Living in San Francisco

  • 642
  • 8
  •   1
Отговори
На мъжа ми са му предложили работа като програмист там и вероятно ще заминем.Аз смятам да си гледам детето,което няма две годинки,но исках да Ви питам ей така найвно хубаво ли Ви е там?След време,дъщеря ми като стане на 3-4г ще си потърся работа.Само с добър английски,обаче,защото зарязвам висшето-Начална педагогика.Абе зарязвам всичко,защото ми писна да живея тук Rolling Eyes Добре ли се чувствате там?По добре ли отколкото в БГ?Имам нужда от лек push Sad

# 1
  • Мнения: 2 381
Прекрасен град - поздравления. Завърши си ученето в Бг. Плановете се променят. Много неща могат да ти писнат и тук. Всичко зависи от теб.
Дерзай.
Заповядай в американската темичка. При нас е весело Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 147
Има американска тема, заповядай там.  Simple Smile

А иначе, да, хубаво е в Сан Франциско, много хубаво. Само че има и други неща, които трябва да премислите преди да вземете решение  Grinning 

# 3
  • Мнения: 3 491
И аз бих те посъветвала да си завършиш образованието в България, ако можеш. След това ще ти е по-лесно да си намериш работа тук по специалността, ако искаш да работиш по нея. Успех!

# 4
Познавам доста хора,които живеят доста добре в USA без да имат висше и доста,които заминават и зарязват образованието си тук...пък и те живеят по добре.за това и си мисля да се махаме,докато можем.Мъжът ми е на 36г,а на мен ми остават още две години учене,а английския ми покрай грижите около дъщеря ми от ден на ден става все по зле.Не мисля,че ще мога да работя по специалността си,защото се иска перфектен английски,а на мен наистина не ми остава никакво време за него:(За това не е ли по добре да зарежа всичко?а на мъжа ми му прадлагат много добри пари,така че ще се оправим на първо време и без аз да работя...

# 5
  • Мнения: 1 393
Сан Франциско е великолепен град!
Със сигурност напомня за Европа, което в Америка е предимство (не са много градовете тук с подобен облик).
Красиво, приятен климат (е, малко подухва), многообразно.

За това какво да направиш не мисля, че ние можем да ти кажем, това е мн. персонално решение.

Ако бях аз лично (не ти знам детайлите обаче), бих заминала.

Успех каквото и да решиш!

# 6
  • Мнения: 1 147
а на мъжа ми му прадлагат много добри пари,така че ще се оправим на първо време и без аз да работя...

Без да задълбавам в детайли, само исках да кажа, че понятието за добри пари в България и Щатите са две доста различни неща. Калифорния, и по-конкретно Bay Area-та са изключително скъпо място за живеене, където трудно се живее с една заплата. Казвам ти го от опит, живея тук, изплащаме къща, две коли и имаме доста фиксирани разходи. Направете си добре сметката, особено предвид факта, че имате дете.
 

# 7
а на мъжа ми му прадлагат много добри пари,така че ще се оправим на първо време и без аз да работя...

Без да задълбавам в детайли, само исках да кажа, че понятието за добри пари в България и Щатите са две доста различни неща. Калифорния, и по-конкретно Bay Area-та са изключително скъпо място за живеене, където трудно се живее с една заплата. Казвам ти го от опит, живея тук, изплащаме къща, две коли и имаме доста фиксирани разходи. Направете си добре сметката, особено предвид факта, че имате дете.
 

Знам,че понятията са различни,но разчитам на неговата преценка,защото е бил там,работил е там и то не отдавна.След малко ще поговорим,че трябва да приспя дъщеря ми и тази вечер ще решим.

MrsG,говори ми,говори ми Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 147
Успех, каквото и да решите.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт