е отказал да живее тук и не му пука как живее българина в България, ще бъде определящ фактор?! А че и ние сме заспали-така е. Най-честото мнение:"Моят глас нищо няма да промени и всички са еднакви ". Да, но много пъти по 1 глас може да промени много, пък и нека тези "еднаквите" са си нашите и си ги избираме ние.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 605

Колкото до GSM-ите, не са споменавали,че са забранени, поне там където аз гласувах.

В моята секция имаше и огромен надпис, че не се допускат телефони и фотоапарати и една от жените ни предупреждаваше.

Общи условия

Активация на акаунт