Бихте ли си продали вота?

  • 2 893
  • 98
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 941
Много гръмнаха медиите с това купуване на гласове... Та питам - По принцип склонни ли сте на такова нещо? Няма да посочвам сума, всеки знае за себе си колко ще го удовлетвори, ако отговорът му е "да".

# 1
  • Мнения: 27 524
Не съм мислила, предполагам да, ако парите са добри трудно би устоял човек на такова предложение, казвайки си (всеки  Grinning) само моят глас няма да промени нищо  Laughing

# 2
  • Мнения: 385
Защо не като всички са еднакви поне да има някаква облага и за мене.А ако съвпада моето мнение за кого да гласувам с този дето продава направо чудесно.

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Пари вземам , вот не давам ...

# 4
  • Мнения: 871
Бих я, ама никой не е дошъл да ми цакне на ръка Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 698
Един мой бивш работодател казваше: "Много задници станахме за продаване - ама никой не дава добра цена".  Peace

Присъединявам се към тази блестяща мисъл.  Grinning

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Ами зависи. Има партии и хора за които не бих гласувала за нищо на света (макар, че и в този случай това е силна дума, но никой няма да ми плати толкова, колкото за мен си струва за да си продам ценностите).

# 7
  • Мнения: 1 250
Не, не бих. Гласувам по съвест.

# 8
  • Мнения: 2 723
Не съм мислила, предполагам да, ако парите са добри трудно би устоял човек на такова предложение, казвайки си (всеки  Grinning) само моят глас няма да промени нищо  Laughing

Аха, и аз така мисля  Whistling

# 9
  • Мнения: 47 963
да, чак ме е яд че само на циганите предлагат
аз и без това не гласувам, поне някой лев да изкарам, ама не дават  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 1 897
Предполагам,че за досътатъчно добра сума-бих.
Сещам се за една сентенция по повода:'Което не може да се купи с пари, може да се купи с много пари.'

# 11
  • София
  • Мнения: 11 114
Ще взема парите и ще си гласувам, както си искам ... ама никой не идва да ми купи вота.  Wink

# 12
  • Мнения: 1 250
Учудена съм, че толкова много от вас са отговорили утвърдително. Нима 10-20-50лв. или печено пиле ще ви оправят положението?

# 13
  • Мнения: 581
Да, ама никой не дава сумата, за която бих го направила. За 50-100-200-300-500 лв. не бих го направила.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 672
НЕ  Naughty Категорично не !

Общи условия

Активация на акаунт