samnenia

  • 5 847
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 483
За 16 секунди бая работи може да се кажат.


Аз бих се притеснила от 16 сек. разговор!
За любовници точно толкова е достатъчно да се разберат...
"идвам" 2сек.
"утре терена е чист" 2-3 сек и т.н.
Какво си казват колеги за 16 сек. в  4 през ноща newsm78

# 46
  • Мнения: 2 498
Леле, ужас... още едно потвърждение на моята теория...
Дали твоята позната се е замислила за причината за това?
6 години си е сериозна връзка. Но пък щом за това време не е поискал развод, все пак е доказателство че държи повече на познатата ти и семейството си отколкото на служителката!
И от това че го е разбрала по гот ли и е станало? Едва ли!



Много пъти сме си говорили двете с нея, чисто по женски за курвенските изпълнения на мъжа и.....тежко и е, но неиска да се развежда-немога да я разбера.....даже си мисли, че връзката им е прекратила, но уви-само тя така си мисли......лично аз наскоро пак ги видях, но немога да и кажа.....цялата работа е, че дето се вика цял град знае само тя не......
А когато са заедно я обсипва с нежност, подаръци и внимание и именно това и дава правото на позитивни мисли......обожава и децата си......

# 47
Ами честно казано ако го прави без да го знам... за мен все едно не се е случило.
Според мен подобен род морализъм е безумно вреден - именно подобен ме подтикна към такива действия...

Както споменах по горе - четенето на списъка с разговорите или SMS -ите мила е подло и гадно действие. Както споменах, в очите на жена ми съм перфектния съпруг и никога не съм и давал и повод да разбере за любовницата ми!

Дано съпруга ти не ходи в комадировка - аз съм ставал свидетел на какво ли не там... Ужас сега няма да може да спиш...
Обикновено се ходи на кръчма, после - на нощен бар и стриптийз (ако няма колежки)... но и да има и те идват с удоволствие. И накрая се завършва с някоя кака в хотелската стая.  Но на сутринта, човек като изтрезнее се замисля какво говедо е бил и става най милия и предан съпруг като се прибере в къщи.
И това съм го виждал да се случва включително на мой колега с 3 деца... Ами "мъже в командировка"... какво да се прави...

НО! Ако всичко в къщи ти е ОК, ако не си тип 1 (женкар)  обикновено след стриптийз бара си лягаш сам в хотелската стая и приключваш с една "злобарка"..

А нека Di76 да си представи че след поканата в 2 през нощта е последвал отговор от съпруга и "я ми се разкарай от главата МА" към колежката... казва се също за 16 секунди!

# 48
  • Мнения: 1 172
1. Сигурно ли е, че разговорът е проведен в 2 през нощта? (Това зависи от часовата зона. Мъжът ти в Бг ли е бил в командировка?)
2. След като следиш разпечатките, определено знаеш дали и колко пъти той се обажда на колежката си. Ако това е първият път след СМСите, едва ли е нещо кой-знае колко сериозно и фатално.

Друг е въпросът дали този номер е все още на колежката Wink Мисля, че не комуникираш много с мъжа си и търсиш някакви факти, за които да се хванеш и да се самоубеждаваш колко права си да смяташ, че м/у тях двамата има нещо:

За 16 секунди се казва: "Чакам те горе"   Sunglasses
И на мен това ми се мотае в главата Sad

Не се самонавивай! Ако толкова се съмняваш, следи по-отблизо поведението на мъжа си. Но не си фантазирай сценарии.

# 49
  • Мнения: 342
Разбира се че да.Какво има да си казват колеги по нощите.Ще си го казват през деня. А за 16 сек. могат мноооооооооого неща да се кАЖАТ ТАКА,ЧЕ....бъди нащрек.Или най добре не се измъчвай като го мислиш постоянно...питай го докато не си признае и тогава реши кво да правиш.

# 50
  • Мнения: 985
лелееее,направо ме оставихте в шах. ShockedОтивам да ровя в телефона на мъжа ми... Whistling

# 51
  • София
  • Мнения: 10 825
Може и да казал "Чакам те", но може ида е казал много по-безобидни неща, дори и в 4 сутринта. Например:
Всичко наред ли? Прибра ли се? - ако неговата стая е на 2 етаж, а нейната на 5 и не я е изпратил след невинно парти в дискотеката с колеги
или пък
Къде си? Какво става? - ако по време на същото това прати колежката се е прибрала без да се обади на никой

и т.н и т.н.
Все пак, за да си спокойна, просто го попитай

# 52
  • Мнения: 46 508
Аз бих ти препоръчал вместо да се правиш на Шерлок Холмс, да се замислиш каква би била евентуалната причина мъжа ти да се занася с колежката ...

И какво като я открие? Явно мъжът й вече знае причината, защо той не се опитва да спаси нешата, вместо да сваля гащите на колежката. Че, ако и тя започне да се справя така със семейните пробелми, голям купон ще стане  Crazy

Не насаждай вина у жената.

И все пак, нека се надяваме, че при нея не става дума за това ...

# 53
Далеч съм от идеята да и насаждам вина, но за да се стигне до там мъжа да търси нещо навънка, ако не е безнадежден женкар,  винаги има причина вътре в семейството. Както и да е, дано всичко да се оправи при тях...

# 54
  • Мнения: 121
 Защо бързате да навивате момичето?! Изхождате от вашия или на ваши познати злощастен опит - да искала обяснения, да удря с юмрук, едва ли не, по масата....Що не си помислихте за варианта самотна амбицирана колежка, която не получава отговор на чувствата си и се опитва да му развали семейството? Тръгват разправии между съпрузите, тя губи доверие, той се чувства притиснат от подозрения и проверки, абе, латиносериал!
  Моят съвет е: максимално добър външен вид, усмихната, тигрица в леглото и шеф-майстор в кухнята - бъди хитра, не позволявай някой да ти проваля семейството! Сигурна съм, че мъжът ти те обича, също така и децата/детето/ и не би ви проиграл за глупости.
Най-вече споко и успех!

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Причните за това обаждане може да са много. 1-вото нещо за което аз се сетих е, че може би е говорил последно с нея и не си е заключил тел примерно.  Аз преди месец получих смс в 2 през нощта "Коте, много те обичам луд съм по теб и т.н" от абсолютно непознат номер. Отговорих на  смс-са , като написах, че е объркал номера. Получавала съм и пак преди време, смс "ок, последнат сделка 50 000лв"  Simple Smile Ето и друг случай -  преди 2 седмции сме в заведение в една кръчма и тел. на мъжа ми звъни и се затваря 2 пъти. Обаджа се той и аз чувам "Здравей, аз съм Ася и исках да се запозная с някой"  Mr. Green 
Според мен са били на кръчма и може би  е натиснал тел. си и  я  набрал, нещо което на моя близка прителка  е редовен номер и аз седя на тел за да чуя какво си говори  Blush Случвало ми се е също да говори с мен, но да не натисне червената  слушалка и аз пак седя за да чуя дали не ме коментира  Grinning

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 10:31 от Горгона Meдуза

# 56
  • Мнения: 53
Защо бързате да навивате момичето?! Изхождате от вашия или на ваши познати злощастен опит - да искала обяснения, да удря с юмрук, едва ли не, по масата....Що не си помислихте за варианта самотна амбицирана колежка, която не получава отговор на чувствата си и се опитва да му развали семейството? Тръгват разправии между съпрузите, тя губи доверие, той се чувства притиснат от подозрения и проверки, абе, латиносериал!
  Моят съвет е: максимално добър външен вид, усмихната, тигрица в леглото и шеф-майстор в кухнята - бъди хитра, не позволявай някой да ти проваля семейството! Сигурна съм, че мъжът ти те обича, също така и децата/детето/ и не би ви проиграл за глупости.
Най-вече споко и успех!
Това звучи страхотно!  bouquet

# 57
  • Мнения: 385
Първо към Демби-приятелю ти освен за "злобарки" за нещо друго мислиш ли - егати чек...та. #Crazy
Второ по темата-аз съм на мнение,че трябва да се говори по въпроса,щом това така те тормози питай го,вместо да те яде отвътре.Ако не си говорим живота ни ще се превърне в сапунен сериал,дето всеки си трае и накрая Хосе се оженил за сестра близначка от друга майка обаче.

# 58
  • София
  • Мнения: 17 591
Хм... Ако И ДВАМАТА са били на тази командировка и са приказвали по тел., значи не са били гушнати заедно, нали? Едва ли биха разговаряли по гсм от двата края на леглото. Вярно, че на пръв поглед звучи странно и съмнително, но... ти си познаваш мъжа. И дали е склонен на такива неща. Щото ако отговорът е "не", напълно възможно е да има и тривиално, некомпрометиращо обяснение - ако, примерно, са разпивали някъде до никое време и тя е зачезнала - може да си е тръгнала, или да е драйфала в 00 - все едно - може да се е разтревожил човекът, или просто да е решил да провери, дали всичко е наред. Или може той да си е тръгнал, пък да си е бил забравил нещо на масата и да е помолил да му го вземат - последното на мен ми се беше случило, т.е., една мацка, която си беше тръглана по-рано, си беше забравила цигари и запалка на масата, помоли да й ги взема. Но може да проверите "заедно" сметките...

# 59
  • София
  • Мнения: 10 858
Може да са се скарали и тя да си е тръгнала, а той да й звъни след две уискита и да я пита къде е...16 сек.

Авторката най-добре знае отговора, и дали принципно мъжа й говори с този номер /колежката/ редовно.

Di76 - не се рови в тези неща. Не търси. така ще живееш по-спокойно. А мъжа ти ако иска да прави нещо настрани, ще го прави, независима от това.

Общи условия

Активация на акаунт