Магазин на "Капчица"

  • 49 152
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
Знае ли някой къде /и дали/ в София има такъв магазин?  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 1 845
Техен магазин само ннямат. Предлагат си детските обувки по други магазини. По-принцип идват и на произведено в БГ.
Детски обувки например имат в магазина за обувки на Драганов -до Френската гимназия.Мисля, че Най-най се казваше или нещо подобно.

# 2
  • Мнения: 1 561
А може ли някой да каже дали вече са заредили с ботушки и дали има избор за 24-25 номер или пак повечето модели са на Колев и Колев?

# 3
  • Мнения: 15 538
До колкото разбрах от вторник нататък започват да зареждат магазините със зимни боти и ботушки. Но не е много сигурно. И аз ги чакам. А иначе Капчица има и в 2 магазина в ж.к.Дружба-1 на пазара  Peace

# 4
  • Мнения: 1 371
Похвалиха ми тази марка и искам да купя на сина ми. А в центъра има ли магазин с тяхни обувки, освен този до френската гимназия?

# 5
  • Мнения: 1 701
Благодарско на всички!  Sunglasses Надявах се да имат магазин, ама...  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 15 538
Тези обувки са наистина страхотни - много са удобни за дечицата и са на съвсем прилични цени. Аз за в центъра не знам. Знам си само тези двата в Дружба

# 7
  • Мнения: 1 341
В нашият квартал- Хаджи Димитър има магазинче което зарежда обувки на Капчица. Днес са получили стока, има сладки моделчета. Аз харесах за дъщеря ми, сега ще ходя да го взема. Имаше и доста модели за момченца.

# 8
  • Мнения: 1 371
В нашият квартал- Хаджи Димитър има магазинче което зарежда обувки на Капчица. Днес са получили стока, има сладки моделчета. Аз харесах за дъщеря ми, сега ще ходя да го взема. Имаше и доста модели за момченца.


Къде точно се намира? Можеш ли да ми покажеш например в bgmaps.com?

# 9
  • Мнения: 455
Разнообразие от модели на Капчица,а и не само съм виждала в едно магазинче за аксесоари,чанти и детски обувки.Намира се на ул"Солунска" в отсечката между Витошка и Графа.Ако се върви от Витошка се пада от дясно,някъде в средата на отсечката,малко по-навътре,зад нещо като колони.Извинявам се за неподреденото обяснение  Peace В магазинчето често има намалени хубави обувчици от минали сезони,а и последни модели от нови колекции.там често не мога да устоя и на разнообразието от шапки  Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 1 845
На колелото на тролей 9 в Борово-на пазарчето днес открих един магазин за дрехи-там имат и на Капчица патъчките.

# 11
  • София
  • Мнения: 786
На колелото на тролей 9 в Борово-на пазарчето днес открих един магазин за дрехи-там имат и на Капчица патъчките.

Аууу това ми е много удобно, кажи къде точно е магазинчето? Да не е "Симба"?

# 12
  • София
  • Мнения: 3 648
На Пиротска в търговската част продават Капчица - магазина е в началото от към Стефан Стамболов и се намира от ляво, ако вървиш от тази посока. Мисля, че е първия за обувки по улицата!

# 13
  • Мнения: 1 371
На колелото на тролей 9 в Борово-на пазарчето днес открих един магазин за дрехи-там имат и на Капчица патъчките.

Аууу това ми е много удобно, кажи къде точно е магазинчето? Да не е "Симба"?
И аз съм там, казвайте къде да го търся!  Peace

# 14
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Има в едно магазинче в Дианабад до басейн "Диана". Peace

# 15
  • Мнения: 426
Междо другото нашият ортопед препоръчва обувки на Капчица .Аз съм от Борово и тръгвам на пазар,че още нямаме никакви.Мерси за информацията.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 845
Точно Симба. Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 877
в х.димитър магазинчето , което прадава Капчица е Пебълс, в бл 69 мисля, на МакГахан по продължението, жълтия. на приземния етаж има само магазини за какво ли не... до този има още един детски.

# 18
да не те излъжа ма май имат магазин на Димитър Несторов и Бул. България до банка Пиреус

# 19
  • София
  • Мнения: 1 845
да не те излъжа ма май имат магазин на Димитър Несторов и Бул. България до банка Пиреус
Това е точно другото магазинче Най-Най или нещо подобно newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 1 285
Не обичам да се проявявам като мърморко, предпочитам оптимистичните постинги, но...

Купих ботушки на Капчица за миналата Коледа на Алекс. Дебели, топли, стабилна подметка (45 лв.) от магазин в Силвър център, Люлин. Днес я водих на куклен театър и добре, че бях взела резервни чорапи. Краката и бяха мокри до глезените. Като се прибрахме пак така. В театъра не я държах без ботуши през цялото време само защото не беше много топло.

Сега съм в голяма чуденка: какви ботуши, откъде, как да стане много бързо с бебе на 1 месец???

# 21
  • Мнения: 3 457
Аз вчера купих на моето дете но нищо не пише дали са на Капчица отдолу има едно К и продавачката каза ,че били техни ,дали newsm78А къде ги шият и за къде?

# 22
  • Мнения: 252
аз съм купувала и на 2те си деца, обувки на Капчица и съм много доволна. Красиви, естествени материали и с ортопедични стелки. Специално за стоките в магазините на д-р Драганов, се твърди че са модели, които са подходящи за детските крачета, а там се продават на обувки на Капчица. Аз последния път купих обувки от Бургас, в магазина имаше голямо разнообразие на обувки, вкл. и за възрастни и според мен на малко по-ниски цено от София. Продавачката каза, че ги шият в Пловдив и общо взето изнасят продукцията. Знам, че продават и на Красно село на пазара, но незнам къде точно къде.

# 23
  • София
  • Мнения: 11 703
На Красно село продават Минимен.

# 24
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Добрич ги правят,както и колев и примиджи и може би други също...

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 746
На Красно село продават Минимен.
На Красно село в един магазин с дамски обувки и маратонки(намира се в уличката пред паркинга) продават Капчица. Купувала съм оттам на дъщеря ми. Има ги също и в магазин за дамски обувки и маратонки, намиращ се в подлеза на "Гоце Делчев" и "България".

# 26
  • Мнения: 1 464
на мен не ми харесват повечето модели Rolling EyesИмаме бутуши от които съм доволна но много трябва да се оглеждат обувките че на някои им личи лепилото,има разлика в цвета и тн.Абе не съм доволна от качеството,за разлика от Примиджи които също се шият в Добрич.И колев естествено

# 27
  • София
  • Мнения: 593
А в Пловдив имат ли фирмен магазин?

# 28
  • София
  • Мнения: 12 554
А в Пловдив имат ли фирмен магазин?

О, да. Даже два. Единият е на Иван Вазов точно срещу болницата. Т.е пада се петия или шестия магазин отляво като вървиш посока главната. Продавачката е много любезна. Купувам обувки само на Капчица и съм много доволна. Даже съм замислила като си ходя на Пловдив на гости при баба да купим пролетни и сандали оттам.

# 29
  • София
  • Мнения: 593



О, да. Даже два. Единият е на Иван Вазов точно срещу болницата. Т.е пада се петия или шестия магазин отляво като вървиш посока главната. Продавачката е много любезна. Купувам обувки само на Капчица и съм много доволна. Даже съм замислила като си ходя на Пловдив на гости при баба да купим пролетни и сандали оттам.

Благодаря   bouquet баба ще ходи на пазар Mr. Green

# 30
Обувки на капчица има и на пазара на Иван Вазов/магазинчето за детски обувки до златаря/.

# 31
  • Мнения: 7 947
Не зная споменато ли е, но има един магазин преди Френската гимназия - като вървиш от Попа по Патриарха, от ляво, малко преди да стигнеш гимназията - на тясната страна на една от кооперациите.
Аз не ги харесвам! Твърди като на Колев - и самата кожа, и подметката. Запаряват.

# 32
  • Мнения: 156
а знаете ли някъде около Младост дали има такъв магазин ???
или пък сайт? бях попаднала преди време в един сайт на обувки Капчица, ама тогава не търсех и сега не го намирам Confused

# 33
  • Мнения: 1
а знаете ли някъде около Младост дали има такъв магазин ???
или пък сайт? бях попаднала преди време в един сайт на обувки Капчица, ама тогава не търсех и сега не го намирам Confused

http://www.kapchitsa.com/products.php

# 34
  • Мнения: 1 122
На Капчица видях ботушки в един от магазините на Екзарх Йосиф.

# 35
  • Мнения: 1 561
Имат ли нови модели, и нещо по- красиво като за момиченце, или пак стандартнните модели от 2-3 години вече?

# 36
  • Мнения: 1 949
а знаете ли някъде около Младост дали има такъв магазин ???
или пък сайт? бях попаднала преди време в един сайт на обувки Капчица, ама тогава не търсех и сега не го намирам Confused


В едно от магазините в търг.комплекс Мания (мисля че така се казваше). От общината в мл-3 като се тръгне в посока ХИТ, малко преди кръстовището. Но не очаквай голямо разнообразие на Капчица Wink   Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 2 296
А някой да знае в какъв диапазон варират цените на ботушките в момента?Интересува ме №23-24 за момче.

# 38
  • Мнения: 7 947
Между 30 и...120лв  Laughing
Ако конкретно за Капчица питаш - около 30-40лв са.
Аз тази година търся апрески, в Произведено в България имаше страхотни детски по 30лв, но не купих и сега ме е яд много  Crazy

# 39
  • Мнения: 1 701
А някой да знае в какъв диапазон варират цените на ботушките в момента?Интересува ме №23-24 за момче.
Аз купих за 55 лв.

# 40
  • Мнения: X
Аз взех на Капчица ботушки, сини, с цип и връзки, 23 за 42.90лв. от магазинче в Силвър Център в Люлин. Детски е магазина, има и играчки и дрешки, жените бяха много любезни  Peace

# 41
  • Мнения: 1 701
Аз взех на Капчица ботушки, сини, с цип и връзки, 23 за 42.90лв. от магазинче в Силвър Център в Люлин. Детски е магазина, има и играчки и дрешки, жените бяха много любезни  Peace
Аууу, чувствам се прецакана!  Crossing Arms Моделът май е един и същ, само номера е 24...  Rolling Eyes
Аз ги купих от Дружба.

# 42
  • Мнения: 86
Момичета а случайно някой да знае дали има фирмени магазини в Ст.Загора или Хасково или магазини които зареждат със стока на "Капчица" че сайта им е много оскъден от към информация

# 43
Здравейте.Туко-що се  регистрирах,но още не ми и пратен линк за потвърждаване на регистрация,а реших да ви пиша.Значи в базар "Барс" в младост 4 има детски магазин и там до колкото видях има голям избор.Има и обувки Капчица и Апрески.Априските им бяха по 25,а за Капчицата не знам.Ако имате нужда отидете.Аз скоро отново ходех и жените ми казцаха че до края на тази седмиза очакват и пролетните на Капчица  Wink

# 44
  • велико търново
  • Мнения: 585
здравейте,някои знае ли къде в Велико Търново се продават тези обувки?по специално за 1г. дете предварително благодаря

# 45
  • Мнения: 1 949
Здравейте.Туко-що се  регистрирах,но още не ми и пратен линк за потвърждаване на регистрация,а реших да ви пиша.Значи в базар "Барс" в младост 4 има детски магазин и там до колкото видях има голям избор.Има и обувки Капчица и Апрески.Априските им бяха по 25,а за Капчицата не знам.Ако имате нужда отидете.Аз скоро отново ходех и жените ми казцаха че до края на тази седмиза очакват и пролетните на Капчица  Wink

За София ли става дума? И къде е този базар   Blush

# 46
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Тоя сайт го гледам отдавна, ама тия хора защо не са сложили телефон за връзка? И аз търся такива обувчици.

# 47
a znae li nykoi dali ima predstaviteli na kapchica v Burgas i ako da kade se namira magazina

# 48
  • у нас
  • Мнения: 5 715
не няма. В някои магазини може да срещнеш някой друг модел.

# 49
Тоя сайт го гледам отдавна, ама тия хора защо не са сложили телефон за връзка? И аз търся такива обувчици.

Бях се разбрала продавачката от магазина в Млазост-базар Барс да ми звънне когато докарат пролитните обувчици. Телефона и е 0899864990-Авродина Тричкова.Пролетна колекция има но ще у изложат след 1-2 седмици като времето се затопли малко LaughingОриентировачно цените са около 39,60(доколкото помня)

# 50
  • Мнения: 1 949
Тоя сайт го гледам отдавна, ама тия хора защо не са сложили телефон за връзка? И аз търся такива обувчици.

Бях се разбрала продавачката от магазина в Млазост-базар Барс да ми звънне когато докарат пролитните обувчици. Телефона и е 0899864990-Авродина Тричкова.Пролетна колекция има но ще у изложат след 1-2 седмици като времето се затопли малко LaughingОриентировачно цените са около 39,60(доколкото помня)

Реклама ли правиш на някоя твоя роднина? Не ми казвай само, че е съвпадение на имената, моля те  Whistling

# 51
Тоя сайт го гледам отдавна, ама тия хора защо не са сложили телефон за връзка? И аз търся такива обувчици.

Бях се разбрала продавачката от магазина в Млазост-базар Барс да ми звънне когато докарат пролитните обувчици. Телефона и е 0899864990-Авродина Тричкова.Пролетна колекция има но ще у изложат след 1-2 седмици като времето се затопли малко LaughingОриентировачно цените са около 39,60(доколкото помня)

Реклама ли правиш на някоя твоя роднина? Не ми казвай само, че е съвпадение на имената, моля те  Whistling
Не аз съм Владислава Тодорова ако искате и лична карта ще ви покажа  Laughing Просто има много регистирани потребители и няма почти никакви свободни имена и след кото пробвах с всички мой имициали включинелно и тези на майка ми и сестра ми написа името на въпросната продавачка,защото е рядко срещано и увии....Свободно е. Аз просто ви казвам къде съм видяла а вече вие ако искате отидете и се убедете сами Wink

# 52
Здравейте, сега прохождаме и си купихме обувки на Капчица от магазин  Малкият мук на  бул. Константин Величков, имат страхотно разнообразие, а също и от маратонките на Puledo, които търсих почти 2 месеца, а и цените им са много прилични.

# 53
  • Мнения: 4
Къде се намира този базар в младост4?

# 54
  • Мнения: 1 949
Къде се намира този базар в младост4?

Аз лично не останах очарована нито от избора, нито от обслужването. Намира се в уличката между ВС Маркет и Фантастико. Продавачката седеше отвън и пушеше. Не си направи труда да влезе да види какво точно търсим. Предпочете да си говори с другите продавачки от съседните магазини. А и разнообразието беше ... незадоволително.

# 55
  • Мнения: 1
moga li da razbera kade i koi to4no e magazina v Xadji Dimitar az sam ot tam i az iskam da i kupq botu6ki na kap4ica.Blagodarq predvaritelno

# 56
  • Мнения: 1 492
moga li da razbera kade i koi to4no e magazina v Xadji Dimitar az sam ot tam i az iskam da i kupq botu6ki na kap4ica.Blagodarq predvaritelno
Бившата държавна аптека в блока на Макгахан, знаеш ли я? Там са направили хубав детски магазин. Има хубави дрешки и обувки капчица.

# 57
  • София
  • Мнения: 796
Някой да знае къде в центъра на София има Капчица обувки? Rolling Eyes Знаех преди, но забравих, тъй като не сме ходили... ooooh!

# 58
  • Мнения: 156
Съвсем скоро в софия ще има два магазина които ще продават "капчица" всички модели от всички серии.
иначе новата пролетната колекция е страшна

# 59
  • София
  • Мнения: 1 714
Къде?

# 60
  • София
  • Мнения: 796
Съвсем скоро в софия ще има два магазина които ще продават "капчица" всички модели от всички серии.
иначе новата пролетната колекция е страшна
Кога и къде по-точно? Приблизително....? Rolling Eyes
Само гледам реклами тук и там, а никъде не дават нито цени, нито откъде да ги купи човек! Що за странен маркетинг имат тези хора...??? newsm78

# 61
  • Мнения: 156
единият им магазин ще е на бул.гео милев а другия в центъра но незнам къде точно. като ми кажат ще пиша.

# 62
  • Мнения: 75
в надежда само обувки на капчица и чипо можеш да си купиш Simple Smile. сега чакаме да пуснат и на делфи прим дорич (в стил 99)
за центъра на витошка (около соунска) има магазин за дестки обувки, раници, шапки... имат предимно вносни стоки, от бг марките са избрали капчица.
другото място, за което се сещам е веригата "сиси". имат магазин на мария луиза, с/у зала универсяда (на шиипчвнски проход)...

# 63
  • София
  • Мнения: 796
А от коя страна на Витошка е? А "Сиси" детски магазини ли са, или за обувки?

# 64
  • Мнения: 75
ако вървиш в посока ндк магазинът е на десния тротоар, малко след соунска.
сиси са верига магазини за обувки, чанти и др. кожени изделия, за деца и възрастни.
http://www.sisi-bg.com/

# 65
  • Мнения: 7 947
Магазинът на Витошка е безобразно скъп. Капчица не съм виждала.
Но иначе преди Френската гимназия, като тръгнеш от Попа - навътре в страницата на една кооперация има голям магазин Капчица.

# 66
  • София
  • Мнения: 796
Много благодаря,  grubby! Peace
viliko , от коя страна на Патриарха е? И на самия Патриарх ли се пада, или в някоя от преките? Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 7 947
Отдавна съм ходила, но е някъде тук http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=d800daee5c9a2325917cd84635d2c2c0&tip=1 на самия патриарх. Назад май беше даден точен адрес.

# 68
  • София
  • Мнения: 796
Много благодаря!! Peace

# 69
  • Мнения: 7 947
Няма проблем, магазинът наистина е препълнен.
Между другото има много детски магазини, в които предлагат и тези обувчици. Срещу баня Мадара има детски такъв и има и Капчица.

# 70
  • София
  • Мнения: 796
Къде там? На Прага ли?

# 71
  • Мнения: 7 947
http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=9790394cd62ed135d5f41b3d41d08532&tip=1
На два метра от ъгъла се пада. На самия ъгъл има магазин за обевки мъжки и чанти, след него с вход откъм пряката - е само за детски обувчици.

# 72
  • София
  • Мнения: 796
Пак благодаря много!!  bouquet

# 73
  • Мнения: 75
 в junior,s way ( магазинът на витошка ) със сугурност продават обувки капчица. и са на цените, на който се продават по магазинчетата в надежда. сандалите и есените обувки бяха по 45 лв. и момичетата, които работят там всеки път ми предлагат и от моделите на капчица, въпреки че вече ни познават и знаят, че сме фенове на друга марка обувки ( за която ходим специално при тях ).
 в надежда имаме един детски магазин "жаба"* ( се казва ), в него също има обувки капчица. собствениците му имат още един, но не съм сигурна къде се намира. павлово и белите брези ми се въртят в главата. цените им са по- високи от тези на витошка

# 74
  • Мнения: 7 947

В магазин, в който два пъти влизам и цените на ботушките за момчета са по 120 - за мен е скъп. Не съм ровила чифт по чифт кое колко струва, но просто го считам за скъп магазин, който е над нашите възможности.

# 75
  • Мнения: 75

В магазин, в който два пъти влизам и цените на ботушките за момчета са по 120 - за мен е скъп. Не съм ровила чифт по чифт кое колко струва, но просто го считам за скъп магазин, който е над нашите възможности.


да вече съм писала, че продават основно вносни стоки ( турски, испански и т. н. ) и техните цени наистина са високи, това не прави магазина безобразно скъп, защото не всички обувки, ботуши, сандали и т.н. са по 100 лв + ... напротив постарали са се да обхванат голям кръг от клиенти, като предлагат и по- евтини продукти ( в случая обувки капчица ), чийто цените са като в останалите магазини.

# 76
  • Мнения: 7 947
Напълно с иправа, аз дори не знаех, че там имало Капчица. Ама сега съм вече предубедена, нали се сещаш  Tired

# 77
  • Мнения: 7 947
Не знам писала ли съм - но срещу баня Мадара има уникално добре зареден детски магазин, предлагащ какво ли не - купихме от там български обувко/сандали от естествен велур с лепка и уникално мека подметка, което за мен е особено важно, правени за износ в Германия - подметката им е наистина само с немски текст - за 36лв. Имаше и по 18, и по 50 - всякакъв клас.

# 78
  • София
  • Мнения: 796
Не знам писала ли съм - но срещу баня Мадара има уникално добре зареден детски магазин, предлагащ какво ли не - купихме от там български обувко/сандали от естествен велур с лепка и уникално мека подметка, което за мен е особено важно, правени за износ в Германия - подметката им е наистина само с немски текст - за 36лв. Имаше и по 18, и по 50 - всякакъв клас.
Супееер! Peace

# 79
  • Мнения: 2
здравейте на всички,  по препоръка на ортопеда  трябва да купя обувки на капчица за малката но в габрово и търново не намерих никъде, ако някой може да ми помогне с информация за някой магазин в който ги предлагат ще ви бъда много благодарна

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Някой има ли представа кога ще заредят есенните обувки на Капчица?

# 81
  • София
  • Мнения: 12 554
Някой има ли представа кога ще заредят есенните обувки на Капчица?

След 15 август.

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Мерси.  Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 12 554
Само имай предвид следното - обувките на Капчица, които се шият тук в България са до 25-ти номер. От 25-ти номер нагоре обувките се шият в Турция, затова са различни като модели.

# 84
  • Мнения: 156
савина естествено че в ново бебе на бул.гео милев ще има и есенно зимна колекция на капчица . пък ще има и доста други

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз не питах дали ще има, а кога.  Laughing

# 86
  • Мнения: 156
Аз не питах дали ще има, а кога.  Laughing
от днешна дата приблизително след 5 дни ще има модели на примиджи,след 10 дни ще има и модели на полската фирма Емел, след 15 дни ще има модели и на Капчица, И новите колекции пантофи и буики.

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Благодаря.  Hug

# 88
  • Мнения: 156
също така в момента сандалите са на разпродажба от 21-34 лв

# 89
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
също така в момента сандалите са на разпродажба от 21-34 лв
в кой магазин?

аз търся официални момчешки номер 32/33 и никъде не намирам...

# 90
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
В събота ходих в Ново бебе - още не са заредили зимна колекция на Капчица.  Crossing Arms

# 91
  • Мнения: 4
Момичета гледам коментирате този магазин на Витошка,който е преди Солунска. Преди седмица влизах там. Ами незнам какво имате в предвид скъпи и не толкова скъпи обаче аз хатесах едни обущенца на малката и струваха 82 лв. Това нормално ли е? Вярно е трябва детето да е с хубави обувки обаче това е прекалено. И продавачката така ми каза 82 лв все едно каза, че струват 8,20 лв

# 92
  • Мнения: 7 947
 Joy

Ами...аз си казах назад - магазина си е скъп и за мен  Wink

Отиди в този до баня Мадара - има евтини от по 15лв, български от 40 и съответно вносни по 60 примерно, тоест има избор наистина  Peace

# 93
  • София
  • Мнения: 796
Момичета гледам коментирате този магазин на Витошка,който е преди Солунска. Преди седмица влизах там. Ами незнам какво имате в предвид скъпи и не толкова скъпи обаче аз хатесах едни обущенца на малката и струваха 82 лв. Това нормално ли е? Вярно е трябва детето да е с хубави обувки обаче това е прекалено. И продавачката така ми каза 82 лв все едно каза, че струват 8,20 лв
Ами на мен ми се струва, че колкото по-скъпа е стоката, толкова по-небрежно заявяват каква е цената продавачките! Laughing Все едно те всеки ден си купуват на такива цени.
Аз вече предимно по интернет пазарувам - от Некст от Англия. Вече знам кой номер носи детето по тяхната номерация и почти изцяло от техните обувки и ботуши купувам. Или от Е-бей - пак неща на Некст. Излиза ми доста по-евтино - понякога дори в пъти по-евтино! А маратонки на любимите ми марки (пак като знам номерацията) намирам и от Продавалника (но нови, де - защото за обувки не е разумно да са на старо). Peace

# 94
  • Мнения: 7 947
Да бе, в продавалника съм засичала нови маратонки на по-висока цена - от магазина  ooooh!

# 95
  • София
  • Мнения: 796
Да бе, в продавалника съм засичала нови маратонки на по-висока цена - от магазина  ooooh!
Е, случва се и това! Laughing Но като знае човек цените, няма как де се излъже. Peace Дотук лично аз не съм се прекарвала, освен 1 път, когато си мислех, че плащам за ест. кожа, а се оказа изкуствена. Но грешката си беше моя - трябваше да гледам етикети и т.н. Като цяло майките там са доста коректни и точни. Peace А пазарувам от там вече 2 години.

# 96
  • Мнения: 7 947
Цените на всичко са ужасно надути! За неща втора употреба или както пишат - обувени веднъж или пък - купихме ги, ама не ни стават - и оп - същата цена като в магаззина...е, аз не се подлъгвам, именно защото знам цените, трябва да се внимава просто. Но темата е за  Капчицата Peace

# 97
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И аз да оспамя малко, но в аутлета зад Метро цените на К&К и Geox са на доста добри цени.  Peace

# 98
  • София
  • Мнения: 11 703
И аз да оспамя малко, но в аутлета зад Метро цените на К&К и Geox са на доста добри цени.  Peace

Да-м-м остава само да е наличен и съответния номер. Peace

# 99
  • Мнения: 1 561
И аз да оспамя малко, но в аутлета зад Метро цените на К&К и Geox са на доста добри цени.  Peace
Не съм ходила в този, зад кое Метро е?
Имат ли Капчица модели за прохождащи деца? Чудя се какво да купя на бебка, Колев и Колев са ми грозновати техните буйки. Вчера гледах в Мола едни на Екко за 82 лв , но за 1-2 месеца не виждам смисъл от подобна инвестиция. На Капчица май бяха по- сносни цените newsm78

# 100
  • Мнения: 75
И аз да оспамя малко, но в аутлета зад Метро цените на К&К и Geox са на доста добри цени.  Peace
Не съм ходила в този, зад кое Метро е?
Имат ли Капчица модели за прохождащи деца? Чудя се какво да купя на бебка, Колев и Колев са ми грозновати техните буйки. Вчера гледах в Мола едни на Екко за 82 лв , но за 1-2 месеца не виждам смисъл от подобна инвестиция. На Капчица май бяха по- сносни цените newsm78


alexova, обувките на капчица вървят около 45лв. обувките им са хубави и здрави, но за десетина лева могат да се купят много по- добри. за мен лично първите обувки са много важни, защото и най- малко неудобсвто може да доведе до неправилна походка и си заслужава да се похарчат и малко повече пари Simple Smile 

# 101
  • Мнения: 7 947
Абе, момичета - зная, че всяка иска нейното бебе да е най-най-най, аз също минах през това, ама ми писна да хвърлям и подарявам.  Wink Прохождащите се носят не повече от два месеца. После - в боклука. Е, купете си буйки на Колев за 15-20тина лева - меки, удобни, от добър материал. http://www.k-k.bg/shoes/index.php?f=69&page=2

# 102
  • Мнения: 511
Моето дете проходи с буйки на Беко, и те струват около 20 лв и не са по-лоши от КиК.
Пантофите на Беко също  са добри, доста мами ми ги похвалиха и ние си купихме.

# 103
  • Мнения: 7 947
Моето дете проходи с буйки на Беко, и те струват около 20 лв и не са по-лоши от КиК.
Пантофите на Беко също  са добри, доста мами ми ги похвалиха и ние си купихме.

О, да, аз съм една от тях - пантофки на Беко си купувам редовно. Но на КК буйките имат едно огромно предимство - ципчето по средата - невероятно функционално е  Peace

# 104
  • София
  • Мнения: 11 703
Моето дете проходи с буйки на Беко, и те струват около 20 лв и не са по-лоши от КиК.
Пантофите на Беко също  са добри, доста мами ми ги похвалиха и ние си купихме.

О, да, аз съм една от тях - пантофки на Беко си купувам редовно. Но на КК буйките имат едно огромно предимство - ципчето по средата - невероятно функционално е  Peace

Най-малките буйки на К§К бяха огромни за дъщеря ми,когато прохождаше.Ужасно несъразмерни,същото оплакване чух и от други майки.
В крайна сметка минахме на вариант обувки и първите бяха на Примиджи и Капчица,които за разлика от буйките и ставаха.
Момичета и един съвет,ако позволите,особено за тези,чийто деца прохождат.Пестете от дрехи,но не пестете от обувки,дори и за 2-3 месеца.
Успех в избора.

# 105
  • Мнения: 7 947
Проблем с номерата нямах аз. И не виждам връзка тук с пестенето, само защото не е имало номер за вас. Като не си ги пробвала - как знаеш с какво качество са  newsm78

# 106
  • София
  • Мнения: 11 703
Някъде да съм написала нещо за качеството на К§К?!?Написах,че са били несъразмерни и то буйките,защото не може най-малкия номер буйки да са големи,а 18 номер и на Капчица и на Примиджи да стават.И да не се прави компромис с качеството,в смисъл да не се купуват разни китайско-турски боклуци.Моля те чети!!!

Иначе дъщеря ми носи и на К§К модели.

# 107
  • Мнения: 7 947
След моя пост - точно така звучи обаче  Wink
Синът ми е дребен и проблем с номер не съм имала. И номерата им не започват от 18ти!

# 108
  • София
  • Мнения: 11 703
След моя пост - точно така звучи обаче  Wink
Синът ми е дребен и проблем с номер не съм имала. И номерата им не започват от 18ти!

Да буйките започваха от 14 или 15 номер.И точно това е необяснимото за мен...бяха големи за дъщеря ми.Иначе аз самата исках да купя на дъщеря ми такива.Недоволна съм от високите им цени като за българска продукция,но съм им намерила цаката.Но това е друга тема.

# 109
  • Мнения: 7 947
Аха, магазинчето Аутлет ли имаш придвид  Twisted Evil

# 110
  • София
  • Мнения: 11 703
Аха, магазинчето Аутлет ли имаш придвид  Twisted Evil
Не само.

# 111
  • Варна
  • Мнения: 691
Обувките на капчица имат ли издутичко на стелката? И къде ги продават във Варна?

# 112
  • на североизток
  • Мнения: 460
Здравейте!
Някой знае ли къде има обувки на Капчица в Плевен?

# 113
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Преди време имаше под Дома на книгата,провери там.
Имат "издутичко".

# 114
  • Мнения: 0
Здравейте, вчера ходих до подлеза на централната поща в Пловдив, където имаше магазин на Капчица, но вече го няма  Cry Някой да може да ми каже къде в Пловдив има такъв? Дъщеря ми е почти на 3 годинки и до сега есенните обувки и ботушите й все от там ги купувам и съм много доволна. Само дето незнам къде да ги търся вече  newsm78

# 115
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте, вчера ходих до подлеза на централната поща в Пловдив, където имаше магазин на Капчица, но вече го няма  Cry Някой да може да ми каже къде в Пловдив има такъв? Дъщеря ми е почти на 3 годинки и до сега есенните обувки и ботушите й все от там ги купувам и съм много доволна. Само дето незнам къде да ги търся вече  newsm78

На Вазов, как къде  Grinning

Като тръгнеш от болницата по десния тротоар след около 200 метра е магазинът. И е огромен.

# 116
  • Мнения: 0
Здравейте, вчера ходих до подлеза на централната поща в Пловдив, където имаше магазин на Капчица, но вече го няма  Cry Някой да може да ми каже къде в Пловдив има такъв? Дъщеря ми е почти на 3 годинки и до сега есенните обувки и ботушите й все от там ги купувам и съм много доволна. Само дето незнам къде да ги търся вече  newsm78

На Вазов, как къде  Grinning

Като тръгнеш от болницата по десния тротоар след около 200 метра е магазинът. И е огромен.

Сърдечно благодаря!!!   bouquet

# 117
  • Мнения: 4 248
Как пропуснах аз!Заредили ли са с ботушки или още е рано?

# 118
  • Мнения: 59
Цитат
Здравейте!
Някой знае ли къде има обувки на Капчица в Плевен?
В търговския център до покрития пазар на центъра. На 1-я етаж зад ескалаторите.

# 119
  • Мнения: 4 248
A в София?

Общи условия

Активация на акаунт