За физиологичното шише на Чико

  • 1 342
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 734
На "дърти' години се сдобихме с това шише(кривото на Чико),вчера ни го подариха на Бебемания и реших да го ползваме за вечерното мляко.Имам един въпрос за силиконовото кръгче,което се намира на дъното-какво му е предназначението?Предполагам,че е нещо свързано с коликите?Такива дърти магарета като нас може ли да не го слагат,че ми е пипкаво за миене?

# 1
  • Мнения: 1 467
Да, някакво нещо за коликите, де факто нищо не трябва да се прави с него.

# 2
  • Мнения: 61
Ние го ползваме вече няколко месеца. Мисля, че без силиконовото кръгче дъното ще пропуска, тъй като има малки дупчици. В момента шишето ни е в стерилизатора и не го погледнах, но съм почти сигурна в това.

# 3
  • Мнения: 213
Силиконовото кръгче трябва да се слага.Ще изтича мляко от там.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами в интерес на истината не изтича нищо.Самото дъно е на 2 слоя,има дупки,но те са закрити.Аз пробвах и нищо не тече.Та се чудех ако функцията на силиконовия кръг е само нещо свързано с коликите,да не го слагам...

# 5
  • София
  • Мнения: 974
А сега де Thinking От моето шише всичко изстича, и дупките са си съвсем истински Grinning
Ти май имаш по-нов модел, но тогава силиконовото кръгче наистина е безполезно Thinking

# 6
  • Мнения: 983
И от нашето всичко изтича, ако го няма силиконовото кръгче  Thinking

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 891
Не виждам защо да не ползваш шишето така както е т.е със кръгчето,в крайна сметка няма да ви пречи.

# 8
  • Мнения: 164
Силиконовото кръгче наистина е за колики, но от нашето кръгче течеее Simple Smile Не е с двойно дъно, а има 5 отворени дупчици и 4 само очертани. Ако не тече - не го слагай  Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 518
Имаме същото шише и това силиконово кръгче е за коликите

# 10
  • Мнения: 667
Трябва да се сложи, за да не изтича мляко. А дупките и съотв. силиконовото уплътнение правят така, че  въздухът да минава оттам и бебето да не гълта въздух като сучи, т.е. очаква се да намалеят коликите.

# 11
  • Мнения: 5 940
Ако махнеш кръгчето, всичко се прецаква. Вече пет месеца пием от такива шишета, няколко вече изхвърлих, защото течаха. В крайна сметка нищо не помага срещу колики,  никакви физиологични шишета, никакви капки, просто трябва да минат.

# 12
  • Мнения: 669
мисля че е за коликите и да може да се мие по лесно тъй като е криво достъпа до дъното е леко затруднен

# 13
  • Мнения: 911
Ние го ползваме вече няколко месеца. Мисля, че без силиконовото кръгче дъното ще пропуска, тъй като има малки дупчици. В момента шишето ни е в стерилизатора и не го погледнах, но съм почти сигурна в това.

ще пропуска и още как Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 426
На "дърти' години се сдобихме с това шише(кривото на Чико),вчера ни го подариха на Бебемания и реших да го ползваме за вечерното мляко.Имам един въпрос за силиконовото кръгче,което се намира на дъното-какво му е предназначението?Предполагам,че е нещо свързано с коликите?Такива дърти магарета като нас може ли да не го слагат,че ми е пипкаво за миене?
това не е истинското чико шише и на мен ми дадоха от бебе мания но от моето бебе и аз спечелих от конкерса за бременни и има огромна разлика между двете

Общи условия

Активация на акаунт