Ако мъжът на приятелката изневерява

  • 5 496
  • 87
  •   1
Отговори
Случайно разбрах, че мъжът, с който живее приятелката ми на семейни начала, се е регистрирал в сайт за запознанства. Сложил си е снимки и от написанато става ясно, че си търси неангажираща връзка, защото му е скучно.

Живеят заедно от няколко години, ще се нанасят в собствено жилище, нямат деца. Той не се ползва с голямо уважение от семейството на приятелката ми, но тя го приема такъв.
В началото на връзката им имаше сериозни съмнения, че е кръшнал, последваха грозни сцени от негова страна, обиди, но в крайна сметка тя му прости, затвори си очите, а и нямаше 100% доказателства.
Приятелката ми е страхотен човек и приятел, страхотна жена, изключително всеотдайна и честна в отношенията си с хората. Не заслужава това отношение.
Сърце не ми дава да и кажа, да я разстроя, да я срина. Но пък да запазя истината значи да предам доверието и в накаква степен. Вие бихте ли казали?

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Ако аз съм на мястото на твоята приятелка бих искала да имам Човек до мен да ми отвори очите.

# 2
  • Мнения: 6 662
Аз бих казала, ако държа на нея. Какво ще прави си е нейна работа, но аз на близка не бих го спестила. Най-малкото ако после разбере, пък аз съм си траяла.
Близките ми приятели обаче се броят на пръстите на едната ми ръка.

# 3
  • Мнения: 1 488
Първо разбери дали тя би искала да знае, за да не се окажеш ти виновната накрая.
Много е трудно да вземеш решение в такъв момент. Ако си замълчиш, може да се расърди, че не си и казала, ако и кажеш, може накрая така да се завъртят нещата , че да излезе, че си искала да ги скараш. Всякви хора има.

# 4
  • Мнения: 2 035
Едно време казах на собствената си приятелка, че мъжа и има любовница...тя не ми повярва....или по скоро не и се искаше да го вярва докато един ден не ги видя сама с очите си и го напусна с детето.
Никога не съм съжалявала, че го направих и тя не ме е укорявала, дори се тюхкаше че не ме е послушала на време  Peace

Така че подкрепям с две ръце -
Ако аз съм на мястото на твоята приятелка бих искала да имам Човек до мен да ми отвори очите.
Peace

# 5
На твое място не бих се бъркала в отношенията им! Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 25 568
На твое място бих мълчала. В момента може да ти е благодарна, ако й кажеш, но в дългосрочен план, може да те упрекне някой ден, че си развалила семейството й.
Щом веднъж е имало нещо такова и тя е простила, значи си знае човека що за стока е. Няма нужда да й отваряш очите, при положение, че сама си ги е затворила вече.  Peace

# 7
  • Мнения: 607
Не бих се намесила в такива отношения.

# 8
  • София
  • Мнения: 161
според мен приятелите са затова - да са честни един към друг  Naughty покажи и профила му в сайта нека сама прецени как да реагира, но ако наистина си и приятелка според мен си длъжна да и кажеш! тя ако иска пак ще си затвори очите......

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ако ти е истинска приятелка и ти пука за нея и кажи, ако ти е просто приятелка си трай.
Аз поне не бих понесъл някой да се гаври с приятелите ми ...

# 10
  • Мнения: 192
Знаеш ли, ако те интересува едно мъжко мнение - 1. Ти като си толкова принципна, защо ръчкаш из сайтовете за запознанства за да попаднеш на мъжа на приятелката ти? и 2. Това че се е регнал и си търси неангажираща връзка изобщо не означава че в действителност е така - може човека просто да пробва ей така, за самочувствие...
Аз също съм ръчкал и съм си писал с разни жени, ей така за разнообразие... а и сега пиша тук в един чисто женски форум, говоря си с вас... Ами ако някоя ми прати ЛС за среща? Значи жена ми трябва да ме убие...Я веднага да ме разберете кой съм и да се свържете с жена ми! hahaha

# 11
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Зависи от жената- има такива, които не искат да знаят има и други, които искат! Преди времебях поставена в подобна ситуация- замълчах си, защото знаех че пак ще я забаламосва и тя ще му прости, пък и дори брат и и снаха и знаеха- мисля, че те трябваше да и отворят очите, не аз! След това тя ме укори, че не съм и казала!
Аз лично бих искала да знам, ако ми се случи!
Може да и пратиш линк към профила му, където си видяла, но така че да не разбере че ти си го пратила! Peace

# 12
  • Мнения: 3 376
Много сложен казус...По принцип и аз бих те посъветвала да и кажеш.Обаче пък може и да я  загубиш като приятелка.Много е трудно да се дават съвети отстрани.
Само ще ти кажа,че преди време мъжа ми е бил в твоятя ситуация.Жената на негов приятел му е изневерявала и то по много грозен начин.А мъжа ми е познавал и любовника-били познати,онзи дори му разказвал с подробности..И понеже историята продължила дълго време един ден приятеля му го хванал натясно и го питал така и така вярно ли е.Моя мъж не знаел какво да каже,но не отрекъл.После незнам какво е ставало,но съпруга на момичето повече не му е  проговорил,дори го е обвинявал Rolling EyesА се познават от деца,съседи са и са отраснали заедно.Мъжа ми се зарече,че повече няма да се меси в такива истории,защото както се изрази"Накрая аз излязох виновен".
Така че никога не можеш да знаеш какво ще се случи накрая,просто действай според съвестта си и това което ти казва сърцето.

# 13
  • Мнения: 46 488
Нищо няма да й казвам, само ще й покажа сайта.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 966
Това ,че се е регистрирал в сайт за запознанства не значи че изневерява.
Може да иска флирт,нещо друго-да му разнообрази малко връзката.И може би само виртуално...
Не се знае.

Аз не бих казала.
Нека да се развиват нещата от само себе си.

# 15
  • Мнения: 1 172
Регистрирай се и ти в този сайт и без да издаваш самоличността си, вържи лаф с него. Само така можеш да разбереш какво търси той там и дали наистина е той.

Иначе, с какъв акъл ще й показваш сайта и профила му там, след като дори не си сигурна кой и защо е създал този профил? Всеки може да се регистрира тук и там с чужда снимка. Аз не бих казвала каквото и да е, в което не съм сигурна.

# 16
  • Мнения: 192
Безкрайно добър съвет, и аз бих те посъветвал да направиш същото - така ще разбереш дали наистина е той и ако е каква му е целта. А ако дойде на среща, вече може да му пратиш жена му.

# 17
  • Мнения: 1 371
Бих казала-има право да знае истината, каквато и да е. Пък тя преценява какво ще прави. Същото искам да стори и с мен, ако се случи един ден.
Колкото до това, че нямала да ми остане приятелка - стига, моля ви се. Самия факт, че крия нещо за мъжа й от нея е ужасен.

А може и приятелката ти да е наясно с това, но просто да не е споделила с теб!

# 18
  • Мнения: 474
Ако аз съм на мястото на твоята приятелка бих искала да имам Човек до мен да ми отвори очите.
Peace

# 19
  • Мнения: 4 978
Нищо няма да й казвам, само ще й покажа сайта.

Бих показала сайта и ще я посъветвам не аз, а тя да се регне и да се свърже с него.
От това по-ясно няма да стане.

Регистрирай се и ти в този сайт и без да издаваш самоличността си, вържи лаф с него. Само така можеш да разбереш какво търси той там и дали наистина е той.

# 20
  • Мнения: 3 423
Нищо няма да й казвам, само ще й покажа сайта.
и аз

# 21
  • Мнения: 674
Кажи и веднага момичето заслужава да знае.
По лошо ще е ако не и кажеш и тя после се белосва с този нехранимайко.. Crossing Arms Crossing Arms

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 891
Тя добра приятелка ли ти е.Споделя ли е теб лични неща.

# 23
  • Мнения: 1 186
Много ще ми се иска да и кажа ако ми е истинска приятелка,но аз мисля че когато двама души имат такива проблеми-трети няма място сред тях Peace.....по добре е да си мълчи човек защото утре ще се оправят тяхните отношения и третия намесен ще излезе виновен Peace.......случвало ми се е  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 762
Много ще ми се иска да и кажа ако ми е истинска приятелка,но аз мисля че когато двама души имат такива проблеми-трети няма място сред тях Peace.....по добре е да си мълчи човек защото утре ще се оправят тяхните отношения и третия намесен ще излезе виновен Peace.......случвало ми се е  Peace

 Peace Безкрайно съжалявам, че моя приятелка ми каза за любовницата на мъжа ми / бившия/.......... мисля, че ако не бях разбрала / м/у другото през този период отношенията ни бяха прекрасни и аз и за минута не съм си помислила, че има друга/ нещата щяха да отминат и да не се стига до грозни сцени  ooooh!............ и все пак решението е твое, само ти познаваш добре приятелката си  Peace

# 25
Мисля, че не означава задължително търсене на връзка извън семейството, пример, като съм регистриран тук означава ли, че си търся връзка с някоя майка  Peace

Можеш просто да й намекнеш евентуално, че твоят приятел /мъж, гадже/ се е регистрирал в такъв сайт, и ти определено се чудиш дали иска да ти изневери или не. Тя определено ще се замисли за нейния и от тук ще разбереш тя какво мнение по въпроса има, и съответно ще реагираш спрямо ситуацията.

Просто друга гледна точка.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 352
Ако ти е истинска приятелка и ти пука за нея и кажи, ако ти е просто приятелка си трай.
Аз поне не бих понесъл някой да се гаври с приятелите ми ...
На същото мнение съм.
Ако наистина сте много близки, просто и покажи какво си намерила в интернет без да правиш коментари или да я настройваш.
После я остави тя сама да вземе решение.

# 27
  • Мнения: 3 675
И аз съм в такава ситуация, на моята приятелка годеника й е регистриран в сладура.Дори си има една фаворитка там.Не искам да казвам на приятелката си за това, защото ще се разстрои много.Хич не е готино мъжа, който обичаш да си пише с някаква ученичка на 16.Тези мъже не мога да ги разбера, защо гледат по-чуждото, като си имат свое.

# 28
  • Мнения: 4 841
Много ще ми се иска да и кажа ако ми е истинска приятелка,но аз мисля че когато двама души имат такива проблеми-трети няма място сред тях Peace.....по добре е да си мълчи човек защото утре ще се оправят тяхните отношения и третия намесен ще излезе виновен Peace.......случвало ми се е  Peace

Подкрепям това мнение. "Опарих" се веднъж от такава ситуация - приятелката ми прости на мъжа си (съвсем реална изневяра), направиха си още едно бебе, и вече десета година си живеят щастливо. Развалихме си отношенията по няколко причини - първо в гнева си той ме нарече как ли не, "клюкарка" и "интригантка" бяха най-милите от тях. А самата ми приятелка каза, че не иска да се виждаме не за друго, а защото всеки път като ме види ще се връща към този неприятен епизод, който всъщност иска да забрави.
Оттогава не се бъркам. И... май не бих искала и на мен някой да ми се бърка. Още повече хората понякога си правят грешни изводи. Освен ако не става дума за съвсем недвусмислена ситуация, има случаи, когато човек лесно може да се заблуди - ако мъжът ми срещне добра приятелка от ученическите години и се разцелуват на улицата, това определено не е изневяра, но зависи кой и как ще ти го поднесе. От нищо-нещо, ако си спомняте прекрасния български филм. Същото и с нета - познавам много хора, които си правят виртуални свалки и имат регистрации тук-там, но партньорите им знаят за това и дори заедно ги обсъждат и се бъзикат...

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 5 630
Аз само разбрах, че се е регистрирал в сайт за запознанства. Това не е равно на изневяра. Така си мисля де!!! И другото, което мисля по темата е: "Не се бъркай в техните работи.Изневерява или не,това си е негова работа и засяга само личния им живот."

# 30
  • София
  • Мнения: 15 452
Това ,че се е регистрирал в сайт за запознанства не значи че изневерява.
Може да иска флирт,нещо друго-да му разнообрази малко връзката.И може би само виртуално...
Не се знае.

Аз не бих казала.
Нека да се развиват нещата от само себе си.
И аз мисля така.И моята дъщеря,въпреки,че си има и приятел и дете, е регистрирана в доста такива сайтове,но само си пишат, никога досега не е излязла с някой от тях.
 

# 31
  • София
  • Мнения: 397
според мен приятелите са затова - да са честни един към друг  Naughty покажи и профила му в сайта нека сама прецени как да реагира, но ако наистина си и приятелка според мен си длъжна да и кажеш! тя ако иска пак ще си затвори очите......
PeaceСега е моментът да реши дали иска да продължава да живее по този начин,докато още не са си устроили съвсем съвместния живот.После като дойдат децата ,общото жилище и тн ще й е много по-трудно и ще ти се сърди много повече,ако разбере че си знаела доста преди това.

# 32
  • Мнения: 2 723
Ако моята приятелка знае, че мъжът ми ми изневерява и не ми каже, а го остави да ме прави на глупачка... би ме заболяло много.
Аз бих казала, но само ако знам със сигурност, но ако има и най-малката вероятност да греша бих си затваряла устата...

# 33
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Прати и сайта за запознанства с профила на любимият и.Има риск да те намрази, но съм сигурна ,че след време ще те  разбере. Лошото при такива обстоятелства е,че те винаги се разбират някак си помежду си после, и накрая ти си виновна. Но нали затова са приятелите,да показват грешките,не да съдят - нека тя прецени как да реагира.Успех Peace

# 34
  • Мнения: 2 723
Мдам, сега прочетох, че ти всъщност не знаеш дали и изневерява...
Това че има обява е гнусно, но още не е изневяра.
Бих и показала сайта, да Peace

# 35
  • Мнения: 385
Отврат е човек да е на твое място,аз съм била преди години, знаех за изневяра на мъжа на моята най-добра приятелка,но то си беше изневяра,не съмнение,че може би, едва ли не е изневерил.Още по-гадно беше,че тя тъкмо беше родила първото им дете, повярвайте ми сутрин ставах,вечер лягах с терзания да й кажа ли или не.В крайна сметка тя сама разбра,но все още са заедно-прости му от зор,бяха доста зле финансово,макар че той намираше пари за хотели.По-добре,че не ми се наложи аз да й казвам,защото нещата с времето се оправят между съпрузите,а посредника излиза л...но.

# 36
  • Мнения: 307
На този етап изобщо не се говори за изневяра, доколкото аз разбрах. И аз имам профил в сайт от 2004 г. ,
но до сега не съм се запознавала на живо с никой, да не говорим за нещо друго. За сметка на това го
посещавам всеки ден.
Според мен твоята приятелка може и да знае и да си мълчи.Не е задължително да ти го е споделила.След като веднъж
е простила ,може да е решила да продължи. Ако вече си убедена ,че тя не знае и иска да разбере,то тогава трябва да си 100% сигурна в думите си.Както бяха казали по-горе-регистрирай се,провери търси ли наистина връзка и тогава и говори.

# 37
  • Мнения: 166
Трудна ти е дилемата. Попадала съм в подобна ситация и знам, че е абсолютно непредвидимо какво ще излезе от посредника... В моя случай не ставаше въпрос за изневяра, а за черти, които тя, милата, от любовно заслепяване, просто подминаваше. Познаваме се от много години с нея, знаех какво принципно иска от един мъж и исках да й намекна, че точно този не е точно такъв. С две думи - директно я излагаше със себе си. Опитах, леко, дискретно, ненатрапчиво - разконспирира ме точно за 10 секунди /много сме си близки/ Mr. Green За известно време отношенията ни охладняха. Tired Мина не много дълъг период и сестра й, със силната подкрепа на съпруга си, извадиха кърлежа от светлините на прожектора. Тогава тя се обърна и ме попита защо не съм й го показала по-рано... Да де, само дето аз го бях направила и почти я загубих. Така че - работи само с факти, без оценки и коментари. И претегли поне сто пъти преди да режеш, защото не е сигурно точно какво ще се отреже. Thinking

# 38
  • Мнения: 17 407
НЕ съм чела всички мнения. Била съм на мястото на приятелката ти, научих последна и то след акто го видях с друга жена. После вече започнаха да ми казават това- онова. Яд ме беше, че не са ме светнали по-рано, но не съм сигурна дали тогава щях да им повярвам. НЕ знам как да постъпиш, честно да ти кажа, дори и само д апокажеш сайта, не се знае как ще го изтълкува тя.

# 39
  • Мнения: 2 427
Нищо няма да й казвам, само ще й покажа сайта.

Бих показала сайта и ще я посъветвам не аз, а тя да се регне и да се свърже с него.
От това по-ясно няма да стане.

Регистрирай се и ти в този сайт и без да издаваш самоличността си, вържи лаф с него. Само така можеш да разбереш какво търси той там и дали наистина е той.

Въх Мар Майка,вече започна да ми става жал за горикия нещастник....
Аз бих и казала и показала веднага,ама моментално!!!
Ако съм на мястото на познатата,не бих желала да ме правят на маймуна,ще предпочета горчивата истина пред неведението в което живея с Човек,когото явно не познавам толкова добре.За мен и невоинен виртуален флирт в интернет е особено серизен предтекст да му се насини окото.
Също така е много важно наистина жена му да се свърже с него и да му изпраска една среща някъде.Така като го види на уречаното място в уречения час и го пита какво прави тук,ще бъде много любопитно какво ще измисли той.Щото ако не постъпи така,въпросния веднага би намерил оправдание,че се е регистрирал на майтап,от любопитство,че някой друг се е регистрирал с негова снимка и пр.
А по този начин ще се убеди самата тя с какъв човек живэ.
Понякога някои неща са направо невероятни,да се чуди човек истина ли е или не.Тези мъже!

# 40
  • Мнения: 2 498
Ммммного сложно Thinking....
От една страна е по-добре да не и казваш, но от друга не....
Незнам-ти решаваш.....можеш само да и пратиш линка към профила му за запознанства и тя, ако може да трае да се регистрира и да му пише и тогава вече ще си проличи дали просто на шега се е регистрирал или наистина търси да изчука нещо....

# 41
  • София
  • Мнения: 1 654
Може да се е регистрирал в такъв сайт от скука, да се "забавлява" през свободното време и да няма намерение да кръшка. Трябва да се провери - регистрирай се и го разкрий. Не притеснявай приятелката си без да си напълно сигурна. Ако се потвърдят съмненията, тя задължително трябва да узнае с какъв мизерник смята да съжителства #2gunfire

# 42
  • Мнения: 4 726
Не, не бих казала. Писала съм и в други подобни теми, ще го кажа и в тази. Няма да кажа не защото не съм и истинска приятелка, а защото съм никоя за да решавам как да се развият взаимоотношенията им. Бъди спокойна, тя рано или късно ще научи.

# 43
  • Мнения: 45
Ако бях на мястото на приятелката ти, бих искала да знам. Кажи и, да вземе мерки навреме!! fight

# 44
Благодаря за мненията!

За съжаление със сигурност е той, и аз допуснах, че може някой да си прави лоши шеги, дори мислех първо на него да пиша и да му кажа какво става, но не. Една позната го заговори преди няколко дена и той и иска да си определят среща да се видят на кафе. Тя естествено няма да отиде.
Все още не знам как да постъпя, бях решила, ако се навие на среща, да и кажа.

# 45
  • Мнения: 3 146
Бих казала, щом съм сигурна, че е той. А и явно не я заслужава. Да, сега ще я заболи, но представи си дългата тъпа болка на разочарованията в годините, които й престоят.

Ти би ли искала да знаеш, ако си на нейно масто? Зная, че ти не си тя, но човек няма друг способ да решава как да постъпи, освен да мери според собствените си разбирания за това как е правилно да се постъпва.

# 46
  • София
  • Мнения: 15 452
Вихра, във всички случаи ти ще си виновна и няма да ти го прости, защото от теб ще разбере лошата новина.Аз съм на мнение да не казваш нищо,кой когато разбере.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 428
Аз бих искала да знам ако мъжа ми си търси "неангажираща" връзка.  #Cussing out  Така че, по-добре й кажи, а той щом и снимки си е сложил, значи не се крие особено.

# 48
  • Мнения: 215
Знаеш ли, ако те интересува едно мъжко мнение - 1. Ти като си толкова принципна, защо ръчкаш из сайтовете за запознанства за да попаднеш на мъжа на приятелката ти? и 2. Това че се е регнал и си търси неангажираща връзка изобщо не означава че в действителност е така - може човека просто да пробва ей така, за самочувствие...
Аз също съм ръчкал и съм си писал с разни жени, ей така за разнообразие... а и сега пиша тук в един чисто женски форум, говоря си с вас... Ами ако някоя ми прати ЛС за среща? Значи жена ми трябва да ме убие...Я веднага да ме разберете кой съм и да се свържете с жена ми! hahaha

Направо си кажи кой си и координати на жена си дай  Mr. Green
Относно въпроса на приятелката: Просто й покажи сайта, може да се окаже, че тя самата знае, че той има регистрация там. Не е престъпление все пак  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 3 146
Вихра, във всички случаи ти ще си виновна и няма да ти го прости, защото от теб ще разбере лошата новина.Аз съм на мнение да не казваш нищо,кой когато разбере.

А тогава каква е разликата между приятелите и останалите хора? Че с едните пиеш бирата на една и съща маса и по-често?

# 50
  • Мнения: 1 479
Аз ще и кажа.Имам си приятелка на която мьжьт и изневерявяше нонстоп.Тя 3пьти му е правила компромиси и накрая му сьбра багажа в едно сакче и го изгони.

# 51
  • Мнения: 1 925
Аз бих и казала. Определено бих се почувствала зле, ако моя приятелка знае, че мъжът ми ми изневерява и не ми каже, нали затова са приятелите ни - да ни отварят очите, когатоне виждаме разни неща. Peace

# 52
  • Мнения: 2 274
Почти идентичен случай. Казах на приятелката ми- най-добрата ми приятелка. Нямаме проблеми  след този случай.

# 53
# 54
  • Мнения: 139
На твое място бих мълчала. В момента може да ти е благодарна, ако й кажеш, но в дългосрочен план, може да те упрекне някой ден, че си развалила семейството й.
Щом веднъж е имало нещо такова и тя е простила, значи си знае човека що за стока е. Няма нужда да й отваряш очите, при положение, че сама си ги е затворила вече.  Peace

Съгласна съм! Тя сама ще разбере ( нищо не остава скрито - покрито ) и тогава ще реши какво да прави.
Имам подобен случай при мен. Трая си, защото веднъж вече й казах, че този човек не го харесвам и си изтъкнах доводите. Нейните думи бяха: НЕ МОГА БЕЗ НЕГО! Е... излишно е повече да й се бъркам.

# 55
  • Мнения: 1 559
Първо разбери дали тя би искала да знае, за да не се окажеш ти виновната накрая.
Много е трудно да вземеш решение в такъв момент. Ако си замълчиш, може да се расърди, че не си и казала, ако и кажеш, може накрая така да се завъртят нещата , че да излезе, че си искала да ги скараш. Всякви хора има.

по точно ако каже,да не стане така,те да се скарат,тя пак да прости  #2gunfireи ти да излезеш черната накрая Sick.Случвало ми се е... Crossing Arms ooooh!
Но ако трябва да съм честна,бих казала... Peace

# 56
  • Мнения: 431
Питай приятелката ти, дали би ти казала, че мъжът ти кръшка. Питай я и дали би искала да знае, ако нейният кръшка. Какво има да се обикаля като котка около горещо мляко. Ако тя би ти казала, ако тя би искала да знае за себе си - кажи й.  Пък и тук изневяра няма, само предполагаемо коцкарство. Даваш й линка към сайта и нататък да си преценява. Ако пък предпочита (теоретично) да си стои в неведение, да си стои.

Деца и семейство в случая няма. Не ги разбирам скрупулите. Всички пишат, че може после ти да се окажеш виновна и изолирана. Има го този риск, разбира се, но ми се струва егоизъм да си мълчиш заради това. За да спасиш семейство, деца - ок. Ама заради егоизма си сакън да не ти кажат евентуално нещо неприятно да бъдещ етап...

Какво е най-лошото, което може да ти се случи, ако й кажеш - да останеш без приятелка. За мен този риск е оправдан, ако това може да спаси приятелката ми от сериозно разочарование по-нататък, когато има деца и сериозно обвързване. А какво е най-лошото, което може на нея да й се случи - да се обвърже сляпо с мъж, който да я прави нещастна. Несравними са нещата.

# 57
  • Мнения: 4 726
 Помислих снощи по темата. Виждам, че те гложди и искаш да и кажеш....По-добре и "помогни даси го помисли сама", но не и го казвай в прав текст.

# 58
  • Мнения: 620
Не бих казала.В краен случай бих подсказала много фино.
Да се намесиш по подобен начин в личните им отношения не е редно.
Замисли се колко ще я огорчиш като и разкриеш истината,това ли искаш да и причиниш Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 4 726
И аз съм на същото мнение. Това дали ще кажеш или не , не е тест за истинско приятелство.

# 60
  • Мнения: 342
Не ,не бих се намесила.Навремето като се намесих и казах истината на приятелка аз излезнах виновна.....Да си разбират от другаде ,а не аз да съм черния вестоносец.Ами ако си помисли,че не си и толкова добра приятелка и искаш да и навредиш.....Ти си прецени.Все пак наистина си зависи от човека(приятелката ти) от среща.

# 61
  • Мнения: 54
Но пък да запазя истината значи да предам доверието и в накаква степен.
Peace Ако можеш първо разбери кога се е регистрирал във въпросния сайт.Може да е стара забравена регистрация.

# 62
  • Мнения: 54
Благодаря за мненията!

За съжаление със сигурност е той, и аз допуснах, че може някой да си прави лоши шеги, дори мислех първо на него да пиша и да му кажа какво става, но не. Една позната го заговори преди няколко дена и той и иска да си определят среща да се видят на кафе. Тя естествено няма да отиде.
Все още не знам как да постъпя, бях решила, ако се навие на среща, да и кажа.
Това не бях го прочела.
Ами вече си сигурна, че намеренията му не са "чисти".Според мен той и в бъдеще ще си действа така зад гърба на приятелката ти. Ти реши дали тя заслужава да бъде лъгана и занапред.

# 63
  • Мнения: 3 146
Не бих казала.В краен случай бих подсказала много фино.
Да се намесиш по подобен начин в личните им отношения не е редно.
Замисли се колко ще я огорчиш като и разкриеш истината,това ли искаш да и причиниш Rolling Eyes


А той не е ли нарушил вече драстично личните им отношения? А личните ми отношения с приятелката ми къде остават? Всеки носи отговорност, като се смята за приятел на някого. Тази онтоворност не е само купони. Тя предимно не е купони.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз не бих се бъркала.

# 65
Според мен трябва да разбереш приятелката ти на какво мнение е по тези въпроси. Дали например тя би ти казала за подобно нещо.

# 66
  • Мнения: 332
Ако наистина ти пука за нея и кажи, това не е интрига, за да се притесняваш, че ще те обвини в каквото и да било. Аз поне бих искала да знам. Щом я познаваш толкова добре мисля, че ще намериш правилния подход към нея, така че да разбере добрите ти намерения.

# 67
  • София
  • Мнения: 589
АЗ бих и казала на секундата.Без да се замисля.По добре да я заболи сега отколкото да му народи деца и да я прави на маймуна после.О........... време да се знае кой ,кой е   Peace

# 68
  • Мнения: 1 425
Направи си нов номер на ICQ с фалшиви данни добави приятелката си и и изпрати адреса на профила на мъжа й. Преди това може да поговориш малко с нея за да си сигурна че ще отвори линк-а.
Така ще знае истината, но няма да знае на кого да се сърди ако реши че вината за лошата вест е на вестоносеца.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Направи си нов номер на ICQ с фалшиви данни добави приятелката си и и изпрати адреса на профила на мъжа й. Преди това може да поговориш малко с нея за да си сигурна че ще отвори линк-а.
Така ще знае истината, но няма да знае на кого да се сърди ако реши че вината за лошата вест е на вестоносеца.

Ако ми е много добра приятелка и ми ПУКА за нея, ще намеря , примерно ето такъв начин, да й "отворя" очите.

# 70
Приятелката ми е разбрала сама, видяла е снимки и се е досетила.

Чувствам се странно замесена в ситуацията, може би не дотам добра приятелка.

# 71
  • София
  • Мнения: 4 146
Хубавото е, че е разбрала за това докато все още нямат деца. Поне ще знае с какъв човек си има работа.

# 72
  • Мнения: 2 309
А твоята приятелка,какво прави в тези сайтове,че е видяла снимката newsm78

# 73
  • Варна
  • Мнения: 428
И какво стана като е видяла снимките?

# 74
  • Мнения: 1 568
Не се меси!!!
Тя си го усеща и не иска някои да и "навира"това което и е болно в очите,тя си го е приела такъв!
Жените усещаме тези неща,но за любовта логика няма!!! Има по важни неща,ако нещо трябва да се случи съдбата си знае работата!
Приятелката ти може да се обърне с/у теб дори!! Не се меси!!

# 75
  • Мнения: 620
Не бих казала.В краен случай бих подсказала много фино.
Да се намесиш по подобен начин в личните им отношения не е редно.
Замисли се колко ще я огорчиш като и разкриеш истината,това ли искаш да и причиниш Rolling Eyes


А той не е ли нарушил вече драстично личните им отношения? А личните ми отношения с приятелката ми къде остават? Всеки носи отговорност, като се смята за приятел на някого. Тази онтоворност не е само купони. Тя предимно не е купони.

Да не забравяме,че става въпрос за двойка ,не за тройка newsm78
Всеки един от партньорите в това "пространство" има някакви права и задължения спрямо другия.Кой от двамата и как ще ги спазва е въпрос на лична преценка и ценности.

Отново поддържам мнението си,че бих подсказала мнооого фино,а не бих се намесила с откровения във въпросната ситуация.
Обичта и привързаността между партньорите (независимо дали има или няма брак) се различава коренно от тази към приятелите.Как можеш да бъдеш сигурна,че като споделиш на приятелката си неприятния факт,тя няма да намери причини и сили да преглътне обидата,макар и много трудно?Не смятам,че разкриването на истината ще реши проблема Naughty
Друг е въпроса,ако ти се гледа сеир..... Rolling Eyes Wink

# 76
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Аз бих искала да знам, ако моя приятелка научи нещо подобно за мъжа ми. И бих казала на приятелката си тактично какво съм разбрала за половинката й.

# 77
  • Мнения: 698
Аз не бих се бъркала. Ако приятелка се заеме "да ми отваря очите", няма да съм й хич благодарна. Не подкрепям намесата в чужди връзки под никаква форма и с каквито и да било мотиви. Пътят към ада е постлан с добри намерения - е казал един умен човек - споделям това мнение.  Peace

# 78
  • Мнения: 1 568
Аз бих искала да знам, ако моя приятелка научи нещо подобно за мъжа ми. И бих казала на приятелката си тактично какво съм разбрала за половинката й.


Че кои може да каже какво е разбрал,ако на някои му се "вижда" едно,за други това същото е съвсем различно нещо,всеки "гледа" със своите си лещи и мери нещата със своят си аршин,така че:стойте си на дупетата!!!  Peace

# 79
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Аз бих искала да знам, ако моя приятелка научи нещо подобно за мъжа ми. И бих казала на приятелката си тактично какво съм разбрала за половинката й.


Че кои може да каже какво е разбрал,ако на някои му се "вижда" едно,за други това същото е съвсем различно нещо,всеки "гледа" със своите си лещи и мери нещата със своят си аршин,така че:стойте си на дупетата!!!  Peace

Това ми е ясно. И естествено, няма да кажа на приятелката си, че мъжа й си шмитка нагоре-надолу, може много по-просто да се каже например: незнаех че мъжа ти има регистрация в еди-кой-си сайт, или че посещава еди-кое-си място, и т.н. Така очаквам и да го чуя. Поне от моите приятелки - познавам си ги, знам как ще ми го поднесат. То си зависи и от това кой ще ти го каже.

# 80
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз съвет не мога да дам,понеже съм в подобна ситуация,и като чета отговорите тук,поне повечето се чувствам гузна,че мълча.Накратко:

Семейни наши приятели, с дете,и двамата които уважавам изключително много.Както мога да споделя нещо с единият,така мога да споделя и със другият.

Илюзията,която имах,че са перфектното семейство,се разби на пух и прах,когато веднъж,съвсем случайно видях семейната приятелка с друг мъж.Вярвайте ми разплаках се от гледката,защото въобще не съм си представяла,че някога точно тя би направила подобно нещо.

Както и да е,след видяното от мен,и зададох въпроса по късно като се видяхме,какво прави?????Има чудесен съпруг,които я носи буквално на ръце,не изневерява,не пие,не п,уши,помага и във домакинството,да не казвам,че май той върши повечето дом.работа,никога не и е посягал никога не е била обиждана или псувана от него,с детето и уроците единствено той се занимава и т.н и т.н
 Разплака се и каза,че момчето с което съм я видяла,е нейно старо гадже,с което са имали дългогодишна връзка приключила по смешен начин,на пук на него тя се омъжва.По късно и двамата разбират,че е било смешно и глупаво да се разделят и се започва любовната връзка между двамата.
Знам за всичките им срещи,знам,че докато съпругът и е на работа а детето при баба си и дядо си тя е със него,всичко знам но мълча,как да кажа,не мога............Ще срина животът му просто,защото той и вярва на 100%

В момента се чувствам буквално като предател и  май съм точно такъв.
Говорила съм многократно със нея да спре тази лудост и ако наистина го обича истински имам предвид старото гадже,да седне и със открити карти да каже на съпругът си,да избере един от двамата,защото ситуацията е безумна,лъже и двата.
Единият го лъже,че е вярна и предана съпруга а другият,за някакви бленувани техни си мечти,как един ден би могло да заживеят заедно и т.н.


# 81
  • Мнения: 520
Аз бих искала да знам, ако моя приятелка научи нещо подобно за мъжа ми. И бих казала на приятелката си тактично какво съм разбрала за половинката й.
И аз.

# 82
  • Мнения: 80
Постъпи така с приятелката си,както би искала и тя да постъпи с теб при тази ситуация Wink

# 83
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Много е сложно!Ами ако  излезеш после ти виновна !.....Аз май бих си премълчала  newsm78

# 84
  • Мнения: 3 091
Колкото и близки да сте с твоята приятелка, отношенията й с нейният партньор изобщо не са твоя работа. Дали той кръшка или не - пак не е твой проблем. За съжаление, дори и да й кажеш, тя би те упрекнала и може сериозно да си развалите отношенията. Представи си само - тя не ти вярва, той успява да се измъкне някак, но й забранява да се вижда с теб. Може да й внуши, че искаш да ги скараш, защото завиждаш, харесваш го... само ти давам примери

нямам време да чета цялата тема, но това е моето мнение.

# 85
  • Мнения: 292
Нищо няма да й казвам, само ще й покажа сайта.
Аз също бих направила така.
Мисля,че трябва да знае с какъв човек мисли да прекара живота си.
От сега като ще и изневерява и ще имат тайни....не знам.
Лично мнение Peace

# 86
  • Мнения: 80
Много е сложно!Ами ако  излезеш после ти виновна !.....Аз май бих си премълчала  newsm78
Ама какво значение има кой ще излезе виновен,все за себе си мислим първо Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 87
Регистрирай се и ти в този сайт и без да издаваш самоличността си, вържи лаф с него. Само така можеш да разбереш какво търси той там и дали наистина е той.

Иначе, с какъв акъл ще й показваш сайта и профила му там, след като дори не си сигурна кой и защо е създал този профил? Всеки може да се регистрира тук и там с чужда снимка. Аз не бих казвала каквото и да е, в което не съм сигурна.


Съгласна съм. Всеки може да сложи снимка на някой и да го регистрира в сайт за запознанства. Когато се запознах с мъжа си, той ми каза, че някой го е регистрирал в такъв сайт, той случайно разбрал от негов приятел. Така, че не се знае дали наистина е негова регистрацията. Но дори при това положение, ако се съмняваш, че мъжа и и върти номера, по-добре и кажи. Иначе ставаш съучастник.


Общи условия

Активация на акаунт