Дайте ми идея за дреха от тафта...

  • 1 244
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 764
Купих си черна тафта(избягвам да си шия,но много ми хареса този плат),имам и страхотна шивачка,но не зная какво да си ушия.Плата е за официална дреха,но аз искам нещо,което ще мога да нося всеки ден,да е практично,удобно и т.н.Дайте някакви идеи,моля!
Ето го и плата.
Това
Цвета е чисто черно,но на снимката не личи много.....

# 1
  • Мнения: 54
Туника примерно и пола от тези "циганските"

# 2
  • Мнения: 1 259
Аз не харесвам този плат поради тази причина,че е твърде официален.

# 3
# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Не мога да видя плата, но както и да е. Тафтата е официална да, обаче можеш да си направиш бюстие или потник с презрамки (пак ще е официален, но определено ще става за всеки ден), можеш да си направиш и пола (модела определя дали ще е официална или не  Wink ) и колан(напоследък са доста модерни, може да се комбинира с пришити мъниста и т.н.). Сако и рокля е доста стилно и не става за всеки ден  Thinking

# 5
  • Мнения: 764
Аз искам дълга пола,но плата е твърд и ще стои като рокля на принцеса.Мислех си за нещо като тренчкот...... newsm78.Бюстие не ми стои добре,нямам цици.Сако ще е добре,ама имам 100 сака.Все пак искам дълга пола..... #Crazy Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 631
Ето тука едно девойче ква пола си е спретнало.... не знам какви кройки точно ти дапоадат, обаче....
http://www.lasiea.ru/img/catalog/pic_408.jpg

# 7
  • Мнения: 3 782
Този разкошен плат е само за полаааа, дълга. Peace

# 8
# 9
  • Мнения: 3 830
Пола, рокля, бюстие, потниче....  Peace

# 10
  • Мнения: 1 666
Пола, пола! Този плат си плаче за пола! Такава например:

# 11
  • Мнения: 410
Осн.правило: тафтяните материи се използват за официални изделия. Платът е тежък, "тежкарски", носенето му предполага повод, а не случайна ежедневна дрешка.

Така че според мен трябва да забравиш тази идея за неангажираща дреха.

Или елегантен костюм сако + пола (последната е без пречупен п-в, а тип "балон") или рокля (с шлиц, панделка от същия плат или друг украсит.елемент).

Общи условия

Активация на акаунт