Какво давате за закуска??

  • 1 031
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110
Бебка е почти на 1г. и досега съм и давала попара със сухари и сирене за закуска или АМ с бисквити,понякога кус-кус.Искам да разнообразя закуската вече с нещо друго,вие какво давате??

# 1
# 2
  • Мнения: 1 897
Освен изброеното от теб,аз често давам за закуска:овесени ядки, мляко с грис, мляко с ориз, филийка със сирене или кашкавал,каша, кисело мляко с бисвити или кекс, кисело мляко с плод(банан обикновенно),бисквитена торта...
Ранообразнието от закуски е голямо-трябва само да избереш кое е подходящо за детето ти.

# 3
  • Мнения: 110
Освен изброеното от теб,аз често давам за закуска:овесени ядки, мляко с грис, мляко с ориз, филийка със сирене или кашкавал,каша, кисело мляко с бисвити или кекс, кисело мляко с плод(банан обикновенно),бисквитена торта...
Ранообразнието от закуски е голямо-трябва само да избереш кое е подходящо за детето ти.
Ей това се нарича разнообразие,още от утре започвам да давам,благодаря ти Wink

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Единствено и само Нестле Джуниър!

# 5
  • Мнения: 669
Освен изброеното от теб,аз често давам за закуска:овесени ядки, мляко с грис, мляко с ориз, кисело мляко с бисвити или кекс, кисело мляко с плод(банан обикновенно),бисквитена торта...
Ранообразнието от закуски е голямо-трябва само да избереш кое е подходящо за детето ти.
  Peace

# 6
Давам една купичка бискивитки (от 2-3 вида, така много им се радва), сухарчета или хляб, намазани със масло, каша или плодово пюре, Пуделино, Йоголино, много рядко кисел, защото спада към нездравословните храни. А ако правя нещо специално за закуска, го давам оригинално или пасирано според консистенцията.

Общи условия

Активация на акаунт