Знаете ли нещо за пиърсинга и бременноста?

  • 509
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 559
Имам обица на пъпа от около  6 години, а сега съм бременна и не знам дали трябва да я махна. Не ми се иска да ми зараства.

# 1
  • Мнения: 1 371
Мисля, че докато не ти пречи няма проблем, но сама ще усетиш колко е неудобно, като ти се опъне кожичката след време.

# 2
  • София
  • Мнения: 89
Аз също имам пиърсинг на корема. В четвърти месец свалих обичката. Още докато бях в родилното помолих мъж ми да ми я донесе и както ми беше все още корема на пихтия си я сложих. Не беше зараснала изобщо.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 311
Аз също имам обица на пъпа от около 12 години и я махнах само като раждах,защото беше секцио и се налагаше.Ти си преценяваш!

# 4
  • Мнения: 1 335
За да не зарастне, сменяй барбела (обицата) с по-дълълъг, заедно с напредването на бременността. Свали за раждането; после можеш да го сложиш веднага или когато решиш

# 5
  • Мнения: 559
А не пречи ли не ехографа като ме гледат?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 231
Аз също съм с обица на пъпа....докато бях бременна гледах да я нося максимално дълго от страх да не ми зарастне дупката. Е, като започна да ми става вече некомфортно с нея я махнах и след като се прибрах от болницата в къщи си я сложих отново....нямах никакъв проблем с дупката /не ми беше въобще зарастнала/.

# 7
  • Мнения: 270
И аз имам обеца и махнах я към осмия месец защото ми стърчеше вече и веднага след раждането пак я сложих никакъв проблем не съм имала.А за прегледите с ехограв въобще не се притеснявай не пречи. Peace

# 8
  • Мнения: 624
Аз също имах обица,но я махнах,веднага след като забременях.За съжаление,дупката ми се беше запушила.Сега отново ще пробивам на същото място.

Общи условия

Активация на акаунт