Обича да спи в столчето за кола

  • 1 556
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 967
не е проблем.Щом му олеква и заспива, оставяй го там.


Моето мнение е същото Simple Smile Simple Smile Simple Smile  И при нас е така Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 2 734
А пробвала ли си дали не се чувства също така добре и в количката?Там също е по-тясно и полюшването ги успокоява.Моята дъщеря до 4 мес. спеше само в количката,после премина в леглото безпроблемно.

# 17
  • Мнения: 8 769
Free Soul, както винаги, е отговорила много точно и ясно.
Синът ми заспива много лесно и бързо в колата-докато потеглим и той се е унесъл. От бебе е така.
Пробвай като заспи малко по-дълбоко да го преместиш в лъгълцето му и да го обградиш с възглавници, чийто допир да усеща.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 727
И моите близнаци така ги приспивам - вече са на 5.5 месеца. Като имаха колики, само така се успокояваха донякъде.
Даже единия се научи да се залюлява сам, като рита с крачета, и така се приспива. Един ден го оставих на холната масичка да се люлее и след 5 минути се чува трясък, тичам, детето на пода на една страна, кошницата на друга, па рев, рев...
И ние им подлагаме възглавнички, да не е много голям ъгълът. Мисля, че кошницата е добро средство да откраднеш някой момент спокойствие за себе си Simple Smile
Само не го оставяй нависоко.

# 19
  • Мнения: 3 312
и Дори много оби4а да спи там а няма колики  Peace

# 20
  • Мнения: 3 478
Не съм я приспивала там поради тези причини, но доста и се налагаше да стои в него. Много и харесваше и си спеше доста в него.

# 21
  • Мнения: 1 193
Моята малка кукла спеше така в стол4ето - кошница. Имало е слу4аи да я 4акам да се наспи в колата. Минават съседи по улицата и ни гледат като спи в колата  hahaha

# 22
  • Мнения: 268
През първите два месеца от живота си синът ми спеше предимно в столчето за кола, само през нощта в креватчето. След това сам се отучи. Според мен няма от какво да се притесняваш Peace

# 23
  • Мнения: 4 784
Много обичаше да спи и да стои в столчето. Бях си го инсталирала в кухнята или пък си го носех с мен из стаите, защото усещах, че му е приятно. Особено като го люшках в него - незнам защо, но в много случаи го предпочиташе, отколкото да го носим на ръце. Назнам дали от тогава му остана, но и след това не обича да го носят на ръце въобще, освен ако не усети, че така ще се докопа до нещо.

# 24
  • Мнения: 398
 Нашият дребосък единствено кротува като е в кошницата за кола.И повечето време прекарва в него.Като заспи и реша да го преместя в креватчето или кошарката и веднага се събужда, а като го върна в столчето пак си заспива.
 Говорих с ортопеда и ми каза ,че няма проблем да прекарва повечко време в него.А според мъжа ми , щом е заспал значи му е удобно.

# 25
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
През първите два месеца дъщеря ми спеше предимно в столчето за кола, само през нощта в креватчето. След това сама се отучи. Аз също се притеснявах дали е правилно да я оставям в него.

# 26
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
и на моя калпазан като беше малък често е заспивал и се успокояваше  в кошчето ..... но постепенно се отучи  Peace

# 27
  • Мнения: 1 334
И моя бебчо доста поспиваше през деня в столчето за кола до преди 2 седмици (тогава купих шезлонгче и вече седим в него), само че с това за кола на дъното бях сложила одеалце за да не е толкова свито.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 802
Колики вече нямаме, но продължаваме да си предпочитаме столчето за приспиване. Мислех, че шезлонгът ще му е по- удобен, но не- иска си в столчето, може би се залюлява по- добре или му е по- тесничко, незнам, но вече нямам притеснения.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт