приспиване на бебе

  • 5 842
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
здравейте,

Имам въпрос, как приспивате бебоците си? Дъщеря ми е почти на 3 месеца и заспива само на ръце, да не говорим че като я поставя в легълцето и веднага се събужда. Отваря очи, проверява къде е и като не е в мен или баща си последва рев:-)))
 Ако някой има тайна рецепта...моля споделете:-))

# 1
  • София
  • Мнения: 408
бъди упорита - не я приспивай на ръце, а я оставяй сама да си заспива в креватчето, ако трябва я люлей, но не я взимай.

# 2
  • Мнения: 107
в креватчето е голям рев...оставяла съм я и плаче 30 минути, повече сърце не ми дава да я оставя. Песнички не помагат, нито въртележки...Дали с възрастта ще се научи?

# 3
  • Мнения: 1 426
Аз лично си лягах по гръб на една висока възглавница, взимах си книга за четене и си слагах бебо по корем на моя корем...

# 4
Аз го слагам на леглото лягам до него и като гледа че съм си затворила очите,сякаш спя и той гледа,гледа и заспива.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 342
кам колко я слагаш да спи-пробваи например поне 2 4аса преди последното ядене да е будна да се измори хубаво и ще видиш че още докато се храни ще е заспала-аз така правя с моя син Wink

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 522
И аз я приспивах на ръце. Около годинката някъде започна да си заспива сама. Никога не е имало драми, просто си гушках бебето докато заспи, сега вече не ме иска, голяма е  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 33
Защо не пробваш да я сложиш в креватчето и да я хванеш за ръчичката Първото си дете го приспивах на ръце до 3-4 г Взех си поука и следващите две заспиват сами Хващам им ръчичката и лягам до тях Така и по лесно се измъквам като заспи Пробвай дано да помогне Успех

# 8
  • Мнения: 107
много ви благодаря!!!   bouquet  bouquetЩе пробвам с хващане на ръчичка. Тя си заспива на нашето легло до мен, но после при преместване в нейното отваря очички

# 9
  • Мнения: 2 663
Сина ми се научи да заспива сам на 3 месеца, като до това време заспиваше само на ръце.Давахме му да си гушне едно мече и го тупкахме по дупето(това много помага) така хем те усеща до себе си , хем си заспива сам.Трябва да си много упорита, иначе няма да успееш да я отучиш.
Дъщеря ми заспива сама, с нея процедирах по подобен начин от самото начало, само дето съм винаги при нея, за да ме чува.Леглото и е люлка.
Ако сега не устискаш после ще ти е в пъти по-трудно.  Peace
успех, миличка  Hug

# 10
  • Мнения: 33
Седни до лелото й и й хвани първо двете ръчички да те усеща че си при нея След това пробвай само с едната Като заспи си премести ръката върху нейната и постой още малко

# 11
  • Мнения: 385
Аз го слагам на леглото лягам до него и като гледа че съм си затворила очите,сякаш спя и той гледа,гледа и заспива.

И аз така правя, но най-често аз заспивам преди него hahaha

# 12
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 844
кики заспиваше до към 7-8 месечна на ръце.после започнах да я приспивам като я слагах на спалнята и аз лягах до нея.тя се върти  и накрая заспива.и сега се приспиваме така.

# 13
  • Мнения: 520
Все още си се приспиваме на ръце , много рядко и на спалнята до мен.

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 434
Винаги е заспивала сама в леглото Peace

Общи условия

Активация на акаунт