samnenia

  • 5 839
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
ako razberete 4e majat vi e provel razgovor v 2.30 prez no6ta sas svoia kolejka, po vreme na slujebna komandirovka, bixte li se usamnili za ne6to mejdu tiax? Sad

# 1
  • София
  • Мнения: 161
чесно ли??? - да и то много за жалост Cry ти попита ли го поиска ли обяснение?

# 2
  • София
  • Мнения: 71
Zavisi ot maja...... Savetvam te da ne si pravish priburzani izvodi. Izchakay malko, ako ima neshto samnitelno v povedenieto mu - togava se pritesnyavay. Nay-dobre da go popitash, no sigurno ne mojesh, zashtoto si rovila v telefona mu tayno. Eto zatova ne sa hubavi tia raboti i zatova sashtestvuva pogovorkata "Ne se debneme, za da ne se hvaneme".Simple Smile)) Gleday samo da ne se vkarash zorlem v omagyosania krug na revnostta i podozreniata, zashtoto ottam izmukvane nyama. Nadyavam se pritesneniata ti da sa bili izlishni!

# 3
  • Мнения: 53
ami ne sam.O6te se 4udia kak da podxvana temata.Tvarde sam obarkana....Ne, ne sam rovila v telefona, no polu4avame razpe4atki na gsm-te si vseki mesec.

# 4
  • Мнения: 750
ako razberete 4e majat vi e provel razgovor v 2.30 prez no6ta sas svoia kolejka, po vreme na slujebna komandirovka, bixte li se usamnili za ne6to mejdu tiax? Sad
А ти как разбра? Thinking
Ровичкаш му в телефонаа ли...Хммм...лошо момиче! Twisted Evil
Ако аз разбера такова нещо....хич няма си го слагам на сърце,ама въобще! Mr. Green
Да си говори с който си ще по което време си иска! Sunglasses

# 5
  • Мнения: X
Да, бих се осъмнила и бих попитала директно. Винаги в каквато и да е ситуация говоря директно. Иначе рискуваш да останеш неразбрана, или да ти отвърнат със същите заобикалки.

# 6
  • Мнения: 750
ami ne sam.O6te se 4udia kak da podxvana temata.Tvarde sam obarkana....Ne, ne sam rovila v telefona, no polu4avame razpe4atki na gsm-te si vseki mesec.
Е,не!Не била ровила в телефона му!
Ама му рови из разпечатките! Mr. Green
Абе моме...хората са казали!Нека не се следим...оти ке се хванем! Joy


И защо всички тук пишете като във средновековието! Thinking
Пишете на кирилица бе хора.... Crazy

# 7
  • София
  • Мнения: 71
ami ne sam.O6te se 4udia kak da podxvana temata.Tvarde sam obarkana....Ne, ne sam rovila v telefona, no polu4avame razpe4atki na gsm-te si vseki mesec.
Osven napravo, ne vijdam drug nachin za podhvashtane na tazi tema. Prosto mu obyasni, che si vidyala razpechatkata i tozi fakt te e pritesnil. Spokoyno mu obyasni, che tova te kara da se chuvstvash nesigurna i raztrevojena i iskash da znaesh  kakva e  prichinata za tozi srednoshten razgovor. Za sajalenie, ako ne iska da razbirash neshto, vednaga moje da te izluje i taka ili inache nyama da razberesh. Zatova postapi po-razumno i izchakay, nabludavayki go vnimatelno.

# 8
  • Мнения: 53
ami ne sam.O6te se 4udia kak da podxvana temata.Tvarde sam obarkana....Ne, ne sam rovila v telefona, no polu4avame razpe4atki na gsm-te si vseki mesec.
Osven napravo, ne vijdam drug nachin za podhvashtane na tazi tema. Prosto mu obyasni, che si vidyala razpechatkata i tozi fakt te e pritesnil. Spokoyno mu obyasni, che tova te kara da se chuvstvash nesigurna i raztrevojena i iskash da znaesh  kakva e  prichinata za tozi srednoshten razgovor. Za sajalenie, ako ne iska da razbirash neshto, vednaga moje da te izluje i taka ili inache nyama da razberesh. Zatova postapi po-razumno i izchakay, nabludavayki go vnimatelno.
Това ми звучи наистина разумно.Лошото е, че това ме гризе отвътре.И мога да си въобразя сума ти неща на основание на този разговор.Колкото до мнението че съм му ровила в телефона-имате право да мислите каквото искате.

# 9
  • София
  • Мнения: 797
Защо не му покажеш разпечатката и не го попиташ директно? Разговор по това време на денонощието с колежка ... Thinking

# 10
  • Мнения: 93
Аз ако бях нямаше да споменавам за разпечатката,поне не и в самото начало,а щях да блъфирам Twisted Evil Щях да съм толкова убедителна,че ако има нещо м/у тях ще си изпее всичко.Това е много рискована игра обаче и не те съветвам да постъпваш като мен.Просто споделям моя подход,който до момента съм използвала и при най-малки съмнения Peace

# 11
  • Мнения: 108
Моето мнение е да изчакаш малко.Не бързай да казваш каквото и да е, защото ако има нещо, ще се усети да го прикрие по-добре отколкото до момента.
Разходи се до офиса му през работно време и му направи изненада, като при възможност засечи се и с въпросната колежка.И обърни внимание кой как се държи и дали се притесняват...избягват ли да се гледат в очите,как разговарят. Ако има как може пък и да идете на кафе да речем ако и тя има приятел...ако не ще се вкараш малко във филм. Sad
Очите на шест! И дано няма нищо тревожно!

# 12
  • Мнения: 107
Моето мнение е да изчакаш малко.Не бързай да казваш каквото и да е, защото ако има нещо, ще се усети да го прикрие по-добре отколкото до момента.
Очите на шест! И дано няма нищо тревожно!



 Peace

# 13
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Много ще ти е трудно,но по-добре да премълчиш;Не му казвай,не питай ,не искай обяснения.Трай си!Ако има нещо и ако му покажеш,че се съмняваш,той ще стане предпазлив и ще се крие по-добре.А така може да минат години преди да се издаде.Замълчи си и другия път ще се издъни още повече.Приспи бдителността му и го наблюдавай.Знам ,че съветът ми е почти неприложим от съмняваща се жена,но ако устискаш и ако той ти изневерява поне ще получиш по-сериозни доказателства.Споделям мнението на Waterlilly

# 14
  • София
  • Мнения: 5 074
Ако го попиташ, сигурно ще ти каже, че не е търпяло отлагане. Нали са колеги. Не го питай засега, нещата ще изскочат, бъди търпелива и разумна, но в никой случай глупава.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт