Орифлейм - тема за консултанти 4

  • 12 523
  • 270
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 708
Оставаме със сигурност 2008-ма на триседмични каталози! Peace

# 16
  • Мнения: 35 951
за мен лично е по-лошия вариант

# 17
  • Мнения: 9 095
Оставаме със сигурност 2008-ма на триседмични каталози! Peace

 newsm44

според мен хората повече купуват, защото по- често виждат нови и намалени продукти, поне при мен е така Peace

# 18
  • Мнения: 3 782
Теди, и ти си права. Сега пък по време на триседмичните каталози има много намаления.

# 19
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Но според мен клиентите се пренасищат Sad и даже малко им писва.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Това дали ще се продава у нас?
Много ми харесва!
http://www.feliz.ru/gallery/displayimage.php?album=62&pos=38

# 21
  • Мнения: 2 323
Аз съм много доволна на 3 седмичните каталози - това е повод по-често да се видя с познатите си. Помня периода на 3 месечните - вярвайте ми - сега е в пъти по-лесно  Peace

# 22
  • Мнения: 2 323
Това дали ще се продава у нас?
Много ми харесва!
http://www.feliz.ru/gallery/displayimage.php?album=62&pos=38

Карен, най-вероятно ще дойде Simple Smile

# 23
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Тъкмо щях да попитам, защо никой не казва нищо за каталозите. Вие как се справяте? На мен ми е малко неудобно да давам в един месец два каталози, получавам отново познатите реплики, нямам пари, а си харесах толкова много неща....
Има нещо такова - заплатата на клиентите си им остава една за месеца, а поръчките от двата каталога сумарно стават минимум две, ако ме разбрахте какво имам предвид Crazy. Това вместо запис ви го казвам Mr. Green.

# 24
  • Мнения: 2 323
Ако покажеш каталога на 1.10 и на 1.11 ще си в два месеца, но и в двата каталога. Всичко е въпрос на организация  Peace Нашата по-скоро, отколкото на клиентите. Доказано е, че най силните седмици са 1 и 4, 2 малко по-слаба от 2, но 3 - и без нея сме на същия оборот. Затова и е идеята да сме на 3седмични каталози - така спестяваме умрялата трета седмица. Лично за мен още миналата година ми се отрази много добро, а януари 2007 ми се стори като цял сезон Confused Много се радвам, че се запазва за цялата година. Просто трябва да се пренастроим и ще свикнем, както и клиентите впрочем. Моите се радват много на всеки нов каталог, дори и на 2 седмици да нося пак ще се радват Simple Smile Но това е от моята щастлива настойка  Heart Eyes
Успех на всички и по-лесно постигане на нови нива, за който го иска!

# 25
  • Мнения: 3 782
Аз новият калагол го показвам по-рано, но все пак казвам,че могат така или иначе да си поръчват месец за месец. Въпросът е, че от страна на качване на % е по-лесно, все пак условието за точки е по-малко.

# 26
  • Мнения: 9 095
при мен са малко клиентките които поръчват всеки месец, а тези които го правят се хвърлят на нови продукти и интересни неща, точно затова много съм доволна като се сменят каталозите по- често, винаги има какво да се вземе Wink

# 27
  • Мнения: 164
ОТ СТРАНАТА НА ПРОЦЕНТИ СЕ КАЧВА НАИСТИНА ЛЕСНО НО ТЕ ПЪК МНОГО НАМАЛИХА ТОЧКИТЕ, ПРЕДИ ЗА ПРОДУКТ НА ЦЕНА 19.00 ЛЕВА  ИМАШЕ 19 ТОЧКИ А СЕГА 16 ТОЧКИ .

# 28
Момичета моля ви дайте ми съвет,сега си взех новата лична карта със сменена фамилия,а имам неплатена фактура със старата фамилия.Пратих им днес копие от новата лична карта,но още не са ми сменили данните newsm78
Мога ли да платя сега newsm78

# 29
  • Мнения: 3 782
Как плащаш, ако плащаш по банков път защо да няма проблеми да си платиш по старата фамилия. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт